Zeitgeist

Joj ljudi, pa vi pricate o svetu bez multinacionalnih kompanija, razno-raznih monopola, generalno bez ekonomije... ma pravi ste idealisti. I ja vam se prikljucujem.

Samo... to je utopija.

Kad ne bude kapitala i interesa krupnog kapitala tek tada mozemo da govorimo o dovoljnosti resursa, ne samo sto se tice energije, vec hrane i drugih potreba...

Pitam se kad se stvara kriticna masa koja ce pokrenuti mase da se promeni svetski poredak, a samim tim i nacin bivstvovanja ljudske rase.
 
Kad ne bude kapitala i interesa krupnog kapitala tek tada mozemo da govorimo o dovoljnosti resursa, ne samo sto se tice energije, vec hrane i drugih potreba...

Pitam se kad se stvara kriticna masa koja ce pokrenuti mase da se promeni svetski poredak, a samim tim i nacin bivstvovanja ljudske rase.

kao sto sam vec rekao:,, ako bi ljudske vanzemaljske rase javno sishle ispred Tadica ili Obame ili na Olimpijadu preko noci bi nestao danasnji"sistem vrednosti. "Vlade u senci (Iluminati) izgubile bi kontrolu nad drustvom jer vanzemaljci bi doneli ljudima SLOBODU od "belosvetski faraonske vlade". Dali bi tehnologiju SLOBODNE ENERGIJE! Dali bi ZAKON Volje i ljubavi da"radis sta volis da proizvodis-pruzas dajes a uzimas samo koliko potrosis a ne da akumuliras"Onda nema kriminala jer svi imaju sta kome treba,deca bi vaspitana bila da nauce "Pojedi koliko si sit bice i sutra ali nemoj kao hrcak akumulirati jer i drugi su gladni i zedni "Naucili bi decu da DELE medjusobno, a ne da se otimaju i celo drustvo sacinjava davanje,pruzanje i primanje robe i nema para! Nema lopova,prevare,ucene,klica mrznje ne moze da se izrodi! To su Ljudski Vanzemaljci i njihove vrednosti-sam sebi si policajac sudija-ali vaspitanje od detinjstva pocinje onda je promena. Svima ce biti cilj da nema gladi i zedji covecanstvu! Svima ce biti Cilj suzbiti bolesti jer sto sebi zelis zeleces i u praksi drugima bice PROGRAMI RADA a ne politicari i vlade i predsednici"TI SI TAJ KOJI SVE CE SAM DOBRO ODLUCIVATI" Nema vojske nema policije! Postoji samo program planetarne odbrane i svi ucestvuju ako zatreba. Uostalom ova planeta vec ima odbrambeni sistem koji je ostao od starijih civilizacija. Covecanstvo ima da se promeni iz korena.
Ove belosvetske vlade ne zele da izgube Vlast nad narodima i spremne su da bioloski uniste 5 milijardi ljudi virusom! Ne daju vlast kao Hitler u bunkeru! Vlast pripada ne njima vec LjUDIMA .Zato ce uskoro objaviti RAT protiv vanzemaljaca da ujedine planetu ustvari da nas sve jos vise zatvore u zatvoru nego sto smo sada .Ovo je i Von Braun rekao davno"Amerika ce ratovati sa teroristima,a posle sa vanzemaljcima" Samo da KONTROLISE planetu i neda vlast.
 
Poslednja izmena:

Back
Top