G

Poruke na profilima Poruke O članu Blog

  • zdravo gazdarice mozes li da mi odobris ucesce na forumima posto mi to stalo pise ,Postovani obrlajsna, Nakon Vase registracije na Forum Krstarice, neophodno je da prve tri poruke koje posaljete odobri moderator tog foruma. Nakon toga cete moci da nesmetano saljete poruke. Ako vam poruke nisu duze vremena odobrene, molimo vas da putem privatne poruke kontaktirate moderatora tog foruma ili nekog od supermoderatora da biste ubrzali proces odobrenja poruka,ili mi recista da radim posebno me zanima ovaj deo gde se prica o sexu U
    odoh, kasniiiim.
    cmok draga, imas telefon pa javi kad si slobodn.
    ljubim te.z:kiss:
    ja sam se odusevila..ovo je prvi put da on jednoj zeni kaze da je divna i inteligentna..sestro, i do sad si bil moj idol, a od sad
    :worth::worth:
    ajmo jedan krug:bob:
    pa, ako te je sinke nazvao divnom osobom, znaci da ni za nas smrtnike vise nema dilemez:lol:
    z:girl:
    Ja sam krcat idejam samo da dodjem do pocetnog kapitla i ne brini cuces za mene ;)
    A pazi ne bi verovala da sam to pomislio i slatko se nasmejao al reko i pice je dosta kud sad jos ovu dvojicu da nabrajam al od malena si znala sta valja i sustinu zivota :D
    I od malih nogu sa flasom :D
    Odlicna fotka kao da je profesionalac uslikao slobodno mozes da je prodajes kao autorsko pravo na razglednice ;)
    I napises nesto kao samo pravi prijtelji ;)
    Jesi li ovo ti na slici ili.......
    Jako lepa slika.
    Ako nisi ti zamolio bih najlepse da mi prosledis sajt sa kog je skinuta hvala unapred.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top