Zrtva progona gost u Skupstini Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sumnjivi@

ne pretendujem da znam i da nabijam na nos, ali blago bi bilo reci da ste `zabavni` u svojoj naivnosti
prezvakavate sto puta ono sto vam je vesto servirano,

ako, takvi ste inace

inace daj malo info sta je sve bilo u amer zatvoru, kad si tako pravdoljubiv
 
amer filmovi su prepuni nasilja, pogotovo tuca u salunima, barovima pa i po selendrama. kao da im nije nista sladje od toga da isprebijaju nekoga. amer kultura je kultura nasilja

pa sto su se nadigli u ovom slucaju

navodana `zrtva` je dzanki losih, skoro gangsterskih manira, bogatih judo roditalja, ali nikad prikazan posle incidenta u javnosti osim rezirane slike iz bolnice

kome smeta fizicki izgled i na osnovu toga izvodi zakljucak, taj je sam zrtva amer jezika simbola, i zao mi ga je

ajde, ko zna sta je nas kosarkas u nedeljama pre incidenta interesantno radio u usa, a sto bi direktno moglo izazvati surovu amer odmazdu?

a ti si mu gledao medicinski karton ili si mu radio test na drogu pa znas da je dzanki , a to sto ima "judo-roditelje" je samo jos jedna potvrda njegove izopacenosti i urodjenog zla
kao sto je i potvrda Miladinove nevinosti to sto su mu roditelji "obrazovani i sto su bili protiv Slobe "
mislim i moji roditelji su visoko obrazovani i bili su protiv Slobe jos od 88.
pa znaci i ja cu biti nevin ako nekog prebijem u kafani, a ako je taj neko slucajno i pripadnik nize rase tj. judo -bogatas ,onda cu biti i heroj
cudo jedno da odrastao covek u zrelim godinama ima ovako infantilna i maloumna razmisljanja i jos ih prezentuje javno ,onako bez blama :roll:
 
27e@
Peglaju i nasi panduri kao i americki,nista manje,mozda jos vise.
Stvar je prosta,budite ljubazni pa odgovorite.Imate recimo sina,imucni ste.Mali je neki razmazeni tenkre.Izadje u diskoteku ,popije malo vise ili ne nebitno.Capi neku ribu za guzu dodje decko od dva metra i 115 kg, i olesi vam sina ko vola.Mogao je da mu pukne samar vratio bi ga u jaslice koliki je.Mogao je da ga ponizava kako zeli,ali ne on je vaseg klinca odvalio nacisto zbog jednog stipanja njegove ribe za guzu.
Panduri ga privedu,roditelji poloze kauciju, i on preko veze u konzulatu dobije pasos na sta nije imao zakonskog prava.Zapuca za Srbiju i kako biste vi na to 27E odregaovali kao roditelj klinca koji je zavrsio u bolnici?
Da su Kovacevica fizicki maltretirali u istrazi mogao je da zatrazi medicinsko vestacenje preko konzulata i tako se ubuduce zastiti od moguceg nasilja.Pazite kolega,lik je pusten na privremenu slobodu uz kauciju.Znaci niko ga vise neterorise.Mozda je momcic svestan da je PRETERAO pa zapalio iz USA?Sta se dogadja u Srbiji?Polovina ga docekuje kao heroja jer je pretuka jednog kilavog amerikanca,pokazuju ga u skupstini kao atrakciju.Sta je to sadisfakcija na priznanje Kosova?Ako su nas bombardovali mi cemo da ih bijemo po diskotekama?Nema logike da neko ko misli svojom glavom uzme tog majmuna u zastitu.
 
Poslednja izmena:
sumnjivi@

ne prija mi bas uloga da zastupam ovde tog decka

samo pokazujem da niste dovoljno informisani, a imate rigidne stavove, bazirane na rezimskoj simpatiji/antipatiji.

jel zans ko je jos bio involviran, pa i priveden, pusten pre decka

jel znas koliko je trajao pritvor i sta se sve desavalo

na ranije postavljeno pitanje odgovora nema, ne znate a i ne zanima vas, ne uklapa vam se. presudili ste olako preko kolena, takvi ste kakvi ste

u vezi trik pitanja sta bi neko radio u nekoj situaciji bolje ne vuci za jezik, sta sve vi trpite i zastupate, cudo jedno

od mene, po ovome, dosta, da vam ne kvarim horsko pevanje
 
sumnjivi@

ne prija mi bas uloga da zastupam ovde tog decka

samo pokazujem da niste dovoljno informisani, a imate rigidne stavove, bazirane na rezimskoj simpatiji/antipatiji.

jel zans ko je jos bio involviran, pa i priveden, pusten pre decka

jel znas koliko je trajao pritvor i sta se sve desavalo

na ranije postavljeno pitanje odgovora nema, ne znate a i ne zanima vas, ne uklapa vam se. presudili ste olako preko kolena, takvi ste kakvi ste

u vezi trik pitanja sta bi neko radio u nekoj situaciji bolje ne vuci za jezik, sta sve vi trpite i zastupate, cudo jedno

od mene, po ovome, dosta, da vam ne kvarim horsko pevanje

Pa ako vam ta uloga ne prija, nemojte ga braniti.

Nabildana faca prebije tipa u kafani i na prevaru zapali za srbiju da bi izbjegao suđenje, a ovde masa od njega pravi heroja i vodajuj ga ko mečku po skupštini. Pa da su neznam kakve okolnosti mogao je da se brani na sudu. Ako je imao 100.000 $ da plati kauciju, mogao je da skucka još koju paricu za advokata i da na sudu dokazuje da su ga marsovci natjerali da to uradi.

Ili je možda čovjek ipak kriv i skontao da mu nikakav advokat na svjetu neće pomoći da spasi dupe američkog zatvora pa brže bolje zapalio u majčicu srbiju i onda gorko zakukao kako ga zli ameri hoće da ga guze u zatvoru.
 
Dajte ljudi prebio je amerikanca a ne ljudsko bice...........ne pravimo se blesavi.

Kako sad, ni ameri nisu ljudska bića?

Šta su onda oni, dalji rođaci šiptara možda?

Ajde ti nama fino ovde nabroj ko sve nisu ljudska bića pa da znamo koga smijemo bez problema da lemamao i davimo. Da se slučajno neko neupućen ne zezne pa prikolje neko ljudsko biće pa poslije nedaj bože mora i da osgovara za to.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top