Zene & Pivo? Da ili ne?

Ima jedna zanimljiva stvar u kombinaciji Zene & Pivo a to je da...
..nema veze shta se pije.....vec kako...
Ako ja pijem pivo iz flashe, navrcem ko luda...to je odraz nekulture....
ako pijem na cevku (shto izbegavam....boli glava od toga) ili pijem iz chashe...to je vec OK...:ok: zar ne???

Zena moze grozno izgledati i dok pije juice-votku...ili mai tai...ako ne zna za granicu...i ima ruzne manire dok pije...exira, srche...ne znam ni ja shta....

Zar nisam u pravu???

Nisi. Sta fali exiranju? Meni je to bas elegantno... i nekako ozbiljno i odgovorno - nema razvlacenja, zavlacenja ... jesmo li dosli da pijemo ili sta?
 
Da ali zna se shta se exira... 0.3 chashice...za zensko je ruzno da exira pivo, ili neki koktel...oni se piju sa uzivanjem... kada to neko eksira...onda izgleda neizivljeno, glupo i da ne zna da uziva u picu...nego da samo zeli da se napije shto pre...a to je glupo i nije damski...

Dama a pijana...ne idu zajedno!!!
 
:roll:
kokteli se u principu ne piju na eks... nema veze da li pije zena ili muskarac... a ako je nekome potrebno da stusti ceo koktel u sebe odjednom, ili popije celo pivo u jednom gutljaju - njegova stvar, mozda bas tako uziva... prosto postoje ljudi (i muskarci i zene) koji su elegantni pijanci, i oni koji nisu... "dama" mi je malo problematicna kategorija, ali o tome neki drugi put...
 
Volim pivo ,ali ga ne pijem po klubovima i kaficima,malo mi bezveze da ga narucim, sve devojke oko mene piju koktecice i sl.
Pijem pivo kuci i sa drustvom kad blejimo negde
Jedino na moru nemam taj trip,pijem pivo po ceo dan :mrgreen:
 
Нисам ,,пивопија '', али управо пијем пиво, са својим мужем. Нећу да рекламирам које, већ ме полако хвата, али славимо вечерас, и то тако што он гледа филм, ја крстарим, и то све уз пиво.
Живели!
 
Ima jedna zanimljiva stvar u kombinaciji Zene & Pivo a to je da...
..nema veze shta se pije.....vec kako...
Ako ja pijem pivo iz flashe, navrcem ko luda...to je odraz nekulture....
ako pijem na cevku (shto izbegavam....boli glava od toga) ili pijem iz chashe...to je vec OK...:ok: zar ne???

Zena moze grozno izgledati i dok pije juice-votku...ili mai tai...ako ne zna za granicu...i ima ruzne manire dok pije...exira, srche...ne znam ni ja shta....

Zar nisam u pravu???
nisi u pravu.
 
ma najbolje uvek nositi sa sobom tanjir i kashiku...idealno za konzumaciju piva :D

slazem se za ono da je besmisleno naruchiti pivo ako nije pravo drushtvo, vreme i mesto...jer...je to skrnavljenje Njegovog Velichanstva Piva, da se koristi samo u svrhu eksponiranja ...mislim nije bash toliko , da je za dushu , pa se mora popiti... (ne zameram ako su u pitanju mlade osobe, jer je ipak to faza bunta prema svamu i svashta nechemu)
..a shto se tiche piva na eks...svaka chast kapacitetima..skidam kapu...mislim da bi mi od alkoholnog udara, sledeca faza bila pad unazad...shteta za chashu/flashu

zaista su mi uvek bila simpatichna ljudska pravila...nije fora ako neko vidi, a ako se ne zna onda je super...kao i za sve druge aktivnosti i radnje u zivotu...ili ono...pivo nije elegantno, nije damski...hmmm...na eks ili slamku ...verovatno je ushmrkavanje psihoaktivnih supstanci ili gutanje tabletica mnogo elegantnije i prilichnije jednoj dami... ne znam..ne znam...samo mi je smeshno...mozda i nije teshko biti fin...to se valjda nauchi sa godinama... :)
 
Poslednja izmena:
Yebote šta ja sve pročitah ovde :eek:
Izgleda sam najljankase na svetu što uvek vadim onu debilnu slamčicu iz flaše, kad ih već mrzi da mi donesu čašu, a i ne treba mi :neutral: sad su počeli da ubacuju slamčicu i u čašu s vinom, možda sam ja sad malo van tokova i ko zna šta utripovala..... ali nešto mi to čudno. Da ne kažem neprijatno...

Znači ne samo što sam..... hm? koji izraz? drolja, seljanka? Šta? Što pijem iz flaše tu i tamo :eek: nego sam seljančura što uopšte pijem pivo na javnom mestu :lol: istući ću se govnjivom motkom najozbiljnije :neutral:
 
Poslednja izmena:
ZENE I SVE VRSTE ALKOHOLA, DEFINITIVNO DAAAAAAAAA!!!

Tvoja ciljna grupa? :???:

Pivo pijem vrlo retko, mozda jednom dvaput godisnje i to crno toceno.. cesce pijem vino, opet samo crno. A nemam nista protiv da devojka pije pivu, njena stvar.. sve dok ja ne moram da je odvaljenu vracam kuci, dok povraca na svakom semaforu, ne daj boze u kolima. Mada do toga retko dodje samo od piva..
 
Здравије за жене, него за мушкарце. Пропаганда окреће пиво мушкарцима, као и прашак за веш женама - супермамама! Производ: жене ретко пију пиво, мушки ретко перу веш. ГЛОБАЛИЗАЦИЈА!
Ја перем веш и вичем: ЖЕНЕ, ПИЈТЕ ПИВО, ОД ЊЕГА РАСТУ СИСЕ!
 

Back
Top