• Forum Krstarice neće biti dostupan u periodu od 10:00 do 11:00 časova zbog planiranog tehničkog održavanja. Hvala na razumevanju.

Жене бирају мушкарце - да ли је ово женска срећа?

Ово је веома тешка, болна тема - потрага за „нормалном женом“. Морам да направим посебну тему, размислићу о овом питању.
Ако укратко, жена је серијско-моногамно створење и врло брзо мења своје понашање:
- Љубав
- равнодушност
- мржња
- тражење новог партнера

То jecт врло брзо ће се нормална жена претворити у морално-психолошко чудовиште... У сваком случају, ризик је веома висок, како нам говори статистика о разводима...

Ovo nije ni teška, ni bolna tema.

Suština je da nema potrage, već živiš svoj život najbolje što možeš i praviš najbolju verziju sebe - sebe radi, pa ćeš onda i doći u kontakt sa tim ženama.

Lično ih srećem o sasvim dovoljnom broju, samo što vidim polupane ljude sa obe strane i nažalost takvi su toliko glasni da normalni ne dolaze ni do izražaja.

Normalnih žena ima itekako, kao i normalnih muškaraca, nego toksični i glupavi pojedinci ne nude ništa, traže mnogo, vuku neke frustracije i ne rade na razvijanju sebe emotivno, duhovno, fizički, intelektualno, zakržljali u svemu i kukaju neprekidno.

Drugo, normalna žena se neće pretvoriti u bilo kakvo čudovište, zapravo mislim da je prilično sramotno da bilo koga percipiraš kao čudovište, nebitno žena ili muškarac.

Nego je poenta što se zaletite za presvučenu budalu, pa kad se budala ogoli bude kuku nama, slušaj šta ti žensko priča, prati kako se ponaša i sačekaj malo da vidiš jel to slika ili realnost.
 
Не морате веровати свему што сам овде написао... Не морате ни да читате ово... Да ли можете сами да одлучите шта Вам се свиђа, а шта не?
Kao moderator treba da čitam sve i svašta... nekvalitetni i loši tekstovi i komentari se brišu...
 
Ovo nije ni teška, ni bolna tema.

Suština je da nema potrage, već živiš svoj život najbolje što možeš i praviš najbolju verziju sebe - sebe radi, pa ćeš onda i doći u kontakt sa tim ženama.

Lično ih srećem o sasvim dovoljnom broju, samo što vidim polupane ljude sa obe strane i nažalost takvi su toliko glasni da normalni ne dolaze ni do izražaja.

Normalnih žena ima itekako, kao i normalnih muškaraca, nego toksični i glupavi pojedinci ne nude ništa, traže mnogo, vuku neke frustracije i ne rade na razvijanju sebe emotivno, duhovno, fizički, intelektualno, zakržljali u svemu i kukaju neprekidno.

Drugo, normalna žena se neće pretvoriti u bilo kakvo čudovište, zapravo mislim da je prilično sramotno da bilo koga percipiraš kao čudovište, nebitno žena ili muškarac.

Nego je poenta što se zaletite za presvučenu budalu, pa kad se budala ogoli bude kuku nama, slušaj šta ti žensko priča, prati kako se ponaša i sačekaj malo da vidiš jel to slika ili realnost.
Занимљив одломак из интервјуа са професором Савељевим:

Жене, када виде циль, могу доста дуго да имитирају веома сложене облике понашања. И чак могу постићи да ова имитација ће бити део њихове личности... ...Дуготрајна имитација доводи до тога.
 
Занимљив одломак из интервјуа са професором Савељевим:

Жене, када виде циль, могу доста дуго да имитирају веома сложене облике понашања. И чак могу постићи да ова имитација ће бити део њихове личности... ...Дуготрајна имитација доводи до тога.

Ovo nije odlika žena, već svih manipulatora, sociopata i psihopata.

Ne znam zašto pravite bauk od žena kao da su neka čudovišta i žderačice koje će vam na spavanju pojesti utrobu.
 
Занимљив одломак из интервјуа са професором Савељевим:

Жене, када виде циль, могу доста дуго да имитирају веома сложене облике понашања. И чак могу постићи да ова имитација ће бити део њихове личности... ...Дуготрајна имитација доводи до тога.
Šta je cilj?
Ne znam zašto pravite bauk od žena
Mora da postoji razlog!
 
Opet, ne slazem se. Moji vrsnjaci imaju decu (2-3) i niko se nije razveo.
Sto rece Soradze i Aron, normalni muskarci i zene kojima mozak nije ispran zive sasvim normalno.
Ови момци су можда добили на лутрији, али понашање њихових жена може се изненада променити у сваком тренутку. А онда ће развод, алиментација и њихова деца ће имати новог тату... Ко зна шта ће бити са њима кроз неколико године?

И joш jeдна ствар: можда су успели да створе идеалне породице, али такве породице не могу постојати изоловано... Само међу другим идеалним породицама. Ако њихова деца ће одрастати у токсичном окружењу дегенерика свих врста, од тога неће бити ништа добро...

Штавише, њихова деца ће такође морати да створе сопствене породице. Да ли је то могуће у будућности? Већ имате "параду поноса" (узгред, на руском то значи сасвим друго) а биће само још горе.

Ja уопште сматрам да је рађати децу у савременим условима je злочин...
 
Prijavi slobodno, ne živim od postova na Krstarici.
Живиш од начина на који се понашаш у разноразним друштвеним ситуацијама један од којих је форум Крстарица.

Нећу да ти пријавим пост. Један од разлога је тај што ће "паметни" модератори да га обришу.

Иначе, ако ниси знао, овај мој покушај "ауторитативног стила" је само начин да сам себи пружим сексуално задовољство. Тако ми је речено од стране дежурних форумских психолога :cool: Тако да немој ништа да се секираш, брзо ћу ја . . .
 
Живиш од начина на који се понашаш у разноразним друштвеним ситуацијама један од којих је форум Крстарица.

Нећу да ти пријавим пост. Један од разлога је тај што ће "паметни" модератори да га обришу.

Иначе, ако ниси знао, овај мој покушај "ауторитативног стила" је само начин да сам себи пружим сексуално задовољство. Тако ми је речено од стране дежурних форумских психолога :cool: Тако да немој ништа да се секираш, брзо ћу ја . . .

Više puta sam napomenuo da me Krstarica i imidž na istoj uopšte ne zanima, nisam došao da se bilo kome dopadnem, ne sedim sa tim ljudima i privatno se ne družim, ne znam ko je ovde ko niti me zanima, da budem iskren.

Imam ovde ekipu ljudi koja ide i pljuje sve što izjavim, imam i lika koji ide okolo i moli ljude da me napadaju jer sam mu neprijatelj ovde, valjda ima neki psihički problem, ali ni to me lično ne zanima.

Što se mene tiče prijavi post, neka ga obrišu, ja sam rekao šta sam rekao i iza toga stojim, njegov problem reši kvalitetnih 15-ak minuta sa ženom, kao i većinu problema ljudi ovde. Tako da, lagano.

Ne znam ni šta tebe radi, na mene se ne lepi bilo kakav autoritativni stil jer ne je*em živu silu na svetu ovom 2%, ali ako vas to veseli i to je ok. :D

Ti znaš što radiš to, oni znaju što su to rekli, a što se mene tiče živi bili i jedni i drugi.
 

Back
Top