Zove vas bivsi a vi udati?

Recimo, udata ste zena, taze udata, pre pola godine, zove vas bivsi za kojim ste svojevremeno odkidali od ljubavi, a koji je pritom i PRVI ako znate na sta mislim, a vi se osecate neobicno...?
STA DA SE RADI U TOM SLUCAJU?
ima li neko pametan predlog?

:roll: Необично?!

Ма какво необично... па то је општа паника...
Шта ако тазе мужић уђе у собу док разговарамо?! Шта ако пита ко је звао?!
Јаој. :sad2:

Паметан предлог: Предложити тазе мужићу селидбу. Негде где нема телефона, интернета, где пошта стиже једном месечно...
Јер... Следећи пут може назвати његова бивша. :shock:
 
Recimo, udata ste zena, taze udata, pre pola godine, zove vas bivsi za kojim ste svojevremeno odkidali od ljubavi, a koji je pritom i PRVI ako znate na sta mislim, a vi se osecate neobicno...?
STA DA SE RADI U TOM SLUCAJU?
ima li neko pametan predlog?


Eto ti dokaz da DJAVO NIKAD ne spava!!!! NIKAD
Bezi od njega, mi zene smo slabe na takve, odjebi ga, oteraj ga u PM,....
saaaaaave you'r salaaaves .
:D:D:D:D
 
Imala sam i ja takvih situacija...Ponekad samo zele da te cuju jer im toboze nedostajes...ponekad zele da se naprave pametni....ponekad zele da provere nesto sto su slucajno culi....ponekad hoce da te pozove da se vratis, ostavis nov zivot i prihvatis ponovo stari....ponekad ostavlja svoju taze zenu zbog mene bivse devojke....Sve su to sranja....
Ako si ti sad srecna, komotno se prepusti svome taze muzicu...ipak ti je on PRVI muz....
 
slobodanka slobodanka c c c :mad:
znaš, rećiću ti prvo ovo, samim tim što si otvorila temu, pokazuje da nisi dovoljno verna mužu:idea: i da si apsolutno kadra da ga izdaš, zabodeš mu nož u leđa.... tvoja dilema šta da radiš je prosto strašna po vaš brak.... ja da sam on i da saznam za ovu priču, ne bih čekao već bih se razveo momentalno....
nadam se, ipak, da ćeš suzbiti svoje porive i da će od cele halabuke koja je usledila nakon poziva nekog tamo bivšeg, ostati samo ova grešna tema....

Slazem se sa ovim...tu ne bi trebalo da bude nikakve dileme...sta imas sa njim uopste da pricas ili cak da se vidjas...
Zaboravi i posveti se muzu....;-)

P.s. ignorisi njegove poruke i pozive...prestace da se javlja...
 
pa ne zove on sto nema s kim da ubije 10 minuta.
konkretno, ne cujem se sa covekom x godina, rastali smo se posvadjani na krv i noz i onda me nazove pun iznenadne zelje da meni bude super i da ja budem srecna... vazi. motivise ga cista hriscanska ljubav prema bliznjem i radoznalost - sta li bas ja radim na dugom kraju planete.
ako hoce da se vidimo u cetvoro (muz, ja, zena, on) ok - hoce da se druzimo, sto da ne
ako mi predlaze da se nadjemo nas dvoje sami jer on misli na mene - hbg, prijateljstvo mi ne pada bas na pamet
 
pa ne zove on sto nema s kim da ubije 10 minuta.
konkretno, ne cujem se sa covekom x godina, rastali smo se posvadjani na krv i noz i onda me nazove pun iznenadne zelje da meni bude super i da ja budem srecna... vazi. motivise ga cista hriscanska ljubav prema bliznjem i radoznalost - sta li bas ja radim na dugom kraju planete.
ako hoce da se vidimo u cetvoro (muz, ja, zena, on) ok - hoce da se druzimo, sto da ne
ako mi predlaze da se nadjemo nas dvoje sami jer on misli na mene - hbg, prijateljstvo mi ne pada bas na pamet
pa fraer je vjerovatno ostao bez zenske pa sad ide na provjereno.. bolno ali istinito
 
konkretno, ne cujem se sa covekom x godina, rastali smo se posvadjani na krv i noz i onda me nazove pun iznenadne zelje da meni bude super i da ja budem srecna... vazi.
:lol: joj, izvini, tebi verovatno ovo nije bilo smesno kad se desavalo... ali kako ja mrzim te velike humanisticke izjave nakon X vremena izostanka kontakta...
verovatno mu se desilo neko sranje u zivotu, pa preispitivanje, ili prosto losa faza, pa eto... da samom sebi zalici na boljeg coveka.

da ikada zovem bivse, iz bilo kog razloga, trudila bih se da zvucim skroz neutralno i da to stvarno bude "ej kako si sta ima novo kod tebe" razgovor... sve preko toga je neumesno.
 
Slazem se sa ovim...tu ne bi trebalo da bude nikakve dileme...sta imas sa njim uopste da pricas ili cak da se vidjas...
Zaboravi i posveti se muzu....;-)

P.s. ignorisi njegove poruke i pozive...prestace da se javlja...

Јесте, и ако ти се случајно некад јави неки бивши, отерај га у три материне и трсни слушалицу, ако га видиш на улици пређи на другу страну, а ако не стигнеш, бар му пљуни под ноге, чисто да демонстрираш своју верност мужу за сваки случај да му не падне на памет да се разводи због таквог неморала као што је разговор са бившим!

Заборави целу своју прошлост, ''пусти воду за говнима'' како то неко већ сликовито рече, закачи слику свог мужа за мобилни, за ретровизор, за огледало, за висећи део кухиње, за компјутер...да ти случајно никада не би поглед скренуо са њега!
 
Мада, мислим да је за тебе већ касно, да сам на месту твог мужа одмах бих те шутнула и развела се у најбржем могућем року! Ако си ти спремна да разговараш телефоном са бившим, ко зна какве си гадости тек спремна да урадиш, нож у леђа, ето шта! Шут у дупе и тражила бих бољу, а ти, неморално створење, мучи се у свом греху!
 
Мада, мислим да је за тебе већ касно, да сам на месту твог мужа одмах бих те шутнула и развела се у најбржем могућем року! Ако си ти спремна да разговараш телефоном са бившим, ко зна какве си гадости тек спремна да урадиш, нож у леђа, ето шта! Шут у дупе и тражила бих бољу, а ти, неморално створење, мучи се у свом греху!

Ajde, ta nemojte biti na kraj srca ;)
 

Back
Top