Koristite zastareli pregledač. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge veb strane. Trebalo bi da ga nadogradite ili koristite alternativni pregledač.
Ratko je izbeglica i njegove novinarska dostignuća ovde u Srbiji nisu na nekim visinama. Nije se baš najbolje snašao u matici.
Bio je aktuelan dok se ratovalo s ustašama isto kad i Mila Štula. Ne može se celog veka živeti od pisanja patriotskih pamfleta.
Porazno je što i posle toliko godina ima ljudi koji neće da prihvate realne činjenice. Žuti su se pobrinuli da naprave legendu, vizijonara bez koga ćemo propasti. Mislim, on je trebalo da nas odvede do Oriona i Siriusa i nazad, al ne dade mu kleta sudbina :( :dash:
Zašto se rehabilituje jedan potpuno nesposoban oficir i vođa koji nije umeo da smiri zveri u svojim redovima ?
Da je kojim slučajem i Hitler bio Srbin, u ovo šugavo vreme i njega bi naši "istoričari" rehabilitovali :dash: