Zemlja je ravna ploča! :)

Da li je Zemlja ravna ploča?

  • Da

  • Ne

  • Možda


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
de de, mislim da nam je valjda svima jasno da je plocasta, daskara, a ne okrugla, a ne neki gezoidi, trapezoidi, kakve nam gore serviraju. zer ne vidite da vas samo muljaju, zavlace nekim nazivima da bi vas kontrolisali? hvala bogu, pa ja ne verujem tu to, nego u stare dobre cinjenice koje nam je crkva dala, pre poal veka, a vi pa slobodno verujete u te gluposti .
 
de de, mislim da nam je valjda svima jasno da je plocasta, daskara, a ne okrugla, a ne neki gezoidi, trapezoidi, kakve nam gore serviraju. zer ne vidite da vas samo muljaju, zavlace nekim nazivima da bi vas kontrolisali? hvala bogu, pa ja ne verujem tu to, nego u stare dobre cinjenice koje nam je crkva dala, pre poal veka, a vi pa slobodno verujete u te gluposti .

Pre pola veka? E? Pa to skoro beše... Nisu tvoja verovanja toliko zastarela.
:)
 
Све их треба по списку... :)

Grešiš, to je samo privid. I to su nam servirali nosioci zavere... prokletnici...

aham aham, vamo su samo mozak isprali i ishta vishe, kako ne vidite, otvorite oci, neka vas obasja bozija svetlost, neka vam pravi pokazu istinu, a ne tu neke cinjenice, apstraktne i nedodirljive. zao mi je sto zivite u lazi....
 
aham aham, vamo su samo mozak isprali i ishta vishe, kako ne vidite, otvorite oci, neka vas obasja bozija svetlost, neka vam pravi pokazu istinu, a ne tu neke cinjenice, apstraktne i nedodirljive. zao mi je sto zivite u lazi....

Prestani više da mi protivurečiš... Uzalud to činiš.
Jer, superiorniji sam od tebe, to mogu i dokazati.
Izaberi disciplinu (u svakoj ću te savladati):
1. Skakanje sa ledenog zida u dalj
2. Gađanje Sunčevog diska pomoću luka i strele
3. Gađanje Mesečevog diska praćkom
4. Brzina kopanja rupe do oklopa Velike kornjače
 
Ja sam čitao da se ni u srednjem veku nije verovalo u zemlju kao ravnu ploču i da je tako nešto samo jedan mit kome su nama u školi servirali. Zapanjio sam se.

Inače, zaista postoje udruženja koja veruju u flat earth teory. :) Da ne poveruje čovek.
 
Prestani više da mi protivurečiš... Uzalud to činiš.
Jer, superiorniji sam od tebe, to mogu i dokazati.
Izaberi disciplinu (u svakoj ću te savladati):
1. Skakanje sa ledenog zida u dalj
2. Gađanje Sunčevog diska pomoću luka i strele
3. Gađanje Mesečevog diska praćkom
4. Brzina kopanja rupe do oklopa Velike kornjače

a reci cu te papi zbog ovoga, a ima da ti inkvizicija dodje na vrata :z:dm::bob:
 

Back
Top