Emihs

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Pazi ...razumem ja i prepucavanje i sve ...ja sam sam kontradiktoran dovoljno ,hvalim kratke postove a pisem romane ..ali sto kazes ,uvek se trudim da dam neki smisao tome sto napisem ...makar se ogledao u pokusaju sale ali dobro ,frustracije drugih stvarno ne volim da gledam ovde jer mislim da za to ovde nema mesta i da ovo treba da bude prostor za ljude koji imaju sta da kazu ..ne mora to pod obavezno biti pametno :P !
    Možda bi nam život bio lepši i lakši kad bi manje analizirali sve i svašta...
    Ahaaaaa,dobra fora...Ja sam mislila da kad je zena pricala o te tri osobe da su to bili jos neki duhovi koji nisu davali mira ovoj zeni,zato me je zbunilo...Film mi je do samog kraja bio odlican,a kraj onda nisam skapirala...I znaci devojka je sad zaglavljena u hotelu jel?Hvala na objasnjenju :)
    Ej,aj mi pliz pojasni the innkeepers..dobar je,ali nisam ukapirala kraj...ko je ubio onu devojku?ona medlin?i ko su jos one tri osobe koji je onaj medijum ( ona zena ) videla kad je prizivala duha....?i jel to ona znala da ce ona devojka biti mrtva?kraj mi je skroz nejasan
    Sad videh kao sto rekoh ...ne znam o cemu se radi ,moguce zbog previse postova :P !
    U svakom slucaju druze ,sve najbolje u novoj 2012. godini ,i puno ,puno dobrih filmova da pogledamo :) !
    Samo ti pisi na hororima, nema veze da li se pisalo o nekom filmu ili nije, bitno da zivne tema ponovo :ok:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top