Zene

Da li vas nerviraju muskarci koji brzo izgustiraju curu pa je ostave iako nemaju drugu nego budu sami?
Znaci posle dva tri seksa kad vec provale kako ce cura ubuduce namestit guzu i kako ce zastenjat, jednostavno dodje do zasicenja.
Da li se ljutite bas puno na takve tipove ili ta ljutnja traje par minuta samo i pozovete ih na kafu i na kraju sta mislite da li su ti tipovi sasvim ok?

ja do sad nisam nailazila na takve tipove ali bi mi verovatno smetalo da mi se tako nesto desi(znate,zenska sujeta je cudo:razz:)
kao sto neko rece,kod mene je prica vise bila obrunuta....ja se zasitim pa odem:lol::lol::lol:
a ako me pozovu na kafu posle svega,sto da ne odem:wink:

:mrgreen:
 
ja do sad nisam nailazila na takve tipove ali bi mi verovatno smetalo da mi se tako nesto desi(znate,zenska sujeta je cudo:razz:)
kao sto neko rece,kod mene je prica vise bila obrunuta....ja se zasitim pa odem:lol::lol::lol:
a ako me pozovu na kafu posle svega,sto da ne odem:wink:

:mrgreen:

Tebi je onda skroz dobro.
 
jel to ono sto muskarci ne dozive...
zene odglume...
a posle se prica kako nam je bilo dobro...:roll:

Mene kita uvek dovede pravoj i sex mi bude super. A i nju pi,ca navede na pravi put. Ma sve se to nekako uklopi.

Ma nije to problem sve je to jednostavno, bitno mi je samo da ne naletim na one "dala sam mu" :lol: jer one ne mogu svrsit zato sto kad im i naleti orgazam prodje im u isto vreme kroz glavu kako muskarcu cine uslugu pa ih ta misao omete.
 
Pa te dala sam mu se lako prepoznaju. Ne znam kako imate problem da ih uočite? Zar nije o tome već ranije diskutovano i rešeno da na forumu nema nazadnih stvorova? :)
 

Back
Top