znachi kraj

10 godina?!?!.....o boze.....ova omladina otisla u tri lepe pm....ja nikada nebi bio sa devojkom 3 godimne mladjom od mene......koji stepen zagorelosti......

Ja sam bio sa jednim likom u kru koji je 83 a bio je sa dewojkom odatle 94...
i sad sam ja sa tom dewojkom 94 xD
preoteo sam je ali je nebitn o:D
a i nekako ga kapiram, mladje dewojke su nekako sladje,
onda on onako dodje pa se mazi kod nje :D
bas je nekako sladak taj lik z:D
 
10 godina?!?!.....o boze.....ova omladina otisla u tri lepe pm....ja nikada nebi bio sa devojkom 3 godimne mladjom od mene......koji stepen zagorelosti......

Sodoma i Gomora.
Kao sto postoji termin "*****" u zenskom smislu, tako postoji i "muska *****". Kapirate? Svaki biznis ima ekspanziju. a u ovom se to radi tako sto se penetriraju sve mladja i mladja godista.
 
Jedva sam čekao da završim osnovnu, pa sam jedva čekao da završim srednju ... inače školu sam mrzeo više od svega , a sad bi se vratio ... Evo prošle godine sam upisao fax. i to je sve što sam uradio na faxu za godinu dana... Jednostavno na fax te niko ne tera da ideš ... znači ideš kad misliš da treba ... A ja sam išao jednom u 2 meseca, tako da sam praktično prvi put u životu imao rasput jedno 15-16 meseci (i smorio sam se ko zmaj)...... i normalno ništa nisam uradio na faxu ... ali sam zato uredno platio celu godinu ... I evo ove godine ću izgleda definitivno da batalim ... I šta dalje :think:? Iz gajbe će da me izbace ako ne nađem neki posao ili ako ne studiram ...Evo sad gledam nekako da se uvalim u inostranstvo kod razne rodbine ... ili ću narednih 40 godina da fizikališem za neku bednu platu :dash: ... ZATO DECO UČITE ... :mrgreen:
 
Da,da,da..hahaha
ali ne ozbiljno imam problem,nemam vremena sada kako cu sta cu stvarno ne znam..tu mi je samo petak,subota..

i nije bljak!

ćuti,dosta su ti petak i subota.Ovako bi se popeli jedno drugom na glavu.

A kako nije bljak,gde god da krenem,svi se nešto grle,cmaču,uđem na fejs ono svi imaju folder
"MOJA LJUBAV I JA"
"MOJA DUUUUŠA"
i ispod svake slike <3
i onda svi stavljaju lajk i govore "a kako ste mi sweeeeeeeeet!"
 

Back
Top