LBarbara

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Sviđa mi se ova slika? Čija je?
    Nego pre svega hteo sam da ti se zahvalim što si me pohvalila... (? kakva konstrukcija) Postavio sam tamo u kultnim stvarima svoju fotografiju i fotografiju Bukowskog. O Buku sam svašta nešto postavljao na forumu za književnost...z:poz:z:lol:
    Hvala, na komplimentu...
    Moje uverenje mi nalaze da kompliment pripada Bogu, koji nas poziva da zivimo zivot dostojan coveka - onako kako je On to zamislio!
    Licno verujem, da nisam nista rekao sto vec nije bilo poznato, samo sam pokusao da to slikovito prikazem...
    Zaista covek je velicanstveno bice!. Kada setam ulicom i srecem prolaznike, cesto su mi misli zaokupljene velicanstvom Bozjim, jer gledam
    bica koja pripadaju rodu koj sam i sam i divim se jer kao da gledam "sliku Bozju"!
    Zar zivot nije cudo kojemu se treba diviti?

    Oprosti ako sam ti sada mozda bio kao neki fanatik...
    Nije mi namera da ubedjujem bilo koga u ispravnost onih stavova za koje se zalazem...
    Ne.
    Zeleo sam samo da mozda i na neki drugi nacin ti se zahvalim na lepim recima i ujedno odam hvalu i cast Bogu za sve sto mi je dao u zivotu.
    Neka blagosovi Bozji pocivaju na tebi kroz svu vecnost!
    Naravno da jeste,nisi pogrešila.Sreća tvoja da si ugasila opciju "privatne poruke",inače bih te davio,neviđeno:)Ovako...,samo ću ti poželeti prijatno veče:)
    "Azbuka geografskih pojmova"str 4,na dnu strane.Hteo sam,zapravo, da pitam da li si ti to slikala,da li si bila u Ivanjici?
    Uf,dobro je,već sam se uplašio da ćeš reći da si iz Zrenjanina,ne daj Bože!
    Inače,ja sam iz Ivanjice:)
    Aha,zanimljivo je...Daj prvo slovo.Ili,daj prvo ,treće i zadnje?A?Ili,da idem na Google mape?Šta misliš?
    300,a?Prava sitnica.Toliko zgazim pre jutarnje kafe,otprilike...u jednom smeru.Dakle,NS ili Niš?
    Prilika ce biti, naravno. Priprema se Borka na izradu aranzmana u nasoj zajednickoj reziji. Da ne placate dzabe turisticku agenciju i razne usluge. A da dodjes na samo tri dana ima da se oslobodis kuckanja po tastaturi. :cmok: Jel ti Borka poslala slike da vidis?
    Aaaaaaa!! A jos neki me izbrisali. Ja to nisam ni video nego dobijem danas zahtev i pregledam prijatelje kao ono par vas vise niste! Valjda ste cistili spisak. To sam i ja radio sa onima koji su trejno izbrisani. Medjutim, meni Tab nije ugasio nalog nego ga zamrzao. Onda klinci napravise sranje sa Moonjom a ja da ne bi izginuli bez veze na njihov zahtev se vratim. I sad dolazim vrlo retko. Tek toliko da me opet ne traze i ne cirkusuju! :hahaha:....:cmok: Trebala si da nadjes vreme za dolazak ovamo.
    poshtovana
    otkud vam to da ja provociram?
    :D

    a po svim merilima, ta tema ima pravo da stoji tamo.
    i vi nemate nikakva prava da gledate u pasulj, chaj il gde vec,
    i pretpostavite kako ce se tema odvijati B-)

    jel ja imam slobodu eroispovesti? imam
    jer imam pravo da verujem u super uzvisheno bice? imam
    jel je chudo kad se super uzvisheno bice pojavi na balvanu u kurshumliji? iz ugla religije - jeste
    a podforum je "Religija"
    zato budite ljubazni i vratite mi temu B-)

    hvala
    zbog chega?

    shta tu nije religija?
    pa ja verujem da u onoj cepanici vidim kralja majmuna,
    a ako to nije chudo, ja ne znam shta je!
    :(

    vratite mi temu (totalno neopravdano obrisanu!)
    Hahahahaha sta hoces???...Da neces mozda malo vecu?... :hahaha:

    A hocu... :sad2: ..Posle onih tvojih saveta ima da pretvorim dvoriste u dzunglu... :mrgreen:
    Jel su tvoje prezivele "orosavanje" sa merom ...? :klap:
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top