• Мислиш "Пучисти"? :mrgreen:

    Океј су они.

    Па они су ти уз Забрањене, само се не декларишу јавно, али иду са Забрањенима у халу. Ма већина момака се спремала за дерби и на дербију је било пуно људи, али све џаба кад не можеш да унесеш бубањ. Знаш и сам да нико данас не може да се састави без бубња.

    И ти што су на Југу, искрено барем половина је уз Забрањене (Шедовси и Хедхантерс апсолутно), али сви они имају разлоге зашто не напуштају Југ.
    Углавном су ови пајвани из унутрашњости са алкама. За џ. превоз и ланч пакет би дупе продали, а не знају да две песме отпевају како треба.

    Јесте мало пољуљано код Забрањених јер се значајна група ( Коалиција ) примирила неко време и не иду на текме (вође похапшене).
    Ма питај да вам клуб плати... вама то бар никад није представљало проблем.

    :hahaha: :mrgreen:
    Ма ебига... биће прилике. А и спремам испит, испалио сам и ове моје данас, звали ме на калиш.
    Ма песма изува, али говори о мађарској револуцији из 56. :sad2:

    Хахахахахаха...

    У суботу се ја напио у винарији и почео да певам, прилази ми лик "АЛО БРЕ ШТА ТИ ПЕВАШ ТЕ ФАШИСТИЧКЕ ПЕСМЕ?!"

    Ја почнем да се смејем он каже да је радовац и да се спрда. :lol:

    Шоу... :lol:

    Али колко је бре заразна. Не смем да одем у "Брат Фидел" док ми не избије из главе. :lol:
    Па застава НС (она са Манкијем) се појављује на југу, али мислим да су они неутрални.

    Знаш како, има много ликова који се боје да иду са забрањенима, поготово ако су у крају са алкама или са онима за које са зна да су њима.

    А опет и много Звездараца иде са Забрањенима иако деле крај са алкама.

    Исаковић је био океј лик, наместили су можда њему оне отиске у колима код Ивановог убиства.

    Кажу сви који знају Исака да је он легенда и да је направио прву групу на Звездари.

    Иначе он је направио и Булке које навијају за Звездару и Гробаре Звездара. Исто кажу да је он знао које прешао и да никоме није правио фрку.

    Ебига, прави навијачи су у целој тој причи наебали, а опет ће профитирати смрадови.

    Ево ухапсили су Кимија (због чега?) глупост! А тај Кими је једини у врху Алкз. имао барем једну тучу у рукама. Кића, Кими и Исак су једино што је вредело.
    Brate nama klub jeste organizovao prevoz i kartu za gostovanja, ali platiš 500 kinti i ideš.

    A alkohol. :lol:

    Nikakav problem. Prošvercovali bili neki likovi u tetrapaku.

    Panduri bili u fazonu, kao čudno im, ebote svi piju sokove (a puštali su nas da unosimo pivo)... a svi u fazonu "ma ne pijemo mi pivo mi samo sokiće" :lol:

    Jao, ali šou je bio kad je alkohol sve nagrizao onaj tetrapak... hahahaha... :hahaha:

    A vutra se bez problema unosi.

    Jedino je bedak ta pandurska pratnja. Brate dođeš u NS za 4 sata! AAAAA!!!

    A to za poluseoske ekipe, pa sa zabranjenima nija baš tako. Ceo Beograd, sem Šedovsa (koji su neutralni), mlađe ekipe Vračaraca, Padinjaka je uz Zabranjene.

    Ima dosta njih iz unutrašnjosti, ali Beograd je sad stvarno osnova ekipe.

    Alkatraz se držao na infuziji zbog jake unutrušnjosti (Subotica prim.aut.). Ali obzirom da su Užasi prebegli, nemaju više da se kurobecaju sa svojom "unatrašnjosti".
    Ја мислим да смо по том питању ми Гробари најгори. Сад откако је почео овај сукоб забрањени - алкз. бојкотовали смо бесплатан превоз за НС.
    Ма ћути и добро је што ниси био код њега.

    Мислим код нас је он врло коректан, тражи много, али није био нешто напоран до сада. Пуштао је.

    А на правном ЈАОЈ!

    Положи му 5% студената у сваком року.

    Џигерицу им вади. :lol:

    Према нама је мало попустљивији јер је завршио наш факс.
    Ma ide i pravni iz NS-a! :lol:

    FPN, Pravni iz BG-a i mi. Biće haos. Još kolegi burazer studira u Sofiji možemo kod njega da spavamo. :mrgreen: Trebaju mi samo pare za kartu.

    Kako bre nema? Stajić Ljubomir ti je prodekan za finansije na pravnom u NS. A mislim da predaje na smeru unutrašnjih poslova. :think:

    Sa'ću ti pokažem koji je.
    А Ви сте тако рећи правник ак' смем да питам?

    Шта си ти завршио? Ако си завршио правни јел ти предавао систем безбедност Љуба Стајић?

    Не идем ја брате нигде док не дам основе безбедности. Можда у априлу одем у Софију на полицијаду. :lol:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top