ZVRRRRRRRRRRRRR

Svako veče kada nameštam alarm za buđenje sledećeg jutra ja promenim i melodiju... i moj telefon me tako stalno iznenađuje :D
Jedino mi je standardna melodija za grupu ljudi kojima se ne javljam na pozive... ranije je bio sunđer bob za njih, a sada su otpisani :D
 
Tinar:
Deshava mi se kad promenim melodiju i kada mi zvoni fon da ne provaljujem. I onda me u busu ljudi jako chudno gledaju... :lol:
da, da... to je onaj element iznenađenja koji obožavam... nešto zvoni... xmmm :roll: nešto zvoni... jao sve je glasnije... da to nije možda moj telefon? i tako... ja se oduševim što sam rešila misteriju :D i razgovori mogu da počnu sa osmehom :D
 
etotako:
Tinar:
Deshava mi se kad promenim melodiju i kada mi zvoni fon da ne provaljujem. I onda me u busu ljudi jako chudno gledaju... :lol:
da, da... to je onaj element iznenađenja koji obožavam... nešto zvoni... xmmm :roll: nešto zvoni... jao sve je glasnije... da to nije možda moj telefon? i tako... ja se oduševim što sam rešila misteriju :D i razgovori mogu da počnu sa osmehom :D
:lol:
 
Cekam kuma:
Peruzzi:
guda:
...mene ko god da zove, ne zvoni - radi samo vibracija...

:lol:
Takodje...
ajde njoj, al' sta ce tebi vibracija :lol:

Fak ju bre manijace perverzni :D

Ma bre, i kad ukljucim zvono tel nesto tripuje pa cesto i ne zvoni uopste...sem alarma koji uvek radi (naravno ujutru, kad treba da me probudi) ... svasta Tako da je vibracija pouzdanija, a i osetim kad mi se nesto krece po dzepu, sto se ne moze reci i za zvuke koje pusta :)
A i ide mi na zivce pistanje telefona (bilo cijeg)
 
Wow...
Ovako:

Keva-"Yesterday" (The Beatles) :roll:

Drugarice-"Satisfaction" (B.Benassi)

Cale-"Cigansko kolo" (cale mi nije ciga,ali obozavam da se svadjam s' njim,tako da to ponekad izgleda kao prava ciganska svadja) :lol:

Dechko-"Bring me to life" (Evanescence)

Ostali pozivi-"Zvrrrrrrr" :wink:
 
Na starom telefonu, svi su imali svoju melodiju, a na novom me mrzi da sve podesavam.

Za sve je ista melodija. NEsto sto sam sam napravio.
Ima opcija Muzicki DJ, pa pravis melodiju koja ti se svidja.
 
sibirska:
Kad zove dečko "Feel" R.W.
Tata, "Uz Moravu vetar duva"
Brat, "Tarzan"
Mama, "Mission impossible"
Kolege, "X-files"
Devojke iz salona, na sopstveni zahtev "zvone" na temu "Gore od ljubavi" u njihovom izvođenju, što inače zvuči krajnje neprijatno i baš me blam kad drugi čuju. :roll:

tako,tako :D :D :D :D :D :!: :!: :!: :!: :!: :wink: :wink:
 

Back
Top