Zemlje koje su priznale Kosovo

Cini mi se da mapa nije tacka: juzna afrika je bila protiv, indonezija je rekla da nece da prizna...

Protiv su Indonezija, Juzna Afrika, ali i Indija i Novi Zeland - ali ovo je bazirano na ZVANICNIM izjavama koje se ticu same deklaracije nezavisnosti. Za sada su neutralni. Mapa je tacna.

Evo vam link pa gledajte ko priznaje a ko ne. Ali o tome se odavno znalo, ja sam spreman da u narednih nedelju dana unapred vam ispisem ko ce da prizna. Ali opet nece jedna polovina, sta cemo onda?

http://www.kosovothanksyou.com/

Evo zadnja ih priznala litvanija, to je za onu zajebanciju sto smo im radili u kosarci kada su zbog nas cupali kosu. Ali i neki vredan narod, jeli spavaju ?
Hebo te pola deset uvece oni priznaju neku drzavu, sta ti je Litvanac, mamu mu ebem. A mozda im je jos dan , mozda i nemaju noc tamu gore u piqku materinu , ahahahahaha

Sajt albanske propagande, nepouzdan izvor.

Po 50-i put, evo tacne karte: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0a/Kosovo_relations.png
 
Шта то беше акциони план Владе Србије???

Кад Албанија призна независност, јел ће наш Јеремић да им се захвали на срдачним жељама?


Написао сам пре неког времена да се плашим да су Коштуница и Тадић нови српски Недићи.
Придружили су им се и радикали. Срамота. Нико није очекивао да сад поведу рат, али да не повуку нити један дипломатски потез према онима који признају ту франкенштајнску творевину, посебно према суседним ****рама типа Албанија.....оооо земљо отвори се!

Још само да се попишају по нама, а ми ћемо да организујемо мирни митинг за једно пар дана где ћемо показати да се не слажемо са таквом одлуком, уместо да се синоћ организовало милион људи на улицама, да видиш да ли би смрдљевци попут Албаније се курчили тако.
Каква морална пропаст. Ова влада је квислиншка творевина и сад су пале маске.
Све што буду радили ће бити махање рукама.
 
Mislim da je stav Madagskara i Rodezije kljuchan za Kosovo......Prvi zbog trgovachke flote, a drugi zbog gajenja gnua i ridzbeka na farmama na Kosovu.Kako su najavili verovatno ce i lavove da uvezu......kako reche Tachi, zbog otvaranja zooloskog vrta u Uroshevcu......:D
 
БОРИС ТАДИЋ И ВОЈИСЛАВ КОШТУНИЦА СУ ПОЛИТИЧКИ МРТВИ!

posterencd0.jpg
 
Шта то беше акциони план Владе Србије???

Кад Албанија призна независност, јел ће наш Јеремић да им се захвали на срдачним жељама?


Написао сам пре неког времена да се плашим да су Коштуница и Тадић нови српски Недићи.
Придружили су им се и радикали. Срамота. Нико није очекивао да сад поведу рат, али да не повуку нити један дипломатски потез према онима који признају ту франкенштајнску творевину, посебно према суседним ****рама типа Албанија.....оооо земљо отвори се!

Још само да се попишају по нама, а ми ћемо да организујемо мирни митинг за једно пар дана где ћемо показати да се не слажемо са таквом одлуком, уместо да се синоћ организовало милион људи на улицама, да видиш да ли би смрдљевци попут Албаније се курчили тако.
Каква морална пропаст. Ова влада је квислиншка творевина и сад су пале маске.
Све што буду радили ће бити махање рукама.

Ма шта ти то лупеташ? Па делују. Ево са Русијом и Коном су сазвали седницу Савета Безбедности Уједињених и управо траје. Управо је заседала и Народна Скупштина Републике Србије која је најоштрије осудила овај чин и поништила га. Управо је повучен и амбасадор из Сједињених Америчких Држава зато што су признали независност. Како то да не раде ништа???

А од суседа је ЈЕДИНО Република Албанија признала независност.
 

Back
Top