Zene i razlozi za svadjanje

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Naletim juce na ovu galeriju slika:

http://imgur.com/gallery/Vxa3T

U kojoj muskarci opisuju neke od nerazumljivih razloga zasto su se njihove devojke svadjale sa njima. Sad, ima tu svakojakih iraconalnih razloga, pa ajde da vidimo ima li istine u tome.
Muskarci, secate li se vi situacije da ste se raspravljali sa zenom, devojkom oko neke potpune nebuloze.

Meni se cini, mozda gresim, da cesce zene potezu neke razloge za svadju koji nisu bas najracionalniji, da li je to tako i zasto?
Naravno, ne sve zene, ali one koje potezu te neracionalne razloge, sta je sa njima i zasto to potezu, sta je njigov problem?

Ima li muskaraca koji potezu isto tako neke nebulozne razloge za svadju ili to zene ipak cesce rade i zasto?
 
Naletim juce na ovu galeriju slika:

http://imgur.com/gallery/Vxa3T

U kojoj muskarci opisuju neke od nerazumljivih razloga zasto su se njihove devojke svadjale sa njima. Sad, ima tu svakojakih iraconalnih razloga, pa ajde da vidimo ima li istine u tome.
Muskarci, secate li se vi situacije da ste se raspravljali sa zenom, devojkom oko neke potpune nebuloze.

Meni se cini, mozda gresim, da cesce zene potezu neke razloge za svadju koji nisu bas najracionalniji, da li je to tako i zasto?
Naravno, ne sve zene, ali one koje potezu te neracionalne razloge, sta je sa njima i zasto to potezu, sta je njigov problem?

Ima li muskaraca koji potezu isto tako neke nebulozne razloge za svadju ili to zene ipak cesce rade i zasto?

u, kako ne...puno takvih situacija sam imao
 
Naletim juce na ovu galeriju slika:

http://imgur.com/gallery/Vxa3T

U kojoj muskarci opisuju neke od nerazumljivih razloga zasto su se njihove devojke svadjale sa njima. Sad, ima tu svakojakih iraconalnih razloga, pa ajde da vidimo ima li istine u tome.
Muskarci, secate li se vi situacije da ste se raspravljali sa zenom, devojkom oko neke potpune nebuloze.

Meni se cini, mozda gresim, da cesce zene potezu neke razloge za svadju koji nisu bas najracionalniji, da li je to tako i zasto?
Naravno, ne sve zene, ali one koje potezu te neracionalne razloge, sta je sa njima i zasto to potezu, sta je njigov problem?

Ima li muskaraca koji potezu isto tako neke nebulozne razloge za svadju ili to zene ipak cesce rade i zasto?
Ima gomila, ali ne samo u tim nekim internim odnosima.
Mislim da generalno ljudi skaču zbog sitnica, kočnice su maksimalno popustile..opšta epidemija svađalačkog mentaliteta.
 
Pa teranje inata, bunt, dokazivanje neko, a najčešće se to stvara kada je devojka u fazonu ''To, pobedila sam muškarca''.

Tako sam jednoj curi koja je bila snuždena pokazao Soul Calibur davno još, videla je nekog lika u igri i rekla ''ISTI ON'', birala je kineskinju i počela da ga bije u iri, drala se na televizor i skakutala u fazonu

''TO, POBEDA, JEBI SE JEBI STEFANE, I TI I TVOJE NUNČAKE''

Ja u neverici gledam i ne znam da li da se smejem ili da govorim ''Polako, polako, pusti džojstik''...
 
Veliki uspeh u zivotu pobediti muskarca. :roll:
I ja se pridruzem grupi koja je cula jako nebulozne izjave od zena i razloge za svadju.

Ali da ne bude da je zenomrzacka tema, cuo sam i neke nebuloze od muskaraca, ali u daleko manjem procentu.
Zajednicko za sve te osobe i muskarce i zene je bilo manjak samopouzdanja, ali opet, mislim da zene prednjace.
 
Veliki uspeh u zivotu pobediti muskarca. :roll:
I ja se pridruzem grupi koja je cula jako nebulozne izjave od zena i razloge za svadju.

Ali da ne bude da je zenomrzacka tema, cuo sam i neke nebuloze od muskaraca, ali u daleko manjem procentu.
Zajednicko za sve te osobe i muskarce i zene je bilo manjak samopouzdanja, ali opet, mislim da zene prednjace.
Zasto odmah moras da se ogradjujes da ne bude zenomrzacka tema? Zasto odmah mora da se da neki reciprocitet? Ajde objasni mi.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Diskusija propadne ako krenemo da kritikujemo samo jednu grupu (neko ce uzeti da se zali oko generalizacije), i mislim da to odbija zene sa ove teme ako se svi slozimo, a slozicemo se da su zene daleko sklonije takvim "izletima". A i realno, jesam cuo da muskarci imaju neke takve provale, ali nije to ni 10% onoga sto sam cuo od zena, tako da, pokazuje da problem nije vezan iskljucivo za pol (tj. da pogadja samo zene), a opet, zene mislim da prednjace na tom polju iz nekog razloga.

Zato bi zensko misljenje na ovoj temi bilo dobro. Kolega momcilo95 je u pravu...ljudi ne vole kritiku, ali posebno ako pogodi zivac, ali trebas da znas da kritikujes. A danas se olako daju svakojaki epiteti ljudima koji kritikuju neku grupu, cisto da se ta kritika ucutka.
 
Diskusija propadne ako krenemo da kritikujemo samo jednu grupu (neko ce uzeti da se zali oko generalizacije), i mislim da to odbija zene sa ove teme ako se svi slozimo, a slozicemo se da su zene daleko sklonije takvim "izletima". A i realno, jesam cuo da muskarci imaju neke takve provale, ali nije to ni 10% onoga sto sam cuo od zena, tako da, pokazuje da problem nije vezan iskljucivo za pol (tj. da pogadja samo zene), a opet, zene mislim da prednjace na tom polju iz nekog razloga.

Zato bi zensko misljenje na ovoj temi bilo dobro. Kolega momcilo95 je u pravu...ljudi ne vole kritiku, ali posebno ako pogodi zivac, ali trebas da znas da kritikujes. A danas se olako daju svakojaki epiteti ljudima koji kritikuju neku grupu, cisto da se ta kritika ucutka.

Meni je sve to jasno i samo sam zeleo da cujem ovo. A danas se olako daju svakojaki epiteti ljudima koji kritikuju neku grupu, cisto da se kritika ucutka. Mnogo puta sam doziveo ovo ne samo na forumu vec i u RL. Ali je dobro da si potvrdio. Dakle sloboda misljenja, razmisljanja je samo privid.

Iskreno mislim da ne treba da cujemo zensko misljenje, vec treba da muskarci razmene svoja iskustva i svoja misljenja zasto se to desava. Ja po svoje misljenje ne idem kod zena i tu je glavni problem. Da saslusacu ih pazljivo ali uvek cu da povem racuna o njihovoj histeriji. Svaka zena je histericna. Samim tim njihovo racionalno razmisljanje ne postoji. Vodi se kompleksima i zavisi od dana do dana koji kompleks je tada najizrazeniji.

Dakle da li hoces musku temu ili jos jednu temu splacinu na kojoj ce muskarci da se suzdrzavajunda kazu istinu zbog zenani straha da budu bqnovani?!
 
Poslednja izmena:
Slazem se da se jako cesto protivnicko misljenje utuckuje, ako su m-z odnosi u pitanju, samo se dodeli epitet zenomrzac, zatucani balkanac i kraj price, sve sto osoba koja kritkuje kaze pada u vodu. Apsolutna sloboda govora ne postoji dokle ima pravila, sad ili cemo potpunu slobodu ili cemo pravila.
Mislim da je i bitno kako se kritikuje, tj. izbor reci. Mogao sam ja na pocetku teme da kazem nesto tipa "to je zato jer su zene hormonalne, PMS-are, u klimaksu kokoske" ili da citiram poznatog srpskog feministu koji kaze da "u prirodi nema mozga sve sto u sebi nosi estrogena". :mrgreen:

Neko bi to shvatio kao provokaciju, generalizaciju i ko zna gde bi otisla tema. Ovako moze da se kritikuje jedna pojava na jedan korektan nacin. A mislim da je i zensko misljenje tu bitno, jer mozemo da vidimo kako izgleda cela ta prica iz jedne druge perspektive. Muskarci 99% imaju iskustva sa time iz prve ruke, ali eto bas me zanima da li ce zene stati u stranu zena ili ce reci "pa ima istine u tome donekle".
 
Diskusija propadne ako krenemo da kritikujemo samo jednu grupu (neko ce uzeti da se zali oko generalizacije), i mislim da to odbija zene sa ove teme ako se svi slozimo, a slozicemo se da su zene daleko sklonije takvim "izletima". A i realno, jesam cuo da muskarci imaju neke takve provale, ali nije to ni 10% onoga sto sam cuo od zena, tako da, pokazuje da problem nije vezan iskljucivo za pol (tj. da pogadja samo zene), a opet, zene mislim da prednjace na tom polju iz nekog razloga.

Zato bi zensko misljenje na ovoj temi bilo dobro. Kolega momcilo95 je u pravu...ljudi ne vole kritiku, ali posebno ako pogodi zivac, ali trebas da znas da kritikujes. A danas se olako daju svakojaki epiteti ljudima koji kritikuju neku grupu, cisto da se ta kritika ucutka.

daju su epiteti jer ljudi koji ih daju nemaju prave argumente. To ti je kao kad nekom kvazi intelektualcu levicaru i "zastitniku ljudskih prava" kazes nesto afirmativno o svojoj zemlji, i ptirom obrazlozis, on ce odmah da kaze da si naionalista, a kad desncaru kazes npr da nemas nista protiv gejeva i pokusas sa njim da razogvaras na tu temu, on ti odbrusi da si depre i odhebe te.
 
pitaju deca zasto ne zivimo u gradu a zena ko iz topa (histericnim i visokim glasom da cuje ceo komsiluk) : ""Zato sto je to vas tata hteo, ja sam htela da budete gospoda postovani, a vas tata seljaci ,blbalblablalaaa i takoooo....:confused:

i ona je pametna ,pamtna ,pamentnaaa , zlatna , najbolja, ispravna i sve sto ne valja JA sam kriv ja kocim decu.:evil:

naravno sve samo pred decom izgovara da joj nebi osafio glavu za te pakosti, al jedva cekam da krene u ciscenje wc-a ,:think: namerno sam zapishao i zasrao ceo wc i umastio kupatilo i kad bude otisla da ga riba ima da je sadzgam i nabijem joj glavu u solju dok je budem taslacio....:per: i kad svrsim ima da povucem vodu :cool:

- - - - - - - - - -

ali brak je diiivan, divan kad vam kazem ,samo napred, samo se zenite ,bice vam sjajno ,padacete u nesvest od 24hsovne radosti,samo napred momci,,zagriziteeeee...... al ne gutajte-moze biti gadno :hahaha:
 
Poslednja izmena:

Back
Top