Zensko misljenje...

Nisam gledao..... :(

Kako mislis ne interesantno? Jeste... tj. nije interesantno. Cackao sam po netu o tome, ima pozitivnih stvari.... ali svode na nivo manipulacije.

Nije mi zanimljivo iz prostog razloga sto na tu temu (zavodjenje) postoji jako mnogo literature - sto "self-help" sto lepih knjizevnih dela... pa ako vec treba o tome da citam, zanimljivije mi je da recimo citam (kao sto i jesam citala) "Opasne veze" nego neki prirucnik o tome kada je pravi trenutak uhvatiti devojku za sisu... Ali nisam protiv, kome treba/pomaze da se oseca bolje, samo napred...
 
Mozda da ja probam... poenta je da neki ljudi, vodjeni svojim problemima, rade dosta hmmm cudne i ekstremne stvari kako bi nesto postigli... Tj. ne umeju sa curama, niti su do kasno u zivotu, pa sad umesto da polako krenu u medjuljudske odnose, oni ih uce iz knjiga. E sad da li je to moguce?? Pa ne... mozda neke sitnice... jer ko bi rekao da se ljudski odnosi svode na odnose sa ljudima :) a ne neku hipno manipulaciju. Tj. sto bi rekli ameri na filmu... get a life!!

Pa oni sto bi rekla forumasica gore su smislili neke fensi-perverzne nazive i opazaju sta ljudi rade, pa te stvari rade kako bi te npr. odvukli u krevet. Jer ne vidim da bi to neko radio ako trazi srodnu dusu.
 
Mozda da ja probam... poenta je da neki ljudi, vodjeni svojim problemima, rade dosta hmmm cudne i ekstremne stvari kako bi nesto postigli... Tj. ne umeju sa curama, niti su do kasno u zivotu, pa sad umesto da polako krenu u medjuljudske odnose, oni ih uce iz knjiga. E sad da li je to moguce?? Pa ne... mozda neke sitnice... jer ko bi rekao da se ljudski odnosi svode na odnose sa ljudima :) a ne neku hipno manipulaciju. Tj. sto bi rekli ameri na filmu... get a life!!

Pa oni sto bi rekla forumasica gore su smislili neke fensi-perverzne nazive i opazaju sta ljudi rade, pa te stvari rade kako bi te npr. odvukli u krevet. Jer ne vidim da bi to neko radio ako trazi srodnu dusu.

:evil: Nisam ja forumašica gore !
Ja se bre ISTIČEM ! :mrgreen:
Sedi jedan !
 
Mozda da ja probam... poenta je da neki ljudi, vodjeni svojim problemima, rade dosta hmmm cudne i ekstremne stvari kako bi nesto postigli... Tj. ne umeju sa curama, niti su do kasno u zivotu, pa sad umesto da polako krenu u medjuljudske odnose, oni ih uce iz knjiga. E sad da li je to moguce?? Pa ne... mozda neke sitnice... jer ko bi rekao da se ljudski odnosi svode na odnose sa ljudima :) a ne neku hipno manipulaciju. Tj. sto bi rekli ameri na filmu... get a life!!

Pa oni sto bi rekla forumasica gore su smislili neke fensi-perverzne nazive i opazaju sta ljudi rade, pa te stvari rade kako bi te npr. odvukli u krevet. Jer ne vidim da bi to neko radio ako trazi srodnu dusu.

Ne potcenjuj knjige :) Ali izaberi dobru literaturu... i poeziju... oplemenjuju :)
 
Nije mi zanimljivo iz prostog razloga sto na tu temu (zavodjenje) postoji jako mnogo literature - sto "self-help" sto lepih knjizevnih dela... pa ako vec treba o tome da citam, zanimljivije mi je da recimo citam (kao sto i jesam citala) "Opasne veze" nego neki prirucnik o tome kada je pravi trenutak uhvatiti devojku za sisu... Ali nisam protiv, kome treba/pomaze da se oseca bolje, samo napred...

Jeste... lepo receno... i ja volim da nesto "ukusnije" procitam. Sto se ne svodi na naucno objasnjenje zasto je taj trenutak pravi za hvatanje... :mrgreen:

Ne, ja pominjem to jer sam skontao posle malo gledanja sta je to, da ipak se tu skupi gomila ljudi koji to pocnu fanaticno da gledaju... izgube sebe... ili sebe nikada nisu ni imali...
Pa umesto da uzivaju u vezi, jer zato sluzi veza, sto emocionalno sto khm... sexualno, oni gledaju da li je to close ili distance ili.... hehehe
 
Hehe... najbolje je da nista od ovoga nije otislo kao odgovor na temu... :) ccc

Kakva je to knjiga?? Nisam cuo za nju...sorry... nadam se da nije tehnicki prirucnik za veze :)

Nesigurni, pa na zalost odlaze u najocajnije resenje... Bolje da se poprave, a ne glume nesto i rade sto kaze neki koji je "ekspert za muvanje",,,,
 
Poslednja izmena:
Ma daj bre sta ti je... u neku ruku si u pravu :) a knjigu procitaj - evo sad pocinje zima, videces da je super zanimljiva, k'o neki triler :)

Jeste.. hocu!

@ zvezdanka... jeste... bas tako... Svodi se da svako bi da odradi svakoga, iskoristi i baci...
I mean it`s a cruel world... ali... ipak, ne mora da se ta recenica koristi kao opravdanje da se jos vise stvari svede na nizak nivo.
 
Ја бих волела да научим да читам с усана.
То би отклонило многе моје недоумице.:lol:

А бити фрајер, без да се то нешто фрајерско носи у себи, тешко БогУ ми....:whistling:
 
Jeste.. hocu!

@ zvezdanka... jeste... bas tako... Svodi se da svako bi da odradi svakoga, iskoristi i baci...
I mean it`s a cruel world... ali... ipak, ne mora da se ta recenica koristi kao opravdanje da se jos vise stvari svede na nizak nivo.

Jes bre ostarila sam..ima par godina kako sam prestala da koristim tu recenicu...
zaboravio si baby na kraju izraza...

;)
 
Ја бих волела да научим да читам с усана.
То би отклонило многе моје недоумице.:lol:

А бити фрајер, без да се то нешто фрајерско носи у себи, тешко БогУ ми....:whistling:

Eh... da... ili citanje misli ... onda ne bi imala problema sa takvim tipovima.
Da, ma nije toliko biti frajer, glumeti da ljudi misle da si bogat, pa se malo sredis u teretani, pa obuces dobro i hodas kao Bred Pit..... nego.... da li si se sredio u glavi? Jer je to ono sto nas cini, kako bih rekao, "ourselves"..tj. cini nas onime sto jesmo. Jer to ne moze da odradi ni jedna sprava u teretani, ni jedna knjiga (mozda gomila knjiga... :ok:), ni jedan instruktor za "kako da ljudi misle da sam cool tip i da imam nesto zanimljivo da pruzim".....
To ili jesi ili nisi... ako nisi... das gas u zivotu... malo pozitivne energije i eto! Jos jedan do jaja momak!


@ zvezdanka... samo za tebe!!!

......baby. :D
 

Back
Top