O

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • meni je i svakog proleca malo nizi pritisak pa me zeza nikako da se naspavam kad dodje lepo vreme,a to o smenama danonocnim mi vec glupo da pisem stalno nam menjaju raspored i ne mozemo da se oslonimo na smene koje su u njemu,sledeci put me budi:)
    ha,ha,ha jesi me upecala...samo koristim vreme da ne dangubim,a umem ja da uzivam i tek cu da uzivam...:)trebala si da me protreses
    Olgice hvala puuunnnooo:))))
    Spasila si me:)
    Cura kaže da ima doma kilu kestena pa ako mogu iskoristiti za tortu koju radim za nju!
    Mislim da ću se ograditi da se pre velike vručine za kestene:)
    Hvala još jednom na upozorenju i na divnim receptima:)!
    Kiss
    Imas u albumu dosta mojih torti, bas mojih, koje nisam videla nigde...ali sve one slice jedna drugoj...malo je torti koje ja skidam sa neta dok radim uglavnom su kreacije moje, ja kreiram dok ih ukrasavam...vrlo cesto.
    Hvala na komentaru.
    Blago meni kad te imam. Već sam se raspitala, žica je pakovana po 2,5 kg..???. Medjutim imaju trake i one mi odgovaraju, a i radno vreme je ok. Hvala.
    Hvala puno,slazem se,osvjezili su mi kreativnost,nakon silnih cvjetova i plasticnih mladenaca
    Драга моја,

    баш много мислим на тебе. Да ли си ти дошла у Бг?
    Ако јеси, хајде да се искомбинујемо за неку кафицу. Можда ако ми шеф није ту у четвртак, то ћу знати, не знам када, али можемо да се чујемо сутра.

    Велики пољубац.
    Hvala. :cmok: Inače samo i radim specijale porudžbine za cpecijale 'mušterije'.
    Hvala olgice :) Ko zna, možda je i bila moja torta jer nemam još sve objavljene :;)
    Hvala na receptu za dzem.Sta ovo znaci dzem fix 1 sa 1 koliko je to?Moze li zelatin umesto toga?
    Kupila sam ih kod mene u dusanovoj ulici na dorcolu ima prodavnica tipa sve za 100din.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top