beatricaa

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Evo prvo da se pohvalim tebi, bilo je sta je trebalo biti, tako da je ishod ispao povoljan po,mene :)
    Joooj :heart: kakve zelje :klap:
    Dok se ispune - (bar 1) - javljam ti da te okrivim i castim picem :lol:
    A do tad - castim slikama (ubacila album samo zbog tebe ;) )

    :zag::cmok2:
    ma... ludi su, sa njima mi je uvek zanimljivo, a da se slazu i ne slazu se najbolje - Pul je veci dosta i samo je uhvati za kozu i baci u drugi kraj... mada mi ni ono ne ostaje duzno, ogrebe ga pa pobegne jos moze na krevet da se popne pa ga izaziva odozgo :)

    dobro sad ti je prilika da udomis nekog psa, verujem da bi te razveselio i to dosta :)

    je... ali otom potom, piricacu ako bude sta treba da bude :)

    posecuj nas ovde, brze ce vreme da ti prodje ;)
    O draga moja, neka si ti meni svratila..:zag:
    I svrati kad god si u prolazu..

    Dobra muzikica..:p
    Pul se sad ofarbao... pa sam ga jurio po kuci sa razredjivacem :D dobio je snezno belu boju :D Mace izgleda da ima nedostatak vitamina pa mu je opala dlaka oko ociju... sad sa tim vodim bitku... ali izboricemo se sa tim :)

    ti kako si? blizi se jesen :)
    uh... odmaram ja :D
    Meni je tako kad vozim bajs, stalno idem na neku drugu stranu, planiram sad neki dan da idem do drugara, do plane - rece da imaju neka lepa brda u okolini :)

    sto se posla tice, nema nista... sad mora da potrazim posao bilo kakav, potrosile se pare a za kucu treba. ***...
    sto se odmora tice, od toga sam odavno odustao :D
    bio sam u selu, ali nije bilo vreme za drva - blato, pa sam se vratio jutros :) bilo je ok, nesto sam malo radio, ostatak vremena sam proveo u spavanju i citanju :)

    Ti kako si? :)
    :cmok2:..............Ми смо били само у Пефкохорију, бусом, а да смо колима, имали бисмо прилике, наравно, да идемо, било где, што ми је и жеља, не волим да сам у једном месту 10 дана.
    Наредне године....здравље Боже..како се каже..:D
    Нисмо били ни у Солуну, а како је то леп град ....:heart:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top