Šta ti o ljubavi znaš

Tebi su smešni moji stihovi
a mene izludjuju tvoji hirovi
koji se posle svakog tvog kajanja množe.
To samo ljubav oprostiti može

Tebi su čudna moja shvatanja.
Zar stariji čovek ne može da sanja?
Šta onda tvoje ruke traže oko moga vrata?
Izvini al ja nisam tvoj pokojni tata.

Tebi su smešni moji idoli
a ja još žmurim na tvoj ponos oholi.
I opet se kaješ do boli
a hrabrosti imaš da me pitaš:da li te volim

zagrljaj_080808.gif


Milan Višnjić
 
Pa nije to obično; pitati nekog da li te voli?!
Odgovora su dva: onaj lep, i onaj što ume da boli.

9bdvtl.jpg


Usudila sam se da ilustrujem ovom slikom
pitanje i odgovor. Neznam jesam li uspela?
Ti Miwka jesi uspeo - kao pesnik a pre svega kao Čovek.
.
 
mari47;bt124520:
Pa nije to obično; pitati nekog da li te voli?!
Odgovora su dva: onaj lep, i onaj što ume da boli.

9bdvtl.jpg


Usudila sam se da ilustrujem ovom slikom
pitanje i odgovor. Neznam jesam li uspela?
Ti Miwka jesi uspeo - kao pesnik a pre svega kao Čovek.
.

Meni se tvoj komentar svidja..moje mišljenje o slobodi govora je da čovek govori izsrca sa svoje tačke gledišta..dal se nekome svidjaju komentari ili ne to je već njegov problem.Ne mogu uvek komentari biti slatkorečivi.Ponekad konstruktivan komentar donos iboljitak onome na čiji se rad to odnosi...ako je bar malo pametan a ne sujetan.....:zimag::zimag:z:poz:
 
Čitajući i slušajući priče iz života...o ljubavi izmedju dosta starijih i mladjih osoba..pokušao sam da zamislim sebe u jednoj takvoj situaciji ali zamišljanje i iskustvo nisu ista stvar.Mene takva iskustva sa velikom razlikom u godinama baš i ne zanimaju..iskreno...al eto recimo šta bi bilo kad bi bilo...z;):zimag:z:poz:
 
miwka;bt124530:
Čitajući i slušajući priče iz života...o ljubavi izmedju dosta starijih i mladjih osoba..pokušao sam da zamislim sebe u jednoj takvoj situaciji ali zamišljanje i iskustvo nisu ista stvar.Mene takva iskustva sa velikom razlikom u godinama baš i ne zanimaju..iskreno...al eto recimo šta bi bilo kad bi bilo...z;):zimag:z:poz:

Мени се десило једном или два пута у оба смера и могу ти рећи да су све то предрасуде.
Битна је сродност душа и ритма у којима срца куцају.
Јер године саме по себи не значе ништа.
Људи се развијају различитим брзинама и различите су им ствари битне у различито доба дана.
 

Back
Top