mmicica

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • hvala mila:cmok:
    nadam se da će ga proći pun je šlajma, a gdje si ti nestala ovdje...
    neka si malo navratila...kako je Mitati u vrtiću...
    Neka ovaj praznik nad praznicima,
    i slavlje nad slavljima ispuni sve moje želje :)


    vaskrs.jpg
    draga moja nisam imala uplaćen internet,pa ti sa zakašnjenjem čestitam tvoj ovnovski rođendanko...nadam se da ste se lepo proveli u nedelju,bilo je lepo vreme,nadam se da si lepo proslavila...ljubim te puuuuuuuuuuuuuuno..pisala sam ti poruku,ali više ne znam koji ti mob funkcioniše,pa molim te napiši kada budeš imala vremena,na kojem broju možemo da komuniciramo...ljubim i tvoje 3M!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Lepe kao VENERA,jake kao stena,gledajte ravno i ne spustajte glavu osim kada se divite novim cipelama. SRETAN NAM 8 MART ♥ !!!!!!!
    Nikad ti niko neće ovako u krvotok uliti
    poslednju nežnost celu,
    i pronaći u tebi i nadu i beznađe.


    Mika Antić

    ...niko kao Žena !
    Sretan 8. mart :heart:



    crvenaruza1.jpg
    cao drugari ne vidjam vas na fb doduse i ja retko navratim jeste dobro?kako si ti sada posle svega?kako su devojke muz..ima li posla?kako se snalazite oko svega...mi smo manje vise dobro prehladjeni svi al dobro...lazar vec skoro 2 meseca ne ide u vrtic al sta cu...sledece nedelje idemo na kontrolu za uho i kontrolu za testis da vidimo kako stvari sad stoje...danas cu ga odvesti kod dr cisto preventive da vidim dal treba neka inhalacija i sa cim koja kolicina pa da mu dajem kod kuce da ne ode na bronhije ponovo...ja ti radim i malo toga jos stignem da odradim nisam se devojkama sa krste javljala poprilicno i danas sam slobodna momci spavaju a ja reko da se svakoj ponaosob javnem a posle sirenje vesa rucak i slicno...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top