*Dragonfly*

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Da, tako je govorio moj pokojni svekar za nešto što mu prija. Ja sam obožavala taj njegov izraz. I dandanas se tako šalimo na tu temu.

    Hvala na čestitkama. Kao da je juče bilo. :)
    Ljubim te :zag:
    da, da, ali stvarno nemas zasto
    meni nedostaju toliko puno radnjica :(
    nemam npr. ni najobicniji dm (balea, p2..)
    nemam peacocks, accessorize, p....s...fashion, oriflame, avon, sephora, deborah, aura
    da ne duzim, lista je predugacka i ne mogu da se setim sta mi jos fali :zcepanje:
    bedak :(

    :zag:
    draga, i meni nedostaju p2 lakovi, nema ih kod mene :( ja sam moje kupila u nemackoj :)
    ako se ne varam, gigantic je "yves klein plava"? predivna boja :aha:
    puno te pozdravljam :cmok:
    I meni isto.Trudim se,zaista koliko mogu,ali nije to to..S'vremena na vreme neko od nas svrati,ali vidis da nije isto.Vidis da se i ja redovno zakacim tamo sa nekim :hahaha: Uzasno me nervira takva atmosfera i mrzim kad mi neko soli pamet...Bas mi nedostaje ono vreme kad smo svi iznosili svoja misljenja,opusteno,bez pritiska...Drago mi je da si ok :zag:
    Jesen je takođe moje omiljeno doba. :heart:

    U stvari sam jako loše.. tužna sam, nedostaje mi neko,
    a taj neko je daleko i ne želi da bude pored mene.
    i tako svaki dan vrtim tu misao u glavi i to me boli i dani su mu užasni zapravo. :(

    Kako si ti?

    Nadam se da ćeš mi poslati svoje viđenje onog mog teksta,
    kad stigneš razume se.
    On je o svemu ovome što me sustiže svaki dan.
    Ne znam šta da radim, draga. Užasno se osećam.

    Grlim te najsnažnije. :zag:
    ne znam da li si čula ovo, ja sam čula u reklami nekoj, pre neki dan,
    jako mi se dopalo:

    :D
    Тек сам до стоте стигла.:) Помиње се неки бесмртни човек (а није вампир), она се сећа приче коју јој је деда причао, наводно га је срео.
    Hvala puno, ali ja sam vec dosla s mora pre tri nedelje, nije mi kasno da sad pocnem da mazem? Koja je cena i ima li je sad u prodaji? Hvala puno!

    E, cipelice kacim kad budem imala kako da prebacim sliku s moba na komp :D
    Hvala draga :) I pored skromnije organizacije, atmosfera na svadbi je bila zadivljujuca. Fantasticno sam se provela, postavicu uskoro neku fotkicu (od skromnih 60, koliko sam ih dobila :rumenko:). :)
    Mora da će biti divno. :)Nadam se da tamo nije ovoliko toplo, ili makar da Budi ne smeta ovolika vrućina.

    Balašević je juče nastupao u Zrenjaninu, bilo je divno to što su Dani piva otvoreni baš njegovim nastupom. :)


    Najavljeni kao Panonska mornarica i Đ.B možemo lako shvatiti da se naziv može odnositi i na njegovu saputnicu Oliveru koja je moja sugrađanka. :)
    Hvalio ju je, itekako. I dalje sa istim žarom kao i uvek, i dalje vatrom, srcem, i lupanjem leptira.
    Projektor iza njega prikazivao je klasja kako viore kao pravi morski talasi. Divan prizor. Nabujalo leto, vesela srca Banaćana. Svi smo uživali u pesmama.
    I gledajući na pozornici te momke muzičare obučene kao Mornare.

    Bila je i Jovana. Razočarala me je ulogom u filmu "Kao rani mraz" . Pitam se kako je mogla napustiti stolicu u "Meditereneo"-u. :)
    Grozna sam.

    Odložena Turska. Vrlo mi je loše zbog alergije, te smo odustali. A i zbog ispita. Ostao jedan. A odugovlačim kao lenjivica.
    Zeleniš se. A ja ti crtkam osmeh i poljubac da se vetrom i vrelinom dana ugnezde u tvoje oko .
    Divno! Deluje uzbudljivo, dušom istkano, pretvoreno u reč. Uzbuđena sam što čujem šta te je ponelo. Divim se.

    Jedva čekam da čujem.
    DRago mi je što ti se moje rečenično tkanje dopada.

    Misao ti šaljem golu, neobranu u smislu. Umeš da je dekodiraš.
    Da. Slažem se. Lakonogo se odskače i u najveće visine kada pratilac (koraka, misli ili emocija) ume da i bez pitanja, pogledom i senzibilitetom u ćutanju poima misli i htenja onog ko se želi vinuti. Nekada smo to umele. Slobodno, prirodno, kao da oduvek koračamo istohodnim pokretima, kao da srast dveju duša potiče ne od sličnog slobodoumnog oseta, već od pupčane vrpce. Koliko se osamljeni ljudi inače umeju zaleteti nepronađeni u vlastitim bitima.

    U razlazu, nemuštom raskolu, nekada nije bitan tišt u plućima, i misao o tome šta radi, kako dela neko ko je odsutan... već je bitno šta su dve spoznate duše jedna drugoj i rekle...i prećutale.
    Nekada je i to saznanje. Prodor.
    U nesusretima mogu proći izbrojane decenije, ali jedan drhtaj srca, zaključane zebnje ume više da progovori nego roman ispisan golemim rečenicama.

    U mislima. Grlim.
    Iščekujem avgustovsku jaru da me potera na put. :)

    Bezbrižno zamišljam da me talasi već zapljuskuju, dok su prsti smežurani i stiskaju druge smežurane prste koji šapuću i bespogovorno razumeju.
    Daleko kilometrima, a Turska je tako blizu izmaštana, a da je ni videla nisam. Zlatni će biti dani.
    Reših se na put autobusom. Volim iščekivanju, zamah i premor duše kako bi što duže disala u mašti, u slutnji, i zamišljanju.
    Osvežena sam ovim letom. I kada ležim, ne mirujem, gonjena plažom koju gazim u levitaciji uma. :)

    Mora da je bilo čarobno sa Budom. Zamišljam njen osmeh kada te dočekuje, i stisak najdivnijeg, paperjastog zagrljaja kada te ispraća. Prećutno saznanje. Sveznanje. :)
    U zagrljajima nama bliskih ljudi kraj sveta, onog rajskog nipošto nije suludi san, već večna istina uplovljena u Ljubav.

    Nedostaju tvoje krilate, zajapurene reči. Lovor mašte, tkanja kojim si nagrađena za svirepost neustručavanja da dišeš kako si samoj sebi odredila. Da ne ustukneš. :*
    Hvaaalaaa draga
    Uvek me odusevis svojim komentarima :heart:
    Nadam se da si dobro, i da ces nas uskoro obradovati jos nekom fotkicom..
    PS. Komadima se uvek odusevim, ali fotografije su prava mala umenicka dela.. :aha:
    :zag:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top