Zrtva za svoj narod

Da li bi ste se zrtvovali za svoj narod i drzavu?


  • Ukupno glasova
    34
  • Anketa je zatvorena .
Moraćeš ovo da mi objasniš...koji su ti?

Nažalost, nadam se da ćemo napokom posle 100 godina jednoumlja uskoro imati priliku da izaberemo najzad svoje legalne i legitimne organe vlasti..... demokratskim putem i na slobodnim građanskim demokratskim izborima.

A to znači, bez pretnje američkog, engleskog, nemačkog ambasadora ili nekog EU smrada koji će doći u Srbiju po zadatku da direktno utiče na izbore, bez pretnji nekog domaćeg "lidera" da će on da secka i meša sve one koji ne budu glasali za njega ili koji neće javno da izjavi : "nemojder neko slučajno da se našali pa da vlast pravi bez mene", svi oni koji budu lažirali izbore do predsednika Srbije u zatvore i sve koji budu davali po 10 evra za glas isključiti zauvek sa izbora a njihove partije zauvek zabraniti a lidere tih partija osuditi najmanje na 100 godina robije i tako dalje....

Sve ono ostalo spada u red proizvoljnog samozvanca i diktatora koji je samo uzurpirao vlast i vlada strahovladom isto kao i ovo američko-nemačko goveče koje samo za sebe tvrdi da je predsedenik Srbije a njegovo znanje doseže taman dotle da bude ono što sam već napomenuo .... goveče.
 
cemu te potrebe zrtvovati se narodu, drzavi- kada je ista dobro iz toga proizaslo

zasto niko ne zeli pogledati cehe i slovake, kako se kulturno razidjose, bez ikakvih zrtvi, stradanja

nisu se zrtvovali ni za sta, pa su zato retardi ??? nemoralni ???
 
МА ти све погрешно реагујеш! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
И за ДУХА и за ВРАНГЕЛА!
Размисли малко шта те је питао и зашто!
Питање је било више за друге!
Шта би , где би, куд би, како би ..............И ДА ИЗБЕГНЕШ МОБИЛИЗАЦИЈУ!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Znam šta me pitao i znam da mrsomudim to sa izbegavanjem al se ozbiljno pitam kako bi to sad izgledalo
 
cemu te potrebe zrtvovati se narodu, drzavi- kada je ista dobro iz toga proizaslo

zasto niko ne zeli pogledati cehe i slovake, kako se kulturno razidjose, bez ikakvih zrtvi, stradanja

nisu se zrtvovali ni za sta, pa su zato retardi ??? nemoralni ???



A šta misliš da li je bilo Čeha u Slovačkoj 4 miliona ili Slovaka u Češkoj isto toliko ?

A šta misliš da li u Češkoj i Slovačkoj imaju pavoslavce, katolike i muslimane ?

A šta misliš da li je Vatikan direktno stvarao probem skoro 2000 godina na njihovom životnom prostoru kao na našem ?

Eto samo malo da razmišljaš a ako hoćeš još samo potraži .... ima toga koliko hoćeš.
 
A šta misliš da li je bilo Čeha u Slovačkoj 4 miliona ili Slovaka u Češkoj isto toliko ?

A šta misliš da li u Češkoj i Slovačkoj imaju pavoslavce, katolike i muslimane ?

A šta misliš da li je Vatikan direktno stvarao probem skoro 2000 godina na njihovom životnom prostoru kao na našem ?

Eto samo malo da razmišljaš a ako hoćeš još samo potraži .... ima toga koliko hoćeš.

Njen post je normalan, a tvoj je kao po obicaju ludacki i nema veze sa svemirom.
 
cemu te potrebe zrtvovati se narodu, drzavi- kada je ista dobro iz toga proizaslo

republika%20srpska.JPG
 
ebga dragone- oni su svi branili kucne pragove i porodice ... to jeste licnu egzistenciju i opstanak

Не, они су бранили свој народ, нису погинули на кућном прагу него на бранику отраџбине.

За ту слободу су ДАЛИ СВОЈ ЖИВОТ И СВОЈУ ЕГЗИСТЕНЦИЈУ, нису побјегли да би је сачували.
 
meni licno je krajnje retardirano i ruzno da se od teme nukleo-katastr. u Japanu i nuznih posledica, razradi tema srpskog cojstva/junastva u obliku zrtvovanja za drzavu !

zar samo ja to vidim

U pravu si, ali neki to spasavanje svojih sunarodnika ne vide kao nuznu posledicu, i nesto sasvim normalno, nego kao borbu za nekog tamo sasvim drugog, i zele i nama da nametnu po ko zna koji put njihove vrednosti po kojima je bitna samo sopstvena ******, i apsolutno nicija vise
 
Muškarac (59), čiji identitet nije otkriven, trebao je da ode u penziju za šest meseci. On je skoro čitav životni vek proveo radeći u nuklearkama i znao je da odlazak u Fukušimu za njega, kao i za 49 ostalih, znači sigurnu smrt. Neki mediji su ih zbog toga već nazvali kamikazama, a neki herojima koji žrtvuju sve da bi spasili svoj narod...
Jedan Japanac koji se oprasta sa svojom cerkom, jer ide u sigurnu smrt radi buducnosti svog deteta, svog naroda, svoje domovine...

Veliki covek zaista.
Ovome su skloni altruisti i ljudi s jakom nacionalnom svescu.

СВАКА МУ (ИМ) ЧАСТ !
Тако нешто би тешко могло код нас да се деси. Ми не гајимо те и такве вредности. Покупили смо са запада све најгоре и то је као IN. Наш ниво су Двор-ови, Велики брат-ови, геј-ови и т.д. Безобзирни, безобразни, непоштени и слични, владају и намећу свој трули морал-неморал. Прсли смо !
 
Jer, drzava je tacno definisan racionalni pojam, a pleme je skup hormona u tebi kada ti neko pomene 'srpstvo.' A ljudima svasta moze da padne na pamet jer su neuracunljivi, pa je moguce da je neko pomislio da je cin branjenja plemena kada dodjes i muces ovde po forumu. Inace, kada takvi kazu 'narod, misle na narod kao pleme.
 
Jer, drzava je tacno definisan racionalni pojam, a pleme je skup hormona u tebi kada ti neko pomene 'srpstvo.' A ljudima svasta moze da padne na pamet jer su neuracunljivi, pa je moguce da je neko pomislio da je cin branjenja plemena kada dodjes i muces ovde po forumu. Inace, kada takvi kazu 'narod, misle na narod kao pleme.

Опет ти клемпо прдиш овде по форуму? .....:roll:
 
Izraz 'dati zivot' je u tom kontekstu u kome ga upotrebljavate potpuno pomahnitao, i cak ni vi sami ne znate sta znaci.



Ne znaš ti šta znači ni tvoje ime "kami83" pa zato nikoga nije ni briga za tebe.

Ali Srbija ima već neko sasvim drugačije značenje za svakog stanovnika Srbije osim za jedan mali deo nepismenog i neobrazovanog stanovništva koje ne zna ni kako se zove a još manje u kojoj državi živi i šta uopšte traži tamo gde mu nije mesto i jedne grupice iz boloka takozvanih "demokratskih" ološ patija LDP, DS, LSV, G17.

Uostalom oni su već najavili svoj masovni odlazak na "srećni" zapad. Nadam se da će im zaista biti srećan pošto odsluže u njihovoj vojsci svojih 100 srećnih godina u Avganistanu, Iraku, Iranu, nekom novom Vijetnamu ....... jer ne kaže se tek tako :

"Ko ne hrani svoju vojsku hraniće tuđu"


U Srbiji, po čišćenju od jugoslovenštvine i ostalih degradacionih demonacističkih bolesti ostaće samo ono što zna ko je šta je i šta hoće.
 

Back
Top