Зуроф: Вриједности које пропагира Хрватска су фашистичке а не европске

https://www.in4s.net/zurof-vrijednosti-koje-propagira-hrvatska-su-fasisticke-ne-evropske/
Ништа се није променило Хрватска још увек проусташка. ЕУ ништа није урадила да казни фашистичку проусташку Хрватску. Кад ће?
kao najosnovnije...evropske vrijednosti nisu fašističke...već nacističke i cionističke...iz nacističkih vrijednosti uklonimo progon židova i stavimo neki drugi pogrom i uklonimo obiteljske vrijednosti i ...to je to...
 
Ne bih bas tako olako direktora jednog renomiranog Centra pocastila ovakvim epitetima.
Ajo uvazavate sve one presude iz Haga...
U Hagu nije bilo ni jedne optužbe protiv Hrvata zbog ustaštva.
Privatna organizacija Centar Wiesethal je izgubila smisao postojanja negdje 2000-tih kad je samo teoretski još mogao biti živ neki od nacista iz 2.sr. iznad ranga običnog vojnika u stražarskom tornju.
 
kao najosnovnije...evropske vrijednosti nisu fašističke...već nacističke i cionističke...iz nacističkih vrijednosti uklonimo progon židova i stavimo neki drugi pogrom i uklonimo obiteljske vrijednosti i ...to je to...
Sve to pozivanje na zajednistvo, monolitnost...ne znam vise kako onda nazvati ovu vladavinu krupnog kapitala koji potcinjava sve poznate elemente starih definicija?
 
Ja sam mislio da ti zagovaras NATO/EU integracije 🤔
Ne zagovaram ništa. Samo sam posmatrač. Mene niko ništa ne pita a ni tebe.
Treba biti glup i msiliti da možeš nešto da zagovaraš.

Država ima svoj put. Narod ima svoj izbor.
Moje mišljenje je da svaki put treba da bude odmeren. Dakle da, ali ne po svaku cenu.

Uvek treba odmeriti cost/benefit uporedno sa moralnim načelima.

To znači da je poruka tebi da treba ići u NATO i EU ali ne po cenu prodavanja sopstvenog identiteta za 50 eur mesečno. Jer nismo gouna da to radimo. :lol:

NATO / OTAN / НАТО da a NATO / OTAN ne. To bi u krajnjem slučaju uključilo i Rusiju u NATO.
 
Ne zagovaram ništa. Samo sam posmatrač. Mene niko ništa ne pita a ni tebe.
Treba biti glup i msiliti da možeš nešto da zagovaraš.

Država ima svoj put. Narod ima svoj izbor.
Moje mišljenje je da svaki put treba da bude odmeren. Dakle da, ali ne po svaku cenu.

Uvek treba odmeriti cost/benefit uporedno sa moralnim načelima.

To znači da je poruka tebi da treba ići u NATO i EU ali ne po cenu prodavanja sopstvenog identiteta za 50 eur mesečno. Jer nismo gouna da to radimo. :lol:

NATO / OTAN / НАТО da a NATO / OTAN ne. To bi u krajnjem slučaju uključilo i Rusiju u NATO.

A u kom smislu NATO ,,prodaje" tvoj identitet molim te?
 
no oni nisu više "naš" problem
nek EU vidi šta će i gde će sa njima

a videli smo za vreme pandemije koliko je EU bolela patka da im pošalje bilo šta, makar maske...

a u Srbiji - da biraš
i zvanično i nezvanično i Američko i Rusko i Kinesko

a ono Englesko narod brzo izguglao pa nije hteo

jedino su malo nadrljali Fajzerovci sa srčanim udarima
😂
 
Zurof olako daje izjave o drugima dok ne vidi stanje kod sebe u Izraelu.
Ali ok, to mu je smisao i razlog postojanja njegovog radnog mjesta da stalno spominje nešto iz daleke prošlosti i opravdava svoje postojanje.
Zurof je potrošeni kondom.
Znači priznaješ životinjsku narav Hrvata samo ti smeta ko je kritikuje?
1941 nije daleka prošlost. Za vas jeste jer ste mlada nacija. :lol:
Srbi su kao nacija nastali 1804. a vi 1991.
Zrelost vaše nacije je na nivou albanske. Kako njima tako su i vama drugi pravili državu. Njima Austrijanci vama Srbi. :lol:
 
Bolje ti napiši koliko je tih Srba otišlo u tzv. "Krajinu" pucati po tim i drugim gradovima u Hrvatskoj?
Нема те ништа осим геноцида. Има ли сте конц логоре у хрватској 90их, о тим конц логорима је писано овде на форуму, силовали сте Српкиње, зверски мучили Србе и убијали Србе.
 
Znači ti bi htjela da je više ljudi otišlo? I ovo što je ostalo u Hrvatskoj da je previše ostalo? 🤔
Огромне количине оружја сте добили првенствено од Украјине. Конц логоре за Србе сте имали по хрватској. хрватска је геноцидна творевина. Зуроф је потпуно у праву да су већина хрвата усташе и хрватска усташка.
 
Zurof :rotf: Dobrosto nisi postavio sta je rrkao Zika Obretkovic
Зуроф је рекао чињенице о хрватима и геноцидној творевини хрватској. Сметају ти чињенице.
 
Znači priznaješ životinjsku narav Hrvata samo ti smeta ko je kritikuje?
1941 nije daleka prošlost. Za vas jeste jer ste mlada nacija. :lol:
Srbi su kao nacija nastali 1804. a vi 1991.
Zrelost vaše nacije je na nivou albanske. Kako njima tako su i vama drugi pravili državu. Njima Austrijanci vama Srbi. :lol:
1804. je nastala srpska nacija? U SAD-u je svaka lesa starija.
 

Back
Top