Žene bez brusa

Frederick_

Poznat
Poruka
9.987
Juče sam se posvađalo u prevozu sa ženom koja je bez brusa sedela do mene.
Bradavice su toliko štrčale ispod uske majice da sam mislio da će me udariti u oko.
A moje oko, kao gravitacijom privučeno, ne može a da se ne okreće u tom smeru.

Kad sam je zamolio da sledeći put obuče brus, rekla mi je da žene same biraju da li da nose ili ne.
I da, verovatno, ne volim žene.

Mislite li da je u pravu ili je samo nepristojna?

:D
.
.
.
.
.
.
.
Inspirisan sličnom temom sa ptf-a Žene, izmislio sam ovu priču, analognu sličnoj :D
 
brus su izmislili ljubomorni muževi da prolaznici ne gledaju kako im se na ženama klate i podrhtavaju sise dok hodaju gradom

još radikalnija ljubomora ide među muslimanima kada okuju ženu u onim spovijačama, pa ni oči im se ne vide :D
 
main-qimg-6f5fe9bc22a79d02d5b3928d1480bc71-lq
 
Counterpart na onu gde muškarci šire noge?
OMG, bre! Danas primećujem auto pored puta. Neki mladi egzibicionisti!
Ne vidim ja baš dobro, ali prvi put kad sam prolazila, ljubakali su se na klupi preko puta tog auta.
Moram proći, a ne mogu preleteti.
Gledala sam u nebo, u drveće, svuda... samo ne u taj auto.
Mislim, sad sam otišla daleko i dalje, ali... ta netrpeljivost, te seksualizovanje, te osećaji neprijatnosti...
Toliko sam izvan da mogu goli ljudi da idu oko mene, a idu razgolićeni, a da nikad ne obratim pažnju.
Ne nosi brus? Dobro je, ponela je glavu na ramenima.
 
Counterpart na onu gde muškarci šire noge?
OMG, bre! Danas primećujem auto pored puta. Neki mladi egzibicionisti!
Ne vidim ja baš dobro, ali prvi put kad sam prolazila, ljubakali su se na klupi preko puta tog auta.
Moram proći, a ne mogu preleteti.
Gledala sam u nebo, u drveće, svuda... samo ne u taj auto.
Mislim, sad sam otišla daleko i dalje, ali... ta netrpeljivost, te seksualizovanje, te osećaji neprijatnosti...
Toliko sam izvan da mogu goli ljudi da idu oko mene, a idu razgolićeni, a da nikad ne obratim pažnju.
Ne nosi brus? Dobro je, ponela je glavu na ramenima.
Zaiebavam se, L :)
 
usred busa žena bez brusa :eek:

@ultrice jeli ti kad izađeš bez brusa? :per:
Samo po svom dvorištu!
Ima čipke koja pravi efekat kao da brusa nema, lepo na oko... a ono, zevaju ljudi, nemam pojma zašto.
Pogledam se u izlogu, kad ono, imam šta i da vidim.
Dizajneri su se dosta zaigrali! :klap:
Sa druge strane, srećna okolnost je da znam sve staze kroz grad gde ne zalazi niko.
 
Juče sam se posvađalo u prevozu sa ženom koja je bez brusa sedela do mene.
Bradavice su toliko štrčale ispod uske majice da sam mislio da će me udariti u oko.
A moje oko, kao gravitacijom privučeno, ne može a da se ne okreće u tom smeru.

Kad sam je zamolio da sledeći put obuče brus, rekla mi je da žene same biraju da li da nose ili ne.
I da, verovatno, ne volim žene.

Mislite li da je u pravu ili je samo nepristojna?

:D
.
.
.
.
.
.
.
Inspirisan sličnom temom sa ptf-a Žene, izmislio sam ovu priču, analognu sličnoj :D
Нешто најлепше за видети!! ;)
 
Samo po svom dvorištu!
Ima čipke koja pravi efekat kao da brusa nema, lepo na oko... a ono, zevaju ljudi, nemam pojma zašto.
Pogledam se u izlogu, kad ono, imam šta i da vidim.
Dizajneri su se dosta zaigrali! :klap:
Sa druge strane, srećna okolnost je da znam sve staze kroz grad gde ne zalazi niko.
jeli ti problem to pofotkat uopće ne mogu vizualizirat ovako?
 

Back
Top