ZNAK KOJI ME PRIVLACI I KOJI ME ODBIJA!

CAO SVIMA :-D !Ovde mozete pisati i komentarisati o znakovima KOJI VAS PRIVLACE(fizicki i intelektualno) i KOJI VAS ODBIJAJU,o onima koji su vam vec na prvi pogled pozitivni :D i o onima sa kojima nikako ne mozete naci zajednicki jezik :twisted: !Ovo neka bude jedna mala,spontana,opustena,zabavna anketa neosnovana na nekom strogom strucnom literarnom znanju(mada ni od toga glava nece boleti ako vec neko bude nesto argumentovao) vec na nekom zivotnom iskustvu!!Veliki pozz svima !;) :lol:

privlace Ribe, pomalo i Device. Ovnovi odbijaju. prijatelji stalno Vodolije spletom okolnosti ili cega vec
 
Kako Blizancu odoleti...Devojka koja me je ubedljivo najviše privlačila na planeti zemaljskoj je bila Blizanac podznak Rak mesec Vaga...Al nedostižni za mene...Uvek mi se lepe neke Bik devojke, pakao...
A sa lavicama znam kako, nije loše da ogreje dušu...Mada više volim psiho intelidžens ribe :D tipa Devica, Riba i naravno Blizanac...Vodolija je ostavila duboku ranu, i njih u startu eliminišem xD
 
Mene privlaci 27. Januar, tri momka.
Ali me sustinski niko ne privlaci, tj. starim ja, a u ljubav vjere nemam.
Imam i ja opoziciju Sunce Saturn ali stvarno osecam odbojnost prema starijima. A Saturn jos u 5oj u sedistu svom. Mislim da u mom slucaju se ljubav seli u kasnije godine. Ili je nece ni biti :D
A ako uzmemo i 7. U Ribama, bice to neki tuzni san. Kao sto je i dosad bio.
Pa opozicija Venera i Neptun, (iUran), u aplikaciji.
A Mars, on mi je u izgonu :) Recepciju mu pruza Venera ali nije mi on zadovoljan time.
Mesec mucenik u 12oj. Jedino ta 11 i Sunce ako zasija tamo pa neka humanitarija da me zadovolji i neki humanitarac kasnije.

Inace ja smatram da je Jarac snazan i da on moze sa svakim jer se oslanja na sebe. Blizanci su usredsredjeni na opstanak i mogu biti zanimljivi.
 
E ljudi, a sta mislite o tome... Imala sam jednog druga kog sam zavolela ali se ispostavilo da je biseksualac kako kaze, a mozda i homo nego se bori s tim. Bik/Rak Imam mu ceo natal, ali ne i u glavi. Mars ima 4 pozitivna aspekta, Venera ni jedan. 12a u Blizancima...(rekla sam za ovo da krije neke informacije a moslila na seksualnost:) ) sta god. Sunce 11a ko i meni. U 12oj ima Jupitera cini mi se. Ima Saturn u 7oj, st me nije iznenadilo. Sa Suncem, Jupiterom, Saturnom i jos nekim mu je taj Mars dobar, koji je negde gore 9a, 10a... Opet kazem stagod.

Ali nesto razmisljam sad, poslednja dva momka, 27 januar, su mi malooo sumnjivi.

Je l moguce da mene privlace latentni homoseksualci? :) :) :)
 
Poslednja izmena:
E ljudi, a sta mislite o tome... Imala sam jednog druga kog sam zavolela ali se ispostavilo da je biseksualac kako kaze, a mozda i homo nego se bori s tim. Bik/Rak Imam mu ceo natal, ali ne i u glavi. Mars ima 4 pozitivna aspekta, Venera ni jedan. 12a u Blizancima...(rekla sam za ovo da krije neke informacije a moslila na seksualnost:) ) sta god. Sunce 11a ko i meni. U 12oj ima Jupitera cini mi se. Ima Saturn u 7oj, st me nije iznenadilo. Sa Suncem, Jupiterom, Saturnom i jos nekim mu je taj Mars dobar, koji je negde gore 9a, 10a... Opet kazem stagod.

Ali nesto razmisljam sad, poslednja dva momka, 27 januar, su mi malooo sumnjivi.

Je l moguce da mene privlace latentni homoseksualci? :) :) :)

jedno vreme sam izucavala homoseksualnost u astrologiji, trenutno se samo secam da su govorili da su u muskom slucaju gejevi cesto podznak Rak.
nemam pojma moguce je kao sto se za mene lepi broj 11. meni se sve veliko u zivotu desi na 11.
dodje 11. u mesecu mislim se sta ce se danas zanimljivo desiti. a i licni numeroloski broj mi je 11.

dve veze raskinula na 11. jednu pocela i zavrsila na 11.
al to su vec numeroloske stvari :D

- - - - - - - - - -

znam koji me privlaci, ali ne u ljubavnom smislu, Bik. razumni i realisticni kao malo koji znak. doduse ide mi za ganglije njihov materijalizam
 
Talicna si sa tim 27. kao sa delfinima snazni, a plivaju delfin stil,
a to sto su dvatri, znaci da ti je to los dan, ako nije nameran.:)
Excuse me?
Nista osim talicna nisam razumela :D :D

- - - - - - - - - -

jedno vreme sam izucavala homoseksualnost u astrologiji, trenutno se samo secam da su govorili da su u muskom slucaju gejevi cesto podznak Rak.
nemam pojma moguce je kao sto se za mene lepi broj 11. meni se sve veliko u zivotu desi na 11.
dodje 11. u mesecu mislim se sta ce se danas zanimljivo desiti. a i licni numeroloski broj mi je 11.

dve veze raskinula na 11. jednu pocela i zavrsila na 11.
al to su vec numeroloske stvari :D

- - - - - - - - - -

znam koji me privlaci, ali ne u ljubavnom smislu, Bik. razumni i realisticni kao malo koji znak. doduse ide mi za ganglije njihov materijalizam
Volim i ja Bikove. Pouzdani, a umetnicki (hedonisticki) nastrojeni! :)
A 27. Januara mi majka preminula i onda su dosli ovi momci u moj zivot. Ne dajem ja toliko svemu tome na znacaju. Slucajnost to je ali zanimljiva.
Doso jos jedan 27 januar (treci) rekla sam dovidjenja jer i oce me i nece taj 27i. A im i 27 godina trenutno XD
 
Excuse me?
Nista osim talicna nisam razumela :D :D

- - - - - - - - - -


Volim i ja Bikove. Pouzdani, a umetnicki (hedonisticki) nastrojeni! :)
A 27. Januara mi majka preminula i onda su dosli ovi momci u moj zivot. Ne dajem ja toliko svemu tome na znacaju. Slucajnost to je ali zanimljiva.
Doso jos jedan 27 januar (treci) rekla sam dovidjenja jer i oce me i nece taj 27i. A im i 27 godina trenutno XD

pouzdani, mozes se na Bika osloniti uvek. nedonisti, spori ali hvala bogu ne ko Rakovi koji mi se nikako ne svidjaju :D
ugh. ja ne verujem u slucajnosti, kad se sapletem na ulici verujem da je i to s razlogom i namestaljka neka od gore :lol:
ima tu nesto sigurno.
 

Back
Top