Zasto zene ne igraju igrice?

Zbog cega ne igrate kompjuterske igrice?

  • Ne znam , nisam nikad probala.

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    31
  • Anketa je zatvorena .
...код мене то на махове...деси се да месецима не играм ништа...деси се да се не скидам сатима....мада то углавном зими. Угл играм менаџере и стратегије...ако изузмемо легендарног Макс Пејна...:lol:. А и нешто ме смара баш да играм ове новије...мислим док ти провалиш шта, како...прође ме жеља. Некако ми више пријају једноставне игрице са идејом без неке набуџене графике и сл...некад ми више прија да не размишљам, некада баш волим да се концентришем...
...ма реално...све је то губљење времена...али јбг...:roll:

...и какве ово има везе са ЉиС?

Pa kako nema? Zar ne znas da i brakovi pucaju zbog toga sto se jedan od partnera suvise "navuce" na te radnje...:lol:
 
Pa rekoh da ne igram Sims:?
Izometrijski RPG sve nastalo izmedju 1996.-2002.,..recimo..
Baldurs Gate,Icewind Dale,Fallout,Planescape Torment,Devine Divinity,Beyond Divinity...moze i Newervinter Nights,Dungeon Siege,Diablo,Temple of elemental evil...i tako...

Jaoo...pa ove igrice su sve za Win 95/98....ja nemam zivaca da igram takve igrice....grafika je ubi boze....i menu..lele....:D
 
Minimum system requirements:
Minimum Specs
* CPU: Intel(R) Pentium(R) 4 2.4 GHz or AMD(R) Athlon(TM) 64 2800+ processor or any 1.8Ghz Dual Core Processor or better supported
* RAM: 512MB RAM (768MB for Windows Vista)
* Harddrive: 8GB of free hard drive space
* Video card (generic): NVIDIA(R) Geforce(TM) 6600 or better or ATI(R) Radeon(R) 9800Pro or better
Recommended Specs
* CPU: 2.4 GHz dual core or better is recommended
* RAM: 1GB for XP; 2GB for Vista is recommended
* Harddrive: 8GB of free hard drive space
* Video card: 3.0 Shader Support recommended. Nvidia
 
Gle...zaista me ne interesuje koliko si ti platio komp....:roll: ....cene komponenti itd. nisu iste u svim drzavama....uostalom ako ZNAs kako iskobinovati komponente kein problem....
mozes imati odlican racunar za manju lovu koju si ti potrosio na tvoj komp....uvek je bolje "sastaviti" komp ( ako se razumes u to ) nego kupiti vec sastavljen....
Naravno ako znas sta tacno zelis i za koju svrhu ces komp najvise koristiti....

A ti ako ne verujes da igrica odlicno "ide" sa karakt. koje sam navela, to je tvoj problem....a jos manje mi je bitno dokazivanje ko je pametniji i ko se vise razume u racunare...svako je pametan za sebe...;)
 
Gle...zaista me ne interesuje koliko si ti platio komp....:roll: ....cene komponenti itd. nisu iste u svim drzavama....uostalom ako ZNAs kako iskobinovati komponente kein problem....
mozes imati odlican racunar za manju lovu koju si ti potrosio na tvoj komp....uvek je bolje "sastaviti" komp ( ako se razumes u to ) nego kupiti vec sastavljen....
Naravno ako znas sta tacno zelis i za koju svrhu ces komp najvise koristiti....

A ti ako ne verujes da igrica odlicno "ide" sa karakt. koje sam navela, to je tvoj problem....a jos manje mi je bitno dokazivanje ko je pametniji i ko se vise razume u racunare...svako je pametan za sebe...;)


ja sam ga sastavio...:) i ne moze bolje:) za te pare..:)
 

Back
Top