Žene pitaju, muškarci odgovaraju.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Šta mislite o ovoj paroli?

5614_110.jpg

Priznajem, drzim se samo tog zakona:kpozdrav:
 
--------------------------------------------------------------------------------

1. gde bi voleli da otputujete - Toskana i da vidim polarnu svetlost (***, dva putovanja)
2. koje vam je omiljeno jelo - tost od crnog hleba, preko malo maslinovog ulja, pa svež peršun i malko "orošeno" gorgonzolom
3. imate li neku tetovazu - totalni protivnik, JOK!
4. u kom butiku bi voleli da imate popust od 75% - MaxMara i Dona Karan
5. sta radite kad vam je dosadno - čitam i NIKAD mi nije dosadno, a volela bih da mi jeste ponekad...
6. i poslednje: vanila ili cokolada - crna čokolada ili ledena Dorina

I šta sad?
 

...sad resi ovaj test:

Uzmi prazan list papira (cisto beli) i nacrtaj prase
Ne nastavljaj test dok ne nacrtas prase!
Ne podvaljuj!
Bolje ti je nacrtaj prase
Jel sigurno gotovo?











































Sad sledi nesto zanimljivo.


Prase ce nam posluziti kao test licnosti osobe koja ga crta.
Ako je prase nacrtano u gornjem delu lista, pozitivan si i optimista.
Ako je u centru, realan si
Ako je dole, ti si pesimista i imas tendenciju ka negativnom.
Ako gleda na levo, verujes u tradiciju, prijateljske si naravi i lako pamtis godisnjice, rodjendane...
Ako gleda na desno, inovativan si i aktivan, ali nemas mnogo osecaja za porodicu i godisnjice ti nisu vazne
Ako gleda sasvim pravo, neposredan si, dopada ti se da budes "djavolji advokat" i ne plasis se suocavanja
i rasprava
Ako si u crtez uneo mnogo detalja, analitican si, strpljiv i pouzdan.
Ako nema mnogo detalja, osecajan si i naivan. Nisi metodican i mnogo rizikujes
Ako si nacrtao manje od 4 sape, nesiguran si ili prolazis kroz period velikih zivotnih promena
Ako si nacrtao 4 noge, tvrdoglav (svojeglav) si i cvrsto se drzis svojih nacela.
Ako nacrtao vise od 4 sape, ti si idiot.
Velicina usiju otkriva koliko si dobar u slusanju drugih. Sto su veca, to je bolje
Duzina repa ukazuje na kvalitet seksa koji imas, i sto je duzi, to je bolje!!!
OK, ko nije nacrtao rep?????
 
Cao... Ja sam za ozbiljan razgovor... Zapravo zeilm da znam nesto sto mi samo muskarac moze reci! Radi se o tome da sam odlepila za deckom za koga uopste ne znam kakvo misljene ima o meni! reci cete pitaj! Pa jesam! Ali nikad ne dobijem konkretan odgoovor. Znamo se vec 2 godine i ne mogu da ga porvalim! kao da mu je sve svejedno! da li je to moguce? A ljubi me kao da me voli! I pazljiv je! Ili je to samo praksa, iskustvo. pomozite! i nikad mi ne pise prvi, kaze to je princip. Sve moram ja da zapocnem! Pristaje na sve a nepruza nista. Kao lutka. Kao samnom je a flertuje sa svakom koja to zeli... Da li je on lud ili samo rodjen sa gerskom... Ili obican folirant... moze li neko ovo da razume i objasni mi... Molim vas?
Strah od ljubavi...
 
Kad prekinete vezu sa osobom koju volite, da li vam dugo treba da je zaboravite i prebolite?

Zavisi. Kakva je veza bila, da li smo osobu voljeli nekad, ranije ili smo je i dalje voljeli kada smo raskinuli. Da li smo imali "nesto" sa strane dok smo bili u vezi.

Recimo, ja sam raskinuo sa devojkom pre nekih nedelju dana i odmah sam ju prebolio. Ustvari, ja sam se i odljubio i prebolio jos dok smo bili "u vezi".

Generalno, odgovor na pitanje bi bio "da, ali taj period zaboravljanja i preboljavanja krijemo mnogo bolje".
 
Cao... Ja sam za ozbiljan razgovor... Zapravo zeilm da znam nesto sto mi samo muskarac moze reci! Radi se o tome da sam odlepila za deckom za koga uopste ne znam kakvo misljene ima o meni! reci cete pitaj! Pa jesam! Ali nikad ne dobijem konkretan odgoovor. Znamo se vec 2 godine i ne mogu da ga porvalim! kao da mu je sve svejedno! da li je to moguce? A ljubi me kao da me voli! I pazljiv je! Ili je to samo praksa, iskustvo. pomozite! i nikad mi ne pise prvi, kaze to je princip. Sve moram ja da zapocnem! Pristaje na sve a nepruza nista. Kao lutka. Kao samnom je a flertuje sa svakom koja to zeli... Da li je on lud ili samo rodjen sa gerskom... Ili obican folirant... moze li neko ovo da razume i objasni mi... Molim vas?

Obican folirant...u stvari i nije tako snazan i nedodirljiv kao sto se cini...ali zidovi su mu specificni i nikako se ne zna po kom sistemu se obaraju..
Takvi jesu neodoljivi :aha:
Ali prazni,potpuno prazni. Kada se jednom otvori oklop..untura nema...nicega.


Pitanje:
Da li ste se ikada tako zaljubili u neku devojku/zenu da ste imali potrebu da budete s njom 24h dnevno...svaki minut bez nje vam je bio mucenje..morali ste da se cujete, da se vidite...prosto nikako nista imali granicu, ni kontrolu nad sobom?
Da li je moguce da se to desi?
I ako jeste,kako su se zavrsavale te veze? Bile su burne i kratke?
 
Pitanje:[/B]
Da li ste se ikada tako zaljubili u neku devojku/zenu da ste imali potrebu da budete s njom 24h dnevno...svaki minut bez nje vam je bio mucenje..morali ste da se cujete, da se vidite...prosto nikako nista imali granicu, ni kontrolu nad sobom?
Da li je moguce da se to desi?
I ako jeste,kako su se zavrsavale te veze? Bile su burne i kratke?

Da, jeste. Trajalo je svega 3 dana, nakon toga sam skontao da sam se zestoko zajebao.
 
...sad resi ovaj test:

Uzmi prazan list papira (cisto beli) i nacrtaj prase
Ne nastavljaj test dok ne nacrtas prase!
Ne podvaljuj!
Bolje ti je nacrtaj prase
Jel sigurno gotovo?
Sad sledi nesto zanimljivo.


Prase ce nam posluziti kao test licnosti osobe koja ga crta.
Ako je prase nacrtano u gornjem delu lista, pozitivan si i optimista.
Ako je u centru, realan si
Ako je dole, ti si pesimista i imas tendenciju ka negativnom.
Ako gleda na levo, verujes u tradiciju, prijateljske si naravi i lako pamtis godisnjice, rodjendane...
Ako gleda na desno, inovativan si i aktivan, ali nemas mnogo osecaja za porodicu i godisnjice ti nisu vazne
Ako gleda sasvim pravo, neposredan si, dopada ti se da budes "djavolji advokat" i ne plasis se suocavanja
i rasprava
Ako si u crtez uneo mnogo detalja, analitican si, strpljiv i pouzdan.
Ako nema mnogo detalja, osecajan si i naivan. Nisi metodican i mnogo rizikujes
Ako si nacrtao manje od 4 sape, nesiguran si ili prolazis kroz period velikih zivotnih promena
Ako si nacrtao 4 noge, tvrdoglav (svojeglav) si i cvrsto se drzis svojih nacela.
Ako nacrtao vise od 4 sape, ti si idiot.
Velicina usiju otkriva koliko si dobar u slusanju drugih. Sto su veca, to je bolje
Duzina repa ukazuje na kvalitet seksa koji imas, i sto je duzi, to je bolje!!!
OK, ko nije nacrtao rep?????
Praščić :D
http://img402.imageshack.us/img402/7586/39030332.png
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top