Zemunska gimnazija

To ides na neki tajni CIA, BIA zadatak? Aj lepo se provedi :D


e,dodjoh...nije bio CIA,BIA,FBI zadatak ali su mi te sluzbe javile da necemo imati normalnu exkurziju pa ja da iskoristim...:p koliko mi je tamo bilo extra, sad mi je toliko loshe ovde...:cry: ocene su mi kaNtastrofa...:sad2:

a za tu devojcicu bez prsta...ona je iz 2-8,ne zna se jos sta ce biti-da li ce prst ostati ili otpasti, sanse su 50:50 a znace se za par dana...
valjda su imali fizicko i nesto su se zajebavali pa je ovaj jedan lik popizdeo i sutnuo vrata a njena ruka je bila na stoku i od siline udarca su se vrata zatvorila i,fazon, kad su ih otvorili i pogledali na pod bilo je ''jao, vidi prstic!''...i onda su je toleva i bjelanovic odveli u zemunsku pa u urgentni i usili su joj ga ali ne znaju da li ce da se ''primi''. zato, deco, pamet u glavu i ne stavljajte ruke svuda;)! ja se bash smorila kad sam cula...***...
 
Skroz je zlo fazon...Mnogo gadan trip da ostanesh bez prsta...Ja sam imao sluchaj da sam samo nagnjechio prst,pa mi je cela ruka bila nedelju dana u gipsu,a nokat,koji je bio modar,je par meseci otpadao...
 
Skroz je zlo fazon...Mnogo gadan trip da ostanesh bez prsta...Ja sam imao sluchaj da sam samo nagnjechio prst,pa mi je cela ruka bila nedelju dana u gipsu,a nokat,koji je bio modar,je par meseci otpadao...
e bas je to, zlo. ne mogu da zamislim koliko je bolelo :(:confused:

mikelo90:
Pa da! Jesi videla sto sam napravio sliku: on, Bata, Chuck i Milka. Katastrofa je montaza, to je kad imas inspiraciju, a nemas vremena. Posle kad imas vremena, nemas zelju da popravljas i tako ostane.
e nisam, pogledacu :) ti si onaj tamo miodrag, ne secam se prezimena. jedan jedini, jel? :mrgreen:
 
e, necemo s tim (na forumu XD) da se zezamo.

mhm, videla sam posle da si me dodao :D
sta je s avatarom? :eek:XD

Kako sta je? Pa jesi ti cula za Dzokera iz novog Betmena?
Culture%20Shock%20-%20The%20Joker-thumb.jpg
On je nova ikona svetske kulturne bastine. :lol: E sad, ja sam uveren da je Vjerica Radeta (poznata vestica iz SRS), zapravo, Dzoker! To sto vidis na avataru je ona sa maskom. :D



hahahaha :lol::lol:
 
Poslednja izmena:
  • Podržavam
Reactions: tix

Back
Top