Детуш

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Hvala care i ja tebi i tvojima zelim sve najbolje.

    Citamo se i pisemo o filmu i rvackom klubu partizan i dogodine.

    Ziveli !
    Hvala kolega :)
    Sve najbolje u 2013. godini i da sto cesce pises, jer smatram da forumasi poput tebe mnogo doprinose da ovaj forum bude jedno ugodno mesto za kulturnu razmenu misljenja...

    5new-year-5-2009.gif
    Matijasevicu, ja NE MOGU DA VERUJEM da neko na Krsti pise ovako kao sto si ti napisao dole! Prosto sam zatecen, a slucajno sam se nasao ovde...Tebi i tvojima zelim srecnu Novu godinu!
    (nastavak)I Milica i ti nesretni ljudi sa Kosova koji su tu sahranjeni, oni su svi moji. Oni su vise moji nego bilo koji Srbin ili Albanac koji je ubijao, ili onaj frik u avaksu gore. A ovi koji su ih ubijali - oni nisu moji. I nikad neće biti moji, ma koliko bili Srbi ili Albanci. Ne interesuju me. Nisam ja rođak sa ubicama. Kao - oni su Srbi. Nisu. Srbi su dobri ljudi koji u autobusu ustanu kad neko maltretira nekog i kažu: “Ajde, udari mene.” To je moja fiksacija Srba. Neko ko skine kaput i da devojci kad je hladno. Neko ko u kafani, kad devojka pije sok, a on pije pivo, plati i njeno piće. Ne dozvoli da ona plati. Mislim da su to naše vrednosti, a ne Ratko Mladić. Ana Ivanović, ona je naša vrednost. Srbi su lepe žene, koje su uspešne u svom poslu, a ne ružni generali.
    Naravno, negiranje ratnih zločina u Nemačkoj posle rata smatralo se krivičnim delom. To nije smelo da se radi. Ti imaš ovde na Pravnom fakultetu predavanje nekih ludaka “dan oslobođenja Srebrenice”. Pa, čekaj, imaj milosti. Neću da ulazim u to ko je u pravu, nisam istoričar, ali imaj milosti. Ako neko tamo ima sahranjene svoje rođene, ne možeš da im pričaš: “Nije vas bilo osam hiljada, nego vas je bilo četiri hiljade.” Ne osam hiljada, ne četiri hiljade, nego – nijedan ne sme da se ubije. I uvek je tu onaj odgovor: “A znaš ti šta su oni nama uradili?” Nema toga, ne možeš ni te naše da ubijaš. Kad staneš na stranu žrtava, vidiš da smo svi mi žrtve. Kao što su Albanci, koje su sahranili vezane žicom u Batajnici, tako su i neki Srbi, nesretni, ko zna gde sahranjeni vezani žicom. Ili ona mala devojčica Milica Rakić, koja je poginula tokom bombardovanja.
    Od Nikole Djuricka(6yka)
    Једна девојка која много личи на њу је много лепша.
    Али не објављујем приватне фотке.

    Комплетнија у сваком погледу, нарочито у плавим очима.
    De Niro je veliki kralj,mnogi ga u poslednje vrijeme kritikuju kako glumi u marginalnim filmovima a meni se baš tu pokazao,nije kompleksaš i lik koji bira uloge,prosto voli da glumi i to je to.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top