Munja & sic

U Vojvodini, gde je nekada sve bila močvara, jedini starosedeoci su žabe; svi ostali su dođoši. Ha ha ha... I bez obzira da li su se rodili ovde, u Srednjoj Evropi, ili su došli sa Balkana, ili neke druge strane, svi vole da provozaju bicikl. I sinoj je dosta ljudi teralo bicikle (ne biciklove, no bicikle).

I tamo negde, kod pozorišta, gde masa ljudi čeka autobus, nailazi jedan biciklista. I ja osetih njegovu podlu nameru; ma videla mu se na licu, samo što je nije video niko osim mene. Usporio je i, našavši se tik pored ljudi što čekaju bus za predgrađa, podigao dupe sa sica i prdnuo toliko jako da su svi pomislili kako je neko bacio petardu. Ma videlo se u mraku kako mu munja izleće iz guzice i odbija se od sica.

Svi su bili zgranuti osim mene.

Pažnja je uvek sa moje desne strane, baš tu gde i moj dobri anđeo. Ne uklanja se od mene čak ni u trenucima kada oluja protutnji kroz moj um, i kada telo postane slabo i bezvoljno.

Sa moje leve strane je izazov, i on je taj koji pokušava da rascepi moje biće, da ga unizi time što će svaka prepreka biti i suviše visoka i skoro sasvim nedostižna. Kada u svojoj pažnji budem uspeo da otkijem izazov, ustvrdiću sasvim odlučno da tek tada osećam mir.

Ha ha ha... A dotle, ppprrrddd...
 
Al zato žabe ne prrdu.
Pravi starosedeoci.
Samo sede. Krekeču ti iza leđa, i to samo onda kad sto posto ne vidiš koja je kreketnula i ćim se pojaviš u njihovoj blizini jedna za drugom skaču u vodu i ostavljaju te na suvom
Samog.
Da ne bude zabune, ja sam starosedelac najmanje sedme generacije.
 
NIN-jutsu;bt149608:
Laže!!!
On lično je bio taj što prdi. Takav je i na krstarici. :rtfm:

fart-fart-gas-gross-smiley-emoticon-000602-large.gif


:hahaha1: Kako znaš? :rotf:

farting_smiley.gif
 
prdim.gif
S_Prdi.gif


Kada to izazov zavredi oploditi pažnju msje Tvrdojko? samo akose prikrade i napadne s' ledja mučki? To mu nekako ima nidje veze...ali kako god se okreneš doope ti pozadi.
A text me seti "Biciklista" Basarinih...onako u pokušaju tek.
 

Back
Top