Sleepyhead

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • hahahha, dal me zajebavaš? :lol:
    Nisam znao da STVARNO plačeš dok gledaš serije tog tipa :lol: Ja se ne sećam da mi se to dešavalo, mada je to valjda što sam muško bem li ga :lol:
    Ali sve u svemu, komplikovana dilema, moram priznati xD

    Možda zbog svoje popularnosti nije zaslužila da bude NAŠA? :rumenko:

    Ali svakako da je iznenađenje kada izleti između stoje i šemse :lol:
    Toliko o bezosećajnosti :lol:

    Inače juče sam pomislio na tebe tokom bleje na drugovom placu kada je krenuo da dotični domaći bend :rumenko:
    Ne kuni sudbu.. to bih ja trebao da činim, kad me ljudi ovako iskorišćavaju :rida:
    Pa ovaj sada :P
    Ali bice i trench,od 30.tog do 02.maja ;)
    Tamo ce biti Eva Braun,Sevdah Baby i ostali :P
    Da,i lunapark na Palicu ;)
    A daj,***** sudbina :sad2:
    Dodji u petak na Riblju Corbu u SU.Ili na trenchtawn navrati :D
    Mogao bi te ugositit :per: :per:
    ali imaces priliku da me upoznas :per: :per:
    U subotu dolazim u Novi Sad :) .Eto,cisto informativno da znas ;)
    hej,davno smo se čuli :(
    nzm što nećeš da pričaš sa mnom :sad2.
    No dobro,šta ima kod tb ? :)
    Vidis i tvoji problemi su sigurno neka zasluzena kazna. XD
    A sad, da li ima gorih problema... Pa naravno da ih ima. Na primier to sto moj bojler ne greje vodu najbolje. :/
    E to je pravi problem!
    Cekaj. Pa ja sam tek pre neki dan poceo da se ne simpatetisem sa tvojim problemima. :lol: I kako si dosla do decenija?
    Ah zasita, teske muke te muce. :roll:

    I to samo jednom porukom. xD
    Ja sam covek sa tehnickim problemima. :sad2:
    Nije ti dala taj jedan jedini maleni bod jer ga nisi zasluzila. :p
    Sad prebrojavam koliko ima studenata koji su mi rekli da im je faks sekundaran... xD
    So, sta je primarno?

    Sad sam dobio dodatni boost optimizma. xD
    Na MSNu me nije bilo skoro. Zbog tehnickih problema.... Nisi zadovoljna osmicom iz istorije? :O Koliko se secam istorija ti se ne nalazi na listi omiljenih pretmeta. Sto verovatno znaci da je nisi preterano ucila. A to, pak, znaci da bi trebalo da budes zadovoljna osmicom. xD Kad ti se ocene krecu od 8-10 to bas i nije JEDVA prezivljavanje.

    Kod mene nista. I dalje dzabalebarim po ceo dan, tako da mi je super. Sto, s druge strane i nije dobro, ali hell, ja gledam sa one sa koje jeste. :lol:
    Cao Saska.

    Ne cusmo se dugo. Sta ima? Kako zivot? Jel uspevas da prezivis faks? xD
    Ah, ja to više samo da bi izmamio tvoje priznanje, iako sam već uveren :rumenko:
    Čuo sam pesmu, i čuo za izvođača, ali nisam do sada obratio pažnju na reči :lol:

    :rumenko:
    E jedi govna, mrzim kad mi neko peva tu pesmu a stalno mi to neki teča tetka deda komšija peva :lol:


    :rumenko:
    Ma ovi moji šabani sve što nije naše a malo je žešće(tipa ajron mejden) zovu satanjaram :lol:

    :mrgreen:

    Ma malo sutra ,kad se samo ja kompromitujem ovde :mrgreen:
    Da, to jes.. Mada znam dosta šabana koji razapinju na krst kad čuju da neko sluša

    ****** zgrozi me ovo povraćanje na početku :huh:
    :mrgreen:

    E nemam pojma ne gledam, ali jedan ortak stalno završava rečenice na faksu onako pa mi se urezalo u vugla
    To ćemo još da vidimo :D
    Opaaaaaa, znači ubo sam jedno... Gotivim i ja nirvanu :mrgreen:

    :lol:

    U fazonu, maj nejm iz Alan Šor, end aj rest maj kejs :lol:
    E bre, pokvaren si li um, da se čudi čovek samo :lol:
    Koju, onu što si linkovala :huh:

    :cool:

    Pa nemam pojma, sad kad kažeš.... reko bih ne na nešto specijalno lepo :lol:
    Puši ga :lol:
    brate kolko me iritira glas iz ove tvoje pesme, a tek sam počeo da slušam :mrgreen:
    mada čuo sam xD


    Sarme su svrha postojanja čovečanstva, i razlog uzdizanja nas srba iznad istog :D
    Kaže mi da sam najlepši na svetu, posle jedne devojke :flert:

    :mrgreen:

    Pa naravno, rekoh ti da ne želim ni da probam kad mi nešto nije za oči privlačno prvo xD
    Osim par stvari koje sam probao na selu :D
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top