Zene, ko vam je najbolje odradio bulju?

snoshaj efendija:
Istina, moja zena nece imati nikada priliku da oseti cari ispadanja ociju dok joj se radi bulja, cari da joj se oko zatvori od sperme, kosa ulepi, izvuku bradavice da budu po opusci.Nece morati da paradira preda mnom u halterima dok ja drkam.Nece morati da mi pase jaja ko zec kelerabu, da joj tusiram krajnike.
Jadnica.

A sto se tice izgleda forumasica ne bih da komentarisem.
Na skali 1-5 to su jake dvojke. Jer se jedan rimuje sa yeban a pola vas nije ni za ****.



interesantno, ali ti znas da tokom analnog sexa ispadaju ochi. sam si rekao da to sa svojom zenom ne radis, za ostale zene te bas zabole pa racunam da ne bi ni obracao paznju dal su joj oci na mestu,a sve to me navodi da ti :
1.ili to nikada nisi probao pa lupas bezveze
2.ili je tebi neko gadno razvalio bulju......

vidis, efendija, sledeci put kada te neko bude "klao" u bulju (tako ti to nazivas) zamoli coveka da bude malo nezniji. ja znam za sebe, da sam to radila (i radim) samo sa svojim deckam i samo zato jer sam JA to zelela, i oci mi se (da vidis cuda) nisu ni makle sa mesta. e sad to sto on i hoce i ume je druga stvar! pronadji i ti nekog ko ume, hoce a uz to mu je i stalo do tebe pa ces da vidis kako ces da promenis misljenje.

a ono zatvoreno oko, ulepljena kosa i bradavice ko opusci...ne znam, ja to ne mogu da komentarisem jer nisam iz te price...ali ti mora da to precesto gledas cim tako opsirno umes da opises kako to izgleda...

efendija, efendija...tvoji postovi nam ne govore da ti mrzis zene(ne znam odakle nekima to). ti ustvari obozavas zene, ali imas problem sa njima. ona sa kojom zivis iz ko zna kojih razloga ne uspeva da te ispuni a ostale koje si imao priike da odvedes u krevet su teeeeeski grobovi.....tvoja negativna energija prosto seva iz tvojih postova. i to sto napadas sve nas ovde da svi trazimo **** po forumu, samo nam govori da upravo ti trazis nesto za sex ovde.....al dobro, razumem ja tebe. pogotovo sada kad su mi ove gore navedene stvari postale mnogo jasnije.....

aj uzdravlje, i gledaj da smislis nesto groznije, teze...sta ti ja znam, ovo sto si dosad prosuo ovuda, nije me uspelo uvrediti....mada, mozda ljudi poput tebe ne mogu ni da me uvrede....verovatno zato sto ih zalim zbog sve te negativne energije....

zivot je lep...uzivaj :lol:
 
mammy:
Pa ne zna se ko je gori, ovaj sovinista ili ovi koji mu jos pokusavaju objasniti kol'ko je slijep.
Ok, imam respecta za Jovanu, trudi se da mu makar malo otvori oci, ali neke ljude treba jednostavno pustiti....Nisu vrijedni energije.

jadno je samo to sto neki ne umeju da razgovaraju, polemisu...vec u nedostatku reci, lupaju uvrede....kao da mene briga sta tamo neki efendija misli o meni.....svasta!
 
JOVANA77:
mammy:
Pa ne zna se ko je gori, ovaj sovinista ili ovi koji mu jos pokusavaju objasniti kol'ko je slijep.
Ok, imam respecta za Jovanu, trudi se da mu makar malo otvori oci, ali neke ljude treba jednostavno pustiti....Nisu vrijedni energije.

jadno je samo to sto neki ne umeju da razgovaraju, polemisu...vec u nedostatku reci, lupaju uvrede....kao da mene briga sta tamo neki efendija misli o meni.....svasta!

Ma, da su oni nama blize, oni bi nama onu pravu musku samarcinu zalijepili....cisto da se zna ko je gazda!
 
mammy:
JOVANA77:
mammy:
Pa ne zna se ko je gori, ovaj sovinista ili ovi koji mu jos pokusavaju objasniti kol'ko je slijep.
Ok, imam respecta za Jovanu, trudi se da mu makar malo otvori oci, ali neke ljude treba jednostavno pustiti....Nisu vrijedni energije.

jadno je samo to sto neki ne umeju da razgovaraju, polemisu...vec u nedostatku reci, lupaju uvrede....kao da mene briga sta tamo neki efendija misli o meni.....svasta!

Ma, da su oni nama blize, oni bi nama onu pravu musku samarcinu zalijepili....cisto da se zna ko je gazda!


nenenenenenene, prvo te "zakolje" (oh, kakav izraz :lol: )u bulju, pa ti svrsi u usta(da progutas, nego sta)...pa onda po licu,pa tek onda samarcina...a sperma sa lica se razleti po zidovima oko tebe.....hahahahahaha...i onda on mora da krechi...eh, jadni nasi muskarci :P
 
JOVANA77:
mammy:
JOVANA77:
mammy:
Pa ne zna se ko je gori, ovaj sovinista ili ovi koji mu jos pokusavaju objasniti kol'ko je slijep.
Ok, imam respecta za Jovanu, trudi se da mu makar malo otvori oci, ali neke ljude treba jednostavno pustiti....Nisu vrijedni energije.

jadno je samo to sto neki ne umeju da razgovaraju, polemisu...vec u nedostatku reci, lupaju uvrede....kao da mene briga sta tamo neki efendija misli o meni.....svasta!

Ma, da su oni nama blize, oni bi nama onu pravu musku samarcinu zalijepili....cisto da se zna ko je gazda!


nenenenenenene, prvo te "zakolje" (oh, kakav izraz :lol: )u bulju, pa ti svrsi u usta(da progutas, nego sta)...pa onda po licu,pa tek onda samarcina...a sperma sa lica se razleti po zidovima oko tebe.....hahahahahaha...i onda on mora da krechi...eh, jadni nasi muskarci :P


Ma, to ti pricam.....jadni oni...ja sam to shvatila na vrijeme...cim me je prvi momak udario zato sto sam bila tako bezobrezna i gledala Bon Jovija na televiziji....pa, mislim, kako sam mogla biti tako pokvarena, stvarno ni dan-danas nisam ukapirala...
Ipak, nadam se da ce nas muskarci ipak pohvaliti jer ipak se trudimo da ih razumjemo....nadam se da ce nas pohvaliti jedim klanjem u bulju....i eto, tako ko sto si opisala.....cist kao znak paznje.....dragi nasi jadni, neshvaceni muskarci.
 
inspirion:
Tuga.Neko mora da se pobrine i za njih.
To dokazuje teme tipa: " Sta da radim,on rabi drugu".
Sad mi palo na pamet. Možda je jedna ovde i Efendijina žena :? Mislim, koja postavlja takve teme.
Efendija, nemoj da se vređaš, samo mi palo sad na pamet, a mislim da nisam ništa loše ni rekla za tvoju ženu.
I još nešto... Evo, neću reći da mrziš žene, samo ne znam zašto misliš da žene ne uživaju u sexu :?
Ili, da su neke stvari u sexu nepoštovanje žena. Mislim, iz kojih izvora ti sudiš šta žene vole, a šta ne?
 
Steffan:
JOVANA77:
ja znam za sebe, da sam to radila (i radim) samo sa svojim deckam i samo zato jer sam JA to zelela

hahaha kako si samo uspela da se ubedis?!? Svaka cast... :D bilo kako bilo to ne menja cinjenicu da ga primas u bulju.. :wink:

pa ja to i rekaoh...primam.....to je meni i tebi zajednicka osobina!

uta-ta,uta-ta.....ja sam "dvocevka" a ti nisi....hihihihihihihihihi
 
inspirion:
Ma ovde se ribe samo јebu da bi rekli da se јebu.
I to jos na forumu.Da ispadne kako i one nesto akcijaju.Bruka....
Kako se tebi ne pojavljuju zvezdice umesto tih ružnih reči :? :?:
'Aj' da probam i ja :arrow: Jel' ovde za devojku sramota da kaže da se ****?
Ili dobra, fina, čista i poštena devojka samo vodi ljubav :?
Jel' može i u guzu da se vodi ljubav? Ja pitam, nemam pojma, možda sam glupa pa me neki nasamare :?

EEEEFEEENDIIIIIJAAAAAA! 'Oćeš mi odgovoriti?
Ups, izvini ako si zauzet :oops:
 

Back
Top