žena za volanom

PredatorBG11:
danasnji savremeni muskarac atomskog doba ima bolji osecaj za parkiranje automobila nego zene.
što jes jes...nemam problem parkiranja, samo u ovim kolima, apsolutno se ništa ne nazire..vožnja u rikverc nije problem (vidiš valjda gde si poš'o), ali parkiranje do bankine...:lol:
dakle, da dodam u vezi spacijelnih problema u žena....
vidiš taj isti atomski savremeni muškarac...nama ženama savremenama..
priča da je 15 cm ovoliko:
-------------------------------------------------------------------------------
i kako onda da nemamo spacijelnih problema?
m?
 
pajamaca:
što jes jes...nemam problem parkiranja, samo u ovim kolima, apsolutno se ništa ne nazire..vožnja u rikverc nije problem (vidiš valjda gde si poš'o), ali parkiranje do bankine...:lol:
dakle, da dodam u vezi spacijelnih problema u žena....
vidiš taj isti atomski savremeni muškarac...nama ženama savremenama..
priča da je 15 cm ovoliko:
-------------------------------------------------------------------------------
i kako onda da nemamo spacijelnih problema?
m?
Pa nije valjda da razmisljas dok vozis u rikverc o tome da li je u pitanju 15 ili 25 cm?
Pa onda naravno da nemas koncentraciju,misli su ti vrele a i uzbudis se a u voznji nema dizanja...pritiska.
Secam se davno,imao sam na poslu svalerku,ona me vozi uvece,ja poceo da je"mazim"ona vice nemoj u voznji,skrsicemo se!
 
predatore, to je fazon;)
a ovo za švalerku..hihihi
neiskusna...nema pojma;)
danas: auto put ns-bgd
koči žena a mi svi na 140:roll: a ona u levoj traci....
javila se na mobilni, pa da pristane, na brzaka
 
Avet:
pa dobro , za rikverc ima olaksanje , ono chudo sto pisti ..... sa onim senzorima , ne znam kako se tacno zove :?

ali kad uzmes u obzir da to imaju relativno novija auta i da je pitanje o zenama , znaci 0.01 %
Sada su izmislili uredjaj koji sam parkira auto. Mozes i da izadjes iz kola, sama se uvuku u garazu koja je tesna tako da ne mogu vrata da se otvore. Ili odradi rikverc parkiranje savrseno, bez intervencije vozaca.
 
King 7:
Sada su izmislili uredjaj koji sam parkira auto. Mozes i da izadjes iz kola, sama se uvuku u garazu koja je tesna tako da ne mogu vrata da se otvore. Ili odradi rikverc parkiranje savrseno, bez intervencije vozaca.
citiraću moju drugaricu:
od kad imam parking pomagača u kolima...napokon sam postala vozač:lol:
ali ovo king...sjajna sf:lol:
de ima ga kupim oma...
 
pajamaca:
citiraću moju drugaricu:
od kad imam parking pomagača u kolima...napokon sam postala vozač:lol:
ali ovo king...sjajna sf:lol:
de ima ga kupim oma...
Gledao sam na Nemackoj TV i ne znam gde moze da se kupi. Mislim da je standardna oprema nekog auta, Citroena ili nekog Japanca. Svejedno, procuce se. Ovim izumom ce mnogi napokon postati vozaci ( uz automatski menjac, naravno ).
A zamisli sta je pravi SF: Novi Lexus ima u opremi senzor koji prati ocne kapke i reaguje drmanjem sedista ako ustanovi da je vozac pridremao a u tezim situacijama posto poseduje radare unapred i pozadi obara brzinu i ako je potrebno - sam odreaguje volanom da ne dodje do sudara. Verujem da moze i zube da opere vlasniku.
 
Zene su generalno plasljivije u saobracaju od vozaca i to narocito starije. Devojke sa 18 koje tek poloze uglavnom nemaju tih problema, jer se kao i svi ostali tinejdzeri misle da im niko nista ne moze.
Zato bi nekim zakonom trebalo biti regulisano da se vozacka dozvola osim za PSP i osnovno poznavanje voznje moze izdati i ako osoba nije neki panicar ili nesto sl. jer 90% vozaca (i muske i zenske populacije) koji citav zivot voze brzinom od oko 40km/h su mnogo opasniji od onih koji voze sigurno i stalozeno 80-90 (ovde naravno mislim opet na te panicare i nesigurne).

E sad sto se tice semafora, kvacila i brzine, i ja kad vozim Yuga ne smem da rizikujem da izbacujem iz brzine, jer nikad ne znam da li cu uspeti da ubacim u prvu prilikom paljenja zutog, a malo vece zadrzavanje na semaforu moze da izazove kamenovanje od strane vozaca iza mene :lol:
 
pa moj cale se grozi zena za volanom posto vecina vozi mehanicki i na srecu ali moja keva ima vozacku i vozi isto koliko i cale ali puno manje rizikuje i vozi po ogranicenju dok naravo cale ne uvek

ali je sam naprimer imao dva relativno ozbiljna incidenta dok sam bio na bicikli i u oba slucaja je bio kriv vozac auta narano zena
 
ja tek idem na casove voznje, ali valjda necu biti od onih sto voze 30 na sat...na ravnom...
generalno slazem se da su zene ili fantasticni ili ocajni vozaci, a ja trenutno najvise muka imam sa paljenjem... vozim ja tako pre neki dan, i kada sam stala na semaforu ugasio se auto. opusteno,upalim ga ja, zavrsi mi se cas,odem u skolu kad meni drugarica- aaa pa to si ti, prepoznala sam ti majicu.videla sam te iz basa, tebi se ugasio auto kod novog groblja...ccc ... :)
 
24feat.1842.jpg


Eto cemu sluzi retrovizor!
 
Ajde dosta sa tom mizoginojom,ja se divim spospobnosti zena da puse u voznji,pre neki dan ja uzickao cigaru,bilo lepo vreme ,seo u auto i da je bacim, odleti mi na zadnje sediste,nisam se ponasao ko drugi mahinalno da uradim neku nekontrolisanu radnju u voznji,neko bi se okretao gde je odletela,samo sam stao u stranu,otvorio zadnja vrata i na podu nasao pljugu koja se dimila.
 
Ne znam zasto bas toliko generalizujete stvari i idete iz krajnosti u krajnost (ocajni/odlicni).
Mana vecine zena je sto se previse plase voznje (ne znam zasto) i samim tim nepotrebnim strahom uzrokuju mnogo vise problema.
One koje se ne plase, voze sasvim normalno, neke bolje, neke losije, ali se ne izdvajaju nesto posebno od vecine prosecnih vozaca.
Inace, da bi neko vozio fenomenalno pre svega treba da ima debelog iskustva, a obicna gradska voznja i poneki izlet van grada i nisu bas najsjajnije resenje po tom pitanju.
U to iskustvo ne spada samo sedi, stisni gas i teraj, vec mnogo cega drugog.
 
Cini mi se da imaju preveliku samokontrolu koja nema veze sa spontanoscu, tecnom i sigurnom voznjom a verovatno sve potice iz tog straha. Znam zene koje imaju visegodisnje iskustvo i koje pored toga voze osrednje pa cak i jednu koja vec 20 godina produzuje svoju vozacku dozvolu iako od momenta polaganja nikad nije sela u auto. Moja majka je sedamdeset i neke uplatila casove i kada je sela prvi put uplasila se od anlasera, izasla iz auta i nikad vise nije dosla ni na jedan cas.
Opet, video sam zenu vozaca autobusa koja vozi extra.
 
e, kad pomenu časov evožnje..
kuma mojih roditelej išla na časove, i instruktor joj rekao: upalite svetla
ona, mica, upalila svetlo u kabini:lol:
mislim piš jedan od žene, inače;)
evo, ja priznajem da se kad vozim volvoa uvek istraumiram neviđeno!
ozbiljno vam kažem.
nemam pojma zašto je to tako, ja sam baš iskusan vozač, i po drumu i po gradu...
ali kad njega vozim, jbt znoje mi se dlanovi?!
ajde sad zašto?
 
Plakao sam od smeha. Onu pobednicku sa kacigom sam vec imao priliku da vidim kada je zena mog druga okrenula na isti nacin, sela na zadnje sediste i rekla " sta je bilo? Hocemo li da krenemo? ". Meni su suze isle na oci.
 
kakve veze ima farba?
ili me zezaš?
nemoj, molim te ja stavrno imam problem, pogotovu
što ja nemam problem sa kolima i vožnjom,
meni je ovo ko usud...
izbegavam ga u velikom luku...
 

Back
Top