ЖИВЕЛА СРБИЈА !

Ja bih o temi, ne o groblju daleko bilo!
Nešto se pitam šta to bilo koji političar u Srbiji može da uradi u ovoj situaciji?

Nikoga u svetu nije briga za srpske interese, srpsku teritoriju, a ni srpske političare i njihove izjave.
Ni T.Nikolić ne bi bio mnogo kuražniji i kreativniji da se našao na mestu Koštunice ili Tadića.

Kad nemaš s kim da braniš, kad nećeš da krvariš, kad daješ svoje, kad gubiš bez borbe, gubiš i ostaješ živ.
Važno je preživeti, a bitan je i marketing...
I usput, koliko bi nas bilo spremno da glavu, ruku, nokat - ali svoj - ali stvarno - za Kosovo.
Nekako mi se čini vrlo malo.
 
A propo teme: Zivela Srbija, od nedelje bez Kosova:(
Cemu euforija, Mito?!
Sto su se na cas strasti smirile, zadjevice utihnule...?
Zar nije malo kasno?!
Nekoliko pitanja, a bila bih rada cuti makar jedan adekvatan odgovor...
Kao, npr. hocemo li samo nekoga osudjivati sto nam je ukrao, ili cemo ga nekako i kazniti?!
I opet pitanje, i tako u krug:(
 
Misliš da bi se Tadić naguzio ovako Koštunici da mu je grobar zaseo u fotelju?? Eeee ne bi nego bi bilo peachvajza i izbora na sve strane...

Well, to zahteva previse apstrakcije. Nikolic je limitiran model. Ne moze da pobedi.

Inace mislim da je iluzorno traziti ikakav interes u Tadicevom mazo-odnosu prema Kostunici, ja mislim da Boris prosto uziva u tim ireverzibilnim penetracijama.
 
A propo teme: Zivela Srbija, od nedelje bez Kosova:(
Cemu euforija, Mito?!
Sto su se na cas strasti smirile, zadjevice utihnule...?
Zar nije malo kasno?!
Nekoliko pitanja, a bila bih rada cuti makar jedan adekvatan odgovor...
Kao, npr. hocemo li samo nekoga osudjivati sto nam je ukrao, ili cemo ga nekako i kazniti?!
I opet pitanje, i tako u krug:(
Зар ти стварно верујеш да ће наши политичари (без обзира ко је на власти) нешто променити у вези статуса Косова?
 
Well, to zahteva previse apstrakcije. Nikolic je limitiran model. Ne moze da pobedi.

Inace mislim da je iluzorno traziti ikakav interes u Tadicevom mazo-odnosu prema Kostunici, ja mislim da Boris prosto uziva u tim ireverzibilnim penetracijama.

*** koja si ti perverzija od coveka. Te sado-mazo zajebancije su samo tvoji neostvareni snovi.
Kad ti pogledam avatar tacno vidim da neka perverzija izbija iz tebe.
Sram te bilo...
 
A propo teme: Zivela Srbija, od nedelje bez Kosova:(
Cemu euforija, Mito?!
Sto su se na cas strasti smirile, zadjevice utihnule...?
Zar nije malo kasno?!
Nekoliko pitanja, a bila bih rada cuti makar jedan adekvatan odgovor...
Kao, npr. hocemo li samo nekoga osudjivati sto nam je ukrao, ili cemo ga nekako i kazniti?!
I opet pitanje, i tako u krug:(

Onda kada ti i Mita zaratite , javite mi da vas branim.........
 
Па у том случају ствар је јасна, врховни командант је припретио, па се сада Мита пали као хепо коцкица а сутра ће да позива форумаше на одбрану Косова.

Nisam cula za ovu 'pretnju", naprotiv.
Vise puta sam cula da nasa vojska nece biti aktivirana u "slucaju Kosovo"!
 

Back
Top