zorica pavlic

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Eeeej.... ja tek sad videh album.... Predivni ste... Ti naprosto zracis srecom.... Andjeli su preslatki... Ljubim.. :heart:
    Zoko moja! Drago mi je sto si se javila,znam da si u obavezama sa malim vragolanima.... Vazno je da ste dobro... Mi smo isto dobro,nista novo narociti,rastemo,pravi sam mamin vragolan.... Iduce godine polazi u skolu(tj.predskolsko).... Puno pozdrava i poljubaca od nas.... Mogla si i postaviti koju slicicu,tj, poslati privatnom porukom... :cmok:
    Zoki.... CESTITAM !!!!! Neka su zivi i zdravi andjeli mali 100 godina !!!!! Cestitam i na izboru imena,prelijepa su..... Napokon mama.... Zelim vam svu srecu svijeta i neka vas Bog dragi cuva... Znam da sada imas posla preko glave,pisi bar nekad s vremena na vrijeme.... Mi smo eto,dobro.... Posao,vrtic i tako sve u krug... Velika pusa tebi,Uni i Josipu! :cmok:
    Zdravo mamice.... Ja vec pomislila da si nas zaboravila.... Djecak i djevojcica..... bas lijepo.... Sada ces da i da budes mama i imaces i djecaka i djevojcicu.... mislim da ti se nesto ljepse nije moglo desiti... Drago mi je zbog tebe...... Cuvaj se,slusaj doktore... videces kako ce vrijeme naprosto proletjeti.... a tek kad dodju bebice.... ma slatke muke,ali sve brzo prodje,pa tako i bebice brzo odrastu... Moj Boki vec cetiri godine a kao da sam ga juce rodila,meni je vrijeme sa njim naprosto projurilo.. Mi smo inace dobro,Boki jos sljedecu sedmicu u vrtic,pa onda ferije..... Krajem jula idemo na godisnji i to je to.... Sve najbolje mila i da ti preostali trudnicki dani sto lakse prodju.... Obavezno javi kad postanes mama i dobijes andjele male..... Pozzz i pusa od nas........ :cmok:
    Gdje si ti nama Zoko? Kako si? Pisi kad mognes.... Veliki pozdrav i pusa od nas...... :cmok:
    Hej mamice !!!!!! Samo da vas pozdravimo i cmoknemo.... Mucnine ce vec prestati,a onda uzivaj u trudnoci.... Sad ce to proci i dok se okrenes bices mamica(kako to lijepo zvuci).... A sada odmaraj i uzivaj,jer kad dodju mali andjelcici,trebace ti puno snage i energije za te male slatke muke...... :heart:
    E bas mi je milo!!!!Super,Zoko...Svako dobro ti zelim!

    Ja sam dobro...hvala...LJUBIM TE...
    Draga kako si (STE)?Necu da ti dosadjujem,uzivaj u svojoj sreci i kad ti se bude dalo opisi mi malo detaljnije stanje u kome se nalazis.Zelim ti sve najbolje i da ti ovo vrijeme jako brzo prodje pa da drzis svoje pahuljice u rukama i pricas im,pricas,pricas.........Velika pusa za jos uvijek mali stomacic.
    Odlazim sa foruma.Puno srece i ljubim vas vasa Emin@:cmok2:

    Nadam se da ces biti ok.Puno srece sa tvojim bebicama:zag::heart:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top