Zemunska gimnazija

ma sve to sto su ti napricali za zurke i desavanja, cist marketing...bile su karaoke i koje sam ja nesrecnim slucajem ove godine i vodio i to je rezultiralo katastrofom.... mada bolje i to nego da sam ostao i odgovarao srpski....A koje si odeljenje ?
Inace evo i ja malo da se aktiviram ljudi, bio sam bez kompa neko vreme, pa sam se sabrao konacno.
 
Poslednja izmena:
žao mi deteta. mislim da će joj i osiguranje isplatiti, ako je platila ono godišnje osiguranje. mada, mali su to novci s obzirom na to šta joj se desilo.
pitanje je kako će prst da funkcioniše, a samim tim i cela šaka.

Ja nisam ni znao da sam platio to osiguranje dok me razredna nije procitala kao lika koji je platio...svejedno pokriven sam, i mislim da pravim biznis da osiromashim one lihvare u osiguravajucem drustvu. Znaci uzmemo i lomimo se + za to dobijamo kesh, pa ima li nesto bolje?
 
ma sve to sto su ti napricali za zurke i desavanja, cist marketing...bile su karaoke i koje sam ja nesrecnim slucajem ove godine i vodio i to je rezultiralo katastrofom.... mada bolje i to nego da sam ostao i odgovarao srpski....A koje si odeljenje ?
Inace evo i ja malo da se aktiviram ljudi, bio sam bez kompa neko vreme, pa sam se sabrao konacno.


I-3.........Hehe,a koja si ti god??dakle swa sreca sto nismo bili na tim karaokama.....hehe....;)
 
e sad me podseti...........
ljudi,hoce biti neka zurka u skoli,mi smo culi da su ranije stalno bile neke,a sad kad smo mi dosli,ono nishta........swe prazno........?????????
tix,da ne znas mozda ti(kao trecakinja,hahahaha)??
kao trecakinja nemam pojma. xD to je vas deco neko slagao :P xD za zurke prvi put cujem, jedino znam za ovu sto je vazic pomenuo. nije bila losa muzika, bar dok ja nisam otisla gajbi.
arione matori bilo je rok svirki u podrumu ali odavno nisam cula da neko pominje tako shto. jel neko od forumasha bolje obavesten po tom pitanju?
gle kako je tema ozivela! :super:
 
cekaj, tatjana? plava? ah fina zena veoma :) zbog nje i njenih filmskih festivala me nije bilo u skoli neko vreme, i to uvek u pravo vreme...ja sam treci razred, to je dovoljno zasada :cool:
prva godina je nevidjeni smor, meni je bar bila, a treca je jos veci....
 
cekaj, tatjana? plava? ah fina zena veoma :) zbog nje i njenih filmskih festivala me nije bilo u skoli neko vreme, i to uvek u pravo vreme...ja sam treci razred, to je dovoljno zasada :cool:
prva godina je nevidjeni smor, meni je bar bila, a treca je jos veci....

aha.......ma super je ona..........stwarno je fina i swe ok...........:ok:
hehe,nadam se da nije bas toliki smor.........hehe..........:mrgreen:
 
kao trecakinja nemam pojma. xD to je vas deco neko slagao :P xD za zurke prvi put cujem, jedino znam za ovu sto je vazic pomenuo. nije bila losa muzika, bar dok ja nisam otisla gajbi.
arione matori bilo je rok svirki u podrumu ali odavno nisam cula da neko pominje tako shto. jel neko od forumasha bolje obavesten po tom pitanju?
gle kako je tema ozivela! :super:

ou jea,ma uostalom,fest je 100m od zemunske :D
btw,bio sam na djackom parlamentu xDDDD,ali ne znam da li cu dalje ici :/
 
Brate ko god je bio na toj nesreci od parlamenta vise ne planira da kroci tamo, ja i u biblioteku ulazim istraumiran...Znaci smara, ono sve debili, pogotovo ove godine msm kad se ovi moji nesto sad loze...Predsednik parlamenta? pfff sprdnja...
 
e necemo sad o slatkom limunu i kiselom grozdju, ja nikad nisam ni imao nikakve ambicije ni pretenzije na taj polozaj :D prosto samo mislim da institucija ucenickog parlamenta ne igra bas nikakvu ulogu u skoli...jao sutra pre podne, a danas sam se probudio u 6 ujutru, ni ne secam se da li sam uopste i spavao lol, bilo mi je do jaja juce malo ...znate ljudi i sami kako to ide :D
 
ma na taj parlament treba ici iz zajebancije :) ali neki ^^ ga shvataju preozbiljno. :P
jao ljudi posle toliko vremena radi mi normalno net, ko ce sad da uci istoriju.. jos mi se spava, bila na rodjendanu sinoc. a kad krenu tek osamnaesti sledece godine.. :mrgreen:
 
e necemo sad o slatkom limunu i kiselom grozdju, ja nikad nisam ni imao nikakve ambicije ni pretenzije na taj polozaj :D prosto samo mislim da institucija ucenickog parlamenta ne igra bas nikakvu ulogu u skoli...jao sutra pre podne, a danas sam se probudio u 6 ujutru, ni ne secam se da li sam uopste i spavao lol, bilo mi je do jaja juce malo ...znate ljudi i sami kako to ide :D

ne znamo :lol:
 

Back
Top