znaci, ozbiljno...

znaci, koliko sam mog'o da primetim niko od vas ne koristi takve ruzne reci i izraze... interesantno... ja na primer ne opravdam ni kada je neko odlican prijatelj sa nekim i onda govori takve reci... u smislu: "znamo se dobro, pa sta ima veze?" da li to kazete ljudimasa kojima ste bliski?
i da li neke reci po vama imaju vecu tezinu nego neke druge?
 
Vidi se kad se promeni post, ali možda treba citirati neke blagočestive ;) Tek da sačuvamo, da ne obrišu :)
Šalim se, naravno :)
Hajde i na temu da odgovorim. Da, psujem. I, da, umem vrlo oštro da branim svoje mišljenje. Ne, nije mi važno da li je neko na rastojanju kraćem od rukohvata ili ne. (Kočoperno to, vi'š ti! ;) )
 
teardrop:
Vidi se kad se promeni post, ali možda treba citirati neke blagočestive ;) Tek da sačuvamo, da ne obrišu :)
Šalim se, naravno :)
Hajde i na temu da odgovorim. Da, psujem. I, da, umem vrlo oštro da branim svoje mišljenje. Ne, nije mi važno da li je neko na rastojanju kraćem od rukohvata ili ne. (Kočoperno to, vi'š ti! ;) )
evo, ja sam sacuvao ovaj... za svaki slucaj... :D
 
ne koristim takve reči ni na forumu, ni u rl. ne bih volela ni da se meni neko tako obraća, nema to veze sa bliskošću. a ako baš hoćeš nekog da isprozivaš i uvrediš, može to da se uradi i bez tih očiglednih reči 8-) mada ja ni to ne radim, nema potrebe za vređanjem, jednostavno ne budeš u kontaktu, ili budeš u striktno formalnom kontaktu sa onim ko te toliko nervira ;-)
 

Back
Top