ŽENA

Evo me ljudi, izvinjavam se što kasnim i sami znate kako je januar u srba mesec istine...

Zahvaljujem se svima koji su učestvovali na ovoj temi i nadam se daće ova tema živeti i posle ovog takmičenja...pobedila je fotografija br.20 autorke Fibi3, te joj ovom prilkom od srca čestitam. Čestitam LePiaf i divljoj na osvojenom drugom odnosno trećem mestu i na odličnim fotografijama.

1.Mesto: fotografija br.20 autorke Fibi3 - 61 poen
21-1.jpg


2.Mesto: fotografija br.17 autora LePiaf - 57 poena
18-1.jpg


3.Mesto: fotografija br. 24 autorke Divlja - 50 poena
25-2.jpg


4.Master - br.2 - 35 poena
5.djole_u2 - br.3 - 22 poena
6.lyriza - br.16 - 21 poen
6.divlja - br.25 - 21 poen
8.master - br.4 - 19 poena
9.anaboj - br.9 - 15 poena
10.ghost - br.19 - 14 pona
...
Fibi3 dakle znaš šta ti je činiti...
 

Prilozi

  • zena.doc
    95 KB · Pregleda: 21
Čestitam svima, odlične fotke. :D

p.s. Bila sam ubeđena da je 3. fotku uradio muškarac i htela sam da ga pohvalim kako je uočio da je žena sexy i kad pere sudove. :D

bug.gif
 
izbrisao sam poslednju rečenicu, tako da će to ostati naša mala tajna...

ja sam je procitala tanana nana:lol: :p

a sad cestitke pobednicima
znaci fibi svaka cast curo, svaki put imas neku posebnu i jedinstvenu ideju braFoooo

p.s nisam glasala za #17 ( a jako mi se svidela ) jer po mome mislenju
nije odgovarala na temu. Jer tema je ZENA a ne kids, ali ocigledno sam pogresila :?
sorry LePiaf
 
pridruzujem se chestitkama,vecina fotki jesu i moji favoriti...ali zaista...Fibi3 zaista fotka za pamcenje...bash nosi neku senzualnost,supptilnost,mekocu a opet sa dozom izazova, strasti...josh u crno-beloj varijanti,prepunoj kontrastom...respect! A za Le Piafovu fotku jesam dao neshto poena,iako se slazem donekle sa komentarom,da je na slici vishe dete nego zena...iako,diskutabilno je...a fotka je vishe nego interesantna,anyway...Fotka od Divlje mi nije bila favorit,naprosto suvishe je bilo lepih fotki,neku sam morao izbaciti...kad sve sabrah i oduzeh...dobra tema i extra fotke!
 
ja sam samo rekao kako mi se uchinio,kakav sam utisak stekao...mozda zbog necheg u polozaju tela,ne znam,shta li,ali ugl.ne zameri...nishta loshe niko nije mislio,verujem...pa ni ja...uglavnom,fotka svakako nosi neku energiju,tako da kako god okrensesh,opravdava dobijene poene...
 
Sad me stvarno zbunjujete... Kakvu vi to decu znate ako vam ova devojka deluje tako??? :shock:
Ja sam stvarno u šoku. Uostalom zar ne bi bilo malo spooky da je dete u toj pozi. :shock:

bug.gif
 
dobro,de decu...mlade devojke...a ako cemo vec oko toga ima par "devojchica"-15-17 godina koje znam od malih nogu(6-7 godina0 a izgledaju kao da imaju 20+...dansa mladi(e) zaista mnogo starije izgledaju(nose se tachnije)negoli pre...al' nebitno,meni ovo na slici deluje *** naprosto kao devojchica,od 15-6 god.ne mogu da se otmem tom utisku pa ko god shta mislio...
 
Hvala svima :D
Na mojoj slici inace nije zena, nego devojcica od 14 godina, al sta mari, ne vidi se :p, kad niko od odraslih nije hteo da pozira. :(
I ja sam mislila da je fotku br. 24 slikao muskarac :-D, a za Pjafovu sam bila ubedjena da je Xia uslikala, nekako mi je to licilo na njen stil, medjutim, posto je glasala za br. 17 tad sam videla da sam pogresila.

Ali najvise me kopka sta je Djole izbrisao :p
 
i ja sam bila ubedzena da je pobednicka fibina slika, a divljina mislila da je xiina :D
a za LePiafovu mislila da je hanibalkina

btw: ko ce da pogodi ko je bio moj model na prvu sliku castim ga/je pivo :P :D
 
ja moram piznati da mi se blrd tvoja fotka bas svidela, a i pomislila sam da je tvoja... i djole jeste da nisam za nju glasala, prosto mi nekako nije bila bas za ovu temu, ali ona fotka tri generacije je bas bas dobro uhvacen momenat svaka cast, dobra fotka. moram priznati i ona prva sa koncerta (nebo ch? jel?) me je slatko nasmejala kao odgovor na djoletovu "senzualnost, lepota, tajnovitost, seksipilnost, šarmantnost, glamuroznost i jednostavnost" narocito sarmantnost i glamuroznost:)... onako dobra kontra...
 
uu blrd ti bas lepo mislis o meni :p
inace bas me kopkalo cija je ova u kuhinji,nekako je zivotna,mogla sam da cujem i kako pevusi dok secka sargarepu :)
bas dosta lepih fotki na ovu lepu i tesku temu
 

Back
Top