Žene pitaju, muškarci odgovaraju.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li biste trpeli vašu majku koja mrzi vašu devojku (koju volite)?
Šta biste po tom pitanju?
Ako je ova matorka vređa, ako je neprijatna, ako vaša devojka više ne želi da dolazi kod vas zbog toga jer joj je nezgodno...?
Je l biste odyebali kevu ili ćutali kao goovno u travi? ;)
Mržnja i netrpeljivost privlače samo (još veću) mržnu i netrpeljivost, a moja majka (nažalost ili na sreću :) ) ume samo da voli ... i trpi !!
Međutim, kakva god majka bila i šta god da se desi - majka je majka i ona treba i mora da se poštuje !!
Ali malo je roditelja koji na pravi način Vole i Poštuju svoju, pa samim tim i tuđu decu, a još je manje dece koja (bez obzira na sve) umeju i žele da Vole i Poštuju svoje i tuđe roditelje !! ...

I da, stvarno, kako na to gledate, virtuelni sex prevara ili ne?
Pitanje za muškarce....:D
Ne gledam :D

Pitanje:
..možda je bilo.
Da li postoji muškarac na ovom našem svetu koji je veran ženi, nikad prevario, a da je normalan, zdrav?
Postoji(e), naravno i postojaće, jer kod njih, ni vernost ni zdravlje nisu stanje trenutka i okolnosti, već duše !! ;) ...

Vidiš i sama pomiso na sex sa nekom drugom je vid prevare...
Ajmo, mišljenja muškaraca...
Misli --> dela --> život ...
 
Poslednja izmena:
536573_347933081910226_165417673495102_893770_141175828_n.jpg


Šta mislite o ovoj slici, pitanje samo za muškarce...
 
Ne bih ja takvog na pijacu slala.
A i mislim da ovaj nije baš tako jak.
Ma šalim se... ali gledao sam ove što rade teške fizikalije, nose stvari... svi su građeni u tom fazonu. Nema preterano mnogo mišićne mase kao ovi nabildovani sterodiaši iz teretane, a jaki su kao medvedi. Ovo je verovatno neki maneken, to se slažem, i da.... znam da ga ne bi slala na pijac. (barem ne u početku :P)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top