Fudbalska reprezentacija Srbije

Krstajic definitivno gubi konce. Nema autoritet nad igracima cim se oni ovako ponasaju. Kad je Matic objavio ovo jasno je da nesto debelo ne stima i da je krenulo od smene Muslina ili neposredno pred SP.
  2. Decky_Nis

ФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2018 / 2019

Kakav je ono penal? Sam se sapleo. Jel ima neki drugi ugao da se vidi dal ga je igrac zemuna zakacio?
  3. Decky_Nis

Super liga Srbije 2021/2022

Zao mi je zbog vranjanaca sto ce ispasti ali zbog ovog dupeuvlakaca na njihovoj klupi mi je neizmerno drago.
  4. Decky_Nis

ФК РАДНИЧКИ НИШ

Mladost Lucane - Radnicki Nis 0:1 Mozda i najteze gostovanje do kraja godine je dobijeno golom Haskica u '88-om minutu. Radnicki se ponovo vratio na drugo mesto na tabeli.
  5. Decky_Nis

Prognoza : PSŽ - Crvena zvezda

Je li iz kog veka su ti ovi podaci?
  6. Decky_Nis

Predvidi ishod utakmica LŠ/LE - Takmičenje prognozera Krstarice

Milan - Olimpijakos 1 Anderleht - Dinamo Zagreb 1 Salcburg - Seltik 1 Frankfurt - Lacio X Rendzers - Rapid Bec X Spartak - Viljareal 2 Malme - Besiktas 2 BATE - PAOK X
  7. Decky_Nis

Liga Sampiona 2018/19

Kao u skolskom dvoristu. Degeneku javiti da je izasla nova kolekcija suknji Meline Dzinovic za ovu sezonu.
  8. Decky_Nis

Nego jel video neko Terzu juce, danas? Posle Napolija je bio na svim naslovnim stranama kao da je on igrao a sada ga nesto nema. Mozda ce u nedelju da se javi posle Zemuna da nam objasni neke stvari o fudbalu koje nismo znali. Salu na stranu juce je bila igra macke i misa a sva sreca pa je PSG...
  9. Decky_Nis

Ubedljiv poraz Zvezde je ocekivan posle PSZ-ovog poraza od Liverpula. Sigurno nece prepustiti nista slucaju jer su videli da su se napolitanci opekli u BG-u. Naravno da ce gledati da zavrse utakmicu vec u prvom poluvremenu i da odmore najskuplje igrace jer ih ceka teska utakmica u prvenstvu sa...