Mozgojedac!

Auuu, al sam se brzo primio na ovo blogovanje, vidim ja da od moje forumsko-politicke karijere nece biti nista ako ovako nastavim! A bas mi je lepo krenulo na politici mada sam se i na forumskim igrarijama solidno snalazio. Ponekad bih svratio i na Ljubav i Seks ali sam ukapirao da tamo nemam sta da trazim... sta da vam kazem, tamo su sve sami seksualni rekorderi, svi mogu vise puta od mene, svi mogu duze od mene, svi imaju duzi i deblji od mene :sad2: a tek o pozama, to da vam i ne pricam... tamo ima vise akrobata nego u svim cirkusima ovoga sveta.... neki mogu da se seksaju dok stoje kao rode na jednoj nozi dok onom drugom ispisuju njeno ime u pesku... mislite da je to tesko, ma jok... pojedinci mogu da se seksaju dok dube na glavi , a ako mislite da je to pretesko, e pa nije.... neki cak mogu da se seksaju i na drvetu i to tresnjinom, a poza... pa mozete valjda da predpostavite... on se jednom rukom drzi za najvislju granu na drvetu a drugom bere tresnje i njima sladi svoju partnerku.... i sta sad, sta je trebalo da radim ja tamo, cime da se hvalim i o cemu da pisem na tom Ljubav i Seks - u, kad sam totalni tropa u svakom pogledu u odnosu na njih... bolje je ipak da pisem blog, zar ne !? Mislim, mozda cu i ovde biti tropa ali bar ne moram da se stidim i da crvenim zbog toga :rumenko:

Nego red je da se zahvalim svima koji su procitali moj prvi tekst u blogu a posebno i veliko hvala svima koji su ostavili svoj komentar :hvala:

E, da.... zasto je naslov ovog teksta "Mozgojedac", pa evo zato!

Meni je odavno jedan mali mozgojedac pobegao iz glave i moram da vam priznam da mi ga je stvarno zao... tako smo se lepo druzili i bas dobro slagali, ponekad bi se i posvadjali ali uvek bi se i pomirili sve dok jednog dana on nije poceo da gladuje! Ne, nije gladovao zato sto je bio ljut na mene pa resio da strajkuje gladju, nije on takav cak sta vise bas voli da klopa... dok ima sta!
Dugi niz godina sam se trudio da mu obezbedim dovoljne kolicine hrane i nekako uspevao u tome ali eto naisla ova kriza koja se odrazila na svaki delic naseg bica a posebno na nas mentalni sklop ...oskudacija bre u svakom pogledu... moj mali mozgojedac je jedno vreme izlazio na kraj sa sve cescim periodima gladi ali kad vise nije mogao da izdrzi, sta ce jadan... morao je da pobegne iz moje glave! Ja ga zaista razumem i ne osudjujem ga zbog toga, ko zna mozda jednog dana dodju i neka bolja vremena, mozda i u mojoj glavi opet bude izobilje hrane, mozda me se seti i pozeli da se vrati... cekacu ga i iskreno radovati njegovom eventualnom povratku!

Zamolio bih vas koji slucajno ili namerno zalutate na ovu moju stranicu i izdrzite da procitate ovo moje davljenje od teksta sve do ove recenice, zamolio bih vas da mi cuvate mog malog mozgojedca i da ga hranite ako koji slucajem nekako stigne do vas... bicu vam zahvalan na tome i od srca svima vama zelim da vam glava uvek bude ispunjena najlepsim i najpozitivnijim mislima jer samo tako nasi mali mozgojedci mogu da opstanu i da zive zajedno sa nama i u nama! Do sledeceg pisanja i citanja :bye:
 
Slatko sam se nasmejala sa prvim delom texta i u potpunosti te razumem ... Bolje ti ostani ovde sa nama :heart:
Kada je mozgojedac u pitanju ... vidim ja da te nije napustio. Tu je on, samo se malo odmara ;)
:heart:
 
Hehehe...dobar ti je ovaj blog,ide ti samo ti nastavi,jos ako ces ovako lepo da nas zasmejavas tim bolje
1455116_07278ec849e6e902f52084efd2512452_1.jpg
[/url][/IMG]
 
Priča o tvom dragom Mozgojecu me je i nasmejala i raznežila i rastužila... :zag:

I ne brini ako tvoj dragi Mozgojedac zaluta kod mene vratiću ti ga :heart: da opet budete zajedno i da vam bude lepo kao pre :zag: :cmok2:

Nemoj biti tužan, tu je on negde...;)
 

Back
Top