ŽENE KOJE NE ŽELE DECU

Nisam ni to rekla.
Ne postoji siguran posao do kraja života. Srbija je po mnogo čemu problematično područije, ne možeš biti siguran šta će biti za par godina, a ne za nekoliko desetina. Misliš li da na bilo kom mestu na svetu možeš unapred predvideti šta će sve biti potrebno tvojoj porodici u narednih n godina i da to obezbediš pre osnivanja iste?
Svako ima pravo da ne želi decu.Uostalom kad pomisliš koliko nesavesnih vozača danas ima u saobraćaju potpuno je neogovorno imati decu. Neko me zgazi i deca mi ostanu siročići.... kako sam samo neodgovorna i nepromišljena...

A da uzmemo malo drugaciji primer koji je vise odredjen pitanju Posla i zadovoljavanju licnih potreba pojedinca, nezavisno da li je musko ili zensko.:ok:

Nema posla, nema se novaca, nema se i partnera koji ima barem kakav takav posao.:rtfm:....a uzmi i nas mentalitet gde je ZEnsko ;)i sa vecim obrazovanjem nego muska populacija :roll: i odnos DRUSTVA i pojedinaca na takve veze, :eek: koja je korelacija u demokratskoj Porodici ili Jos kod nas patrijahalnog ponasanja, :think:

Ima tako puno i pitanja i odgovora........... Sta bi bilo kad bi bilo je nesto sto se ne moze planirati, Saobracajni udes, gubitak ljudskog zivota....To spada pod drugi domen.

Ovde je poenta da neko nece da ima dete/decu........Koji su to razlozi jesu i mogu biti samo te osobe i nebi smelo da iko ima sud o toj i takvoj odluci ali......Pa mi smo balkanci i sve sto je tudje , podrazumeva i Smejanje, kritiku, i prebacivanje i......:roll:

PAMETOVANJE :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Ovo je krajnje bezobrazan, nekulturan i primitivan komentar. Otkud ti znas da ja ne brinem ni o kome i ni o cemu??!! Otkud ti znas da ja ne volontiram u centru za decu bez roditelja?! Otkud ti znas da ja ne volontiram u azilu za napustene neljudske zivotinje?!! Otkud ti znas da je ne brinem o svo muzu?!! Ili o svojim starim roditeljima??! Ko si bre ti da mene nazivas sebicnom , a sebe boljim covekom zato sto se razmnozavas? Ma jedva se suzdrzavam da ti ne sunem sta sve mislim o tvojoj velikoj "nesebicnosti i covekoljublju"!! Idi razmnozavaj se ko ti bre brani, ali to te ne cini boljim covekom od ostalih!
zashto si se prepoznala u mom postu...m...nije ni upucen tebi niti bilo kome posebno...to je moje mishljenje jer poznajem TAKVE osobe ...a da li sam bolja ili nisam to znaju moja deca:)

- - - - - - - - - -

Khm... Mozda ce ti izgledati iznenadjujuce, ali ima ljudi koji imaju decu, a "...izabrali su da se brinu o sebi i samo iskljucivo o sebi..."...

Ti proceni koja je situacija gora.
naravno,ima i takvih primera...nazalost:sad2:
 
zashto si se prepoznala u mom postu...m...nije ni upucen tebi niti bilo kome posebno...to je moje mishljenje jer poznajem TAKVE osobe ...a da li sam bolja ili nisam to znaju moja deca:)

Tvoj komentar je jasno bio upucen zenama koje nece da radjaju, mojne se pravis blesava. Kako to tvoja deca znaju? Sta, poznaju sve zene koje ne radjaju, pa mogu da vas uporede?
 
...priroda se tu lukavo pobrinula i smislila orgazam kao zavrshni chin zadovoljstva...jbg vish da nece da se razmnozavaju...ovako josh ima nade:lol:
Onima koji žele decu,orgazam ne bi ni bio potreban jer imaju razum i znaju kako da naprave dete.Ne-seksualnost kod čoveka je nešto drugo,lepše,uzvišenije nego kod drugih živih bića. :D
bre drugar, ti si promasio pfr, ovde nije filozofsko odeljenje;)

sto se teme tice...ko ce da vas cita unazad:eek:
pravo na odluku ima svako kao i razlog za imati ili nemati.

Ceniš Tibi,da sam omašio?:lol:
Inače i moje je mišljenje,ko hoće,hoće,ko neće-ne mora. :)
 
nema nista uzviseno u radjanju dece ,to je samo produzetak vrste , nista specijalno ,prirodni instinkti....kao kod zivotinja ...a najvise me iritiraju one majke sto su samo radjale decu, nesu se skolovale, pa idu tako iskompleksirane okolo i hvale se decom kao nekim trofejima osvojenim na konkursu za naprotraceniji zivot u selu...
 
Onima koji žele decu,orgazam ne bi ni bio potreban jer imaju razum i znaju kako da naprave dete.Ne-seksualnost kod čoveka je nešto drugo,lepše,uzvišenije nego kod drugih živih bića.

mjok...nije tako uzvisheno...zadovoljstvo+instikt za produzenjem vrste=mladunche...chovek je samo poboljshana verzija zivotinje:lol:..ustvari je ne znam za neseksualnost kod choveka:think:
 
nema nista uzviseno u radjanju dece ,to je samo produzetak vrste , nista specijalno ,prirodni instinkti....kao kod zivotinja ...a najvise me iritiraju one majke sto su samo radjale decu, nesu se skolovale, pa idu tako iskompleksirane okolo i hvale se decom kao nekim trofejima osvojenim na konkursu za naprotraceniji zivot u selu...

to jeste obeležje svih živih vrsta, ali ne znači da je zbog toga uniženo..
meni je lično stvaranje života fascinantno, kako kod ljudi, tako i kod životinja. i briga majki za svoje potomstvo takođe.
naravno, kod čoveka kao kompleksnog bića dođe do svakakvih ujudurmi, pa tako i do pojave žene koje opterećene kompleksima nametnutog roditeljstva i neostvarenosti ličnih želja, gotovo unište sopstvenu decu.
ne valjaju ekstremi ni na jednoj strani.
 

Back
Top