Živela Revolucija!

Da li je moguća neka globalna revolucija koja će zauzdati ovaj pomahnitali kapitalizam? Svuda u svakoj zemlji ljudi imaju istu muku, a to je njihova eksplatacija i izrabljivanje od strane kapitalista. Neka revolucija koja će zauvek baciti kapitalizam na kolenima i naterati kapitaliste da drhte pred državom. Ne mora to biti revolucija koja će uništiti kapitalizam i zameniti ga opet komunizmom već neka revolucija koja će zabraniti enormno bogaćenje kapitalista kao što se sada dešava.
Tи си остао у прошлом веку. Капитализам јесте прерастао у велико зло, али постоји још веће зло, а то је загађење и уништавање планете.
Ако дигнеш читаву планету у ваздух, губе и ти моћни капиталисти, као и сиротиња... а идемо ка томе.

Тако да ће на крају били или то или еколошка револуција.
 
Брате, сви ми живимо од Божије милости, него је ти видиш само у новцу и стандарду...
Nije samo novac i standard u pitanju, ovo izivljavanje i bahaćenje kapitalista vređa i ponižava ljude. Njihove jahte, vile i skupi automobili unižavaju običnog čoveka.
Зато православље никад не подржава револуцију, већ еволуцију друштвене скупине разноразних људи...
Pa revolucija kao velika evolucija društva.
 
Nije samo novac i standard u pitanju, ovo izivljavanje i bahaćenje kapitalista vređa i ponižava ljude. Njihove jahte, vile i skupi automobili unižavaju običnog čoveka.

Pa revolucija kao velika evolucija društva.
Бог је забранио Убијање људи, а за невине се Сам свети зликовцима...

Немој ти са таквима крвожедницима да имаш удела, потлаченост не смеш да решаваш крвопролићем ни у мислима, то је искушење да сЕ пресуђује другима уместо Бога...

Прст на чело, пакао постоји, тако да је овде ипак много боље и адаптивније него тамо...
 
Ma niko nije spominjao krvoproliće već je reč mirnim promenama u društvu.
Трипујеш се... какве мирне револуције, ту увек психопате поведу коло...

Мани се елегије о потлачености, много горе ствари постоје од пљачкања раје (рат нпр грађански), које ако крену, пожелећеш да те пљачкају хиљаду година, само да кроз њих не пролазиш један дан...
 
Трипујеш се... какве мирне револуције, ту увек психопате поведу коло...

Мани се елегије о потлачености, много горе ствари постоје од пљачкања раје (рат нпр грађански), које ако крену, пожелећеш да те пљачкају хиљаду година, само да кроз њих не пролазиш један дан...
Sve može mirno da se izvede, ali vi ckrvenjaci ste prodali Hristovu veru, hrišćanstvo osuđuje bogaćenje, a vi ćutite o tome jer vas kapitalisti finansiraju.
 
Sve može mirno da se izvede, ali vi ckrvenjaci ste prodali Hristovu veru, hrišćanstvo osuđuje bogaćenje, a vi ćutite o tome jer vas kapitalisti finansiraju.
Не мешај мене са екуменистима, ја сам зилот, богат ко црквени миш...

Баш ја који живим много бедније и теже од тебе могу да ти причам о ''горим стварима од пљачке неуке раје коју би ''мудро'' да пеглаш новим совјетским геноцидом'', јер раји сам припадам и даље статусом и духом...

То што бацаш кривицу на друге у глобалу, види се да још ниси спознао себе, зато мешаш ''попове'' и истинске попове као кривце за алиби државним мафијашима...

Рашчлани грехове по степенима, револуција је најгори степен грешења, ту награбусе читави народи, понекад тотално, ко индијанци или Картагињани...
 
Рашчлани грехове по степенима, револуција је најгори степен грешења, ту награбусе читави народи, понекад тотално, ко индијанци или Картагињани...
Po stoti put, mirne promene su moguće u dogovoru sa kapitalistima. Oni su se i sami sebi smučili, i njima je potrebna promena.
 
Da li je moguća neka globalna revolucija koja će zauzdati ovaj pomahnitali kapitalizam? Svuda u svakoj zemlji ljudi imaju istu muku, a to je njihova eksplatacija i izrabljivanje od strane kapitalista. Neka revolucija koja će zauvek baciti kapitalizam na kolenima i naterati kapitaliste da drhte pred državom. Ne mora to biti revolucija koja će uništiti kapitalizam i zameniti ga opet komunizmom već neka revolucija koja će zabraniti enormno bogaćenje kapitalista kao što se sada dešava.
Jesi li spreman da zbog političkih razloga odeš u zatvor na tri godine? Bez interneta. Tvoj lični odgovor je i odgovor na tvoje pitanje. Podrazumeva se da tvoj odgovor ne znam.
 
Zašto bih išao u zatvor? Ja zagovaram mirne promene bez nasilja.
Dao si odgovor. Desetoro najbogatijih ljudi na svetu ima više imovine nego četiri milijarde najsiromašnijih. To se ne menja bez nasilja. Ako nema nasilja, nema ni promene. Politika je uvek nasilje ili pretnja nasiljem, sa ili bez šminke. Pomenuti zatvor je pretnja nasiljem od strane statusa quo. A mirne promene su šminka za održanje statusa quo.
 
Po stoti put, mirne promene su moguće u dogovoru sa kapitalistima. Oni su se i sami sebi smučili, i njima je potrebna promena.
Дај бре на шта траћиш своју младост и памет... Култивиши тај заштитинички инстинкт браком а не агитацијама, радиш прво на себи у малој заједници, па тек онда видиш који су реални и решиви проблеми у великим...

тад ћеш да видиш да постоје нерешиви проблеми (који се не дирају ко губав леш) због заласка цивилизације у хуманизам и ресто религијских соци деривата које обећавају рај на земљи младим мајмунима и занесењацима, а прав е пакао свима, а себи највише
 
Nemaju imovinu nego kapital. Država može da donese zakon koliko kvadrata stambene nekretnine sme da poseduje jedan čovek, da svaka osoba sme da ima po jedan automobil, da ne sme da poseduje jahte i ostala čudesa na vodi.
Не мешај се у туђе животе, имаш свој па га живи по Божијем закону и тако ћеш све около оплемењивати...

А то вештачко креирање друштва ПАРТИЈОМ типа колективне забране, антизакони, геноциди, субверзије и сл сатанизме слободно заборави, пошто си шатро Хришћанин...
 
Не мешај се у туђе животе, имаш свој па га живи по Божијем закону и тако ћеш све около оплемењивати...

А то вештачко креирање друштва ПАРТИЈОМ типа колективне забране, антизакони, геноциди, субверзије и сл сатанизме слободно заборави, пошто си шатро Хришћанин...
Molim te zaobiđi me.
 
ma brate solidne karte su ti podeljene
zamisli da si se rodio u nekom mačkovcu u indiji ili nigeriji
Nema to veze. I za njih je najbolji kapitalizam kao što je Kineze izveo iz siromaštva tako može i sve ostale in my opinion.
Kina je sada bogatija zato što je uvela kapitalizam iako je tamo komunistička partija i dalje na vlasti.
 

Back
Top