Zlatni Retriver

photo.php

photo.php

photo.php

Evo nadam se da sam sada lepo postavio slike ako jesam onda prokomentarisite nestoo! :D :D :D xD pozz svima :D
 
... Da li on to pokazuje znake agresivnosti ili je to donekle sasvim normalno ponasanje ? Da li se to i vama neki put desilo ? Sta to treba da znaci ? Da li je s njim sve u redu ili ipak ima problema u ponasanju ? Hvala na odgovorima !

Oko hrane bi se potukle i odrasle ženke, ne samo mužjaci. Ne znači da bi baš svaki put, ali nije isključeno. Kada u isto vreme dajem hranu, čak i mojoj Belfi i našem drugaru Eniju, gledam da činije budu dovoljno razdvojene i opet ih nadgledam dok jedu, bez obzira što su različitog pola, pa je mogućnost tuče minimalna. Mislim da u takvom ponašanju nema ništa neobično, što ne znači da se ne treba reagovari u tom trenutku. Takvi događaji su verujem češći kada jedan od pasa ulazi u punu polnu zrelost, pa pokušava da učvrsti svoje mesto u čoporu. Kada se odnosi ustale, obično se broj tuča smanjuje kod pasa koji zajedno žive - svako nauči gde mu je mesto.
 
Hteo sam da te pitam nesto... :)

Moja Dora treba da dobije teranje za nekih nedelju dana,koji dan (mislim od kako je pocela da krvari) si je vodila na parenje kad je ispalo 10 stenaca?? :) :D

Koje je ovo po redu parenje Rei?? Jel imala dovoljno mleka za sve stence?? :)
Izvini da te pitam da li ces je pariti i koliko je stara..posto meni treba zenkica za parenje imam muzijaka!!! IZ beograda sam takodje!!!
 
Pozdrav. Imam zlatnog retrivera starog 11 meseci, i u poslednje 2 nedelje dlaka mu je nekako naelektrisana na površini... Da li neko zna o čemu se tu radi, inače dlaka mu je sjajna, i sve izgleda u redu, osim tog. Hvala
 
Pozdrav. Imam zlatnog retrivera starog 11 meseci, i u poslednje 2 nedelje dlaka mu je nekako naelektrisana na površini... Da li neko zna o čemu se tu radi, inače dlaka mu je sjajna, i sve izgleda u redu, osim tog. Hvala

razmišljam šta bi mogao da bude razlog tome i pada mi na pamet samo jedna stvar... na čemu leži pas...da nije neko ćebe ili prostirka od sintetičkog vlakna....možda neko ima drugu ideju...:)
 
14032011656.jpg
14032011652.jpg
14032011675.jpg


Rastemo, i to sve brze i brze, ova teta sto nas cuva cisti po pet puta dnevno za nama, ali dobro je to neka vezba da skine koju kilu...:hahaha:
Mama bezi od nas poceli smo da grickamo, cak i jedemo sami, jeste da sve izbrljavimo, ali tu je opet ona teta sto nas cuva...
U sustii nista novo, sikimo, klopamo, spavamo, piskimo, smrduckamo (ali to je tajna) i tako ponekad iskocimo svi iz nase kucice...
Sve po starom...

EEE da imamo i novu seku zove se Ira i jako je dobra voli da se igra snama, javljamo se opet za koji dan sa novim informacijama....

S ljubavlju vasi kucici:heart::heart::heart:
 

Back
Top