zlostavljanje

pa kaže: 'Rade, samo nastavi da se ponašaš k'o kretenčina, nisi ni za u ljudi, obesiću te za yaya!'
i onda se on upiški jadan od straha i pobegne u kaVanu jer tamo nema njegove žene,
a onda kad treba da se vrati opet ga ona dočeka na vratima:
Pogledajte prilog 84248

pa dakle znala sam da se zaebah vise puta u necemu...dakle oklagija na sto oma :lol:
uteraj strah u kosti na prvoj krivini :lol:
 
pa dakle znala sam da se zaebah vise puta u necemu...dakle oklagija na sto oma :lol:
uteraj strah u kosti na prvoj krivini :lol:

vi'š kako sam slikovito objasnila :lol:
predlog: obavezno da okačiš iza ulaznih vrata oklagije i označiš koja je za koju situaciju, ovo za pištolj već malo previše ;)
a možeš i u dnevnoj, iznad tv-a, da zna i da se plaši svaki put kad sedne da gleda tv :mrgreen:
 
svaki normalan mushkarac treba da se plashi zhene...ko drugi mozhe da ga ubije na spavanju!?
uostalom,kakve veze ima ako neko ima 2x2 ako je pitchka u dushi,pa daje zheni da ga bije?mozhda da prebija samo kada je pijan?zhene su mnogo veci fashisti nego mushkarci...zhenski zatvori su mnogo surovija mesta nego mushki...ali ti verovatno o tome malo znash...
 
svaki normalan mushkarac treba da se plashi zhene...ko drugi mozhe da ga ubije na spavanju!?
uostalom,kakve veze ima ako neko ima 2x2 ako je pitchka u dushi,pa daje zheni da ga bije?mozhda da prebija samo kada je pijan?zhene su mnogo veci fashisti nego mushkarci...zhenski zatvori su mnogo surovija mesta nego mushki...ali ti verovatno o tome malo znash...

e da..ja uvek slucajno podsetim da zene ubijaju na spavanju :whistling:
posto su jelte fizicki slabije :mrgreen:
 
e a objasnite fenomen da su uglavnom ti 2x2 najemotivniji muškarci koje sam videla?
msm...evo ovaj iz teme, onda jedan koga sam upoznala na rođendanu nekom, a lik
čuo pesmu pa ga podsetila na bivšu pa plače li plače, a izgleda kao security :confused:
 
Znam tipa koji je bio zlo od šefa na poslu...viče..dere se ..smara..preti otkazima...
Kad posle čujem od nekog njegovog rođaka....kaže ..žena ga bre brate ubi u pojam..ne sme da zucne od nje...deca mu loši đaci..ne šljive ga dva posto...
 
Znam tipa koji je bio zlo od šefa na poslu...viče..dere se ..smara..preti otkazima...
Kad posle čujem od nekog njegovog rođaka....kaže ..žena ga bre brate ubi u pojam..ne sme da zucne od nje...deca mu loši đaci..ne šljive ga dva posto...

Mora negde da pokaze da je muskarcina..kad su mu vec u kuci m..a odsecena :confused:
 

Back
Top