M@jk

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
    bio ili ne bio majk,za mene si ginger :D dje si ti?navrati da popljujes neke novopridoslice,previse su se odomacjili
    Pa onako uđem sporadično jednom u mesec dana. :) Izvini, ali ja ne mogu da se setim ko si ti? Mislim čiji je nalog. :) Malo sam pozaboravljao ljude, nisam baš dugo bio na MJ temi.
    Ma s njim uvek frka :).
    Šapicu smo iscelili :super: .. no juče se ponovo potukao i celo uvo je razderao :roll: ... ali brzo zarasta :D.
    Hvala što pitaš :).

    Kako tvoji ljubimci?
    haha , jeste, nije vise ista atmosfera,al tako je mozda i bolje :) ...za mene ces uvijek bit ginger ,ginger :mrgreen: bas sam juce lokala sok od djumbira :D
    A, to svakako ne volim (unapred da čitam šta će se desiti).
    Faktor iznenađenja mi je draži :lol: .
    Nisam čitala Hronike, pretpostavljam da je dobro, čim ih stavljaš u isti red sa Tolkinom :).

    A za životinjice, sjajno :klap: .
    slično bi i kod mene bilo da je keruša koja je bila neko vreme kod nas ostala... ali zadržala je divlju prirodu, i sad dolazi samo da jede.. a mislili smo da će se okotiti kod nas :D.
    Ma super je sa životinjicama.
    Inače, Bilbu je šapa bolje, kaže vet da ide na bolje :D.
    Ma, volim sve što je u vezi sa fantastikom, bajkama, mitologijom.. nego reko, kad sam krenula da delim imena po Družini, neka budu svi u tom fazonu :).
    Nego, brinem se, bilba opet boli šapa :( .. a taman smo završili terapiju.

    Koliko imaš ljubimaca?
    Imaš i super pdf Svet životinja :)
    Jesam :) .. imam Bilba, Froda (mačke), a pre neki dan sam usvojila i Legolas-Papija :lol: (psa)
    Imala sam i Gandalfa Sivog, ali je uginuo :( (mačak)

    Prava družina prstena :lol: .
    ne verujem... hmmmmm nisam bila juche tamo... il' prekjuche... ne videh kad si me pitao :D
    pa ono... shta znam... tu negde je Massive Attack, Tricky... nisu bash kao Faithlessi ali su taj neki trip hop...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top