Zašto Vučić i srpski mediji ćute dok Kurti masovno zapošljava Srbe u opštinama na Severu Kosova?

Ne solim no zasto ne objasnjavas ove stvari patriotkinji @limunada koja je putovala iz Bosne u Srbiju da bi glasala za Vucica.
Ти не схваташ Србе јер ви црногорци и шиптари имате племенске обичаје и тако функционишете.Код Срба то нема и ради ко шта хоће тако да када мени кажеш кажи оном или оном је будаласто.
 
Cuti i ne prdi… Sad kad ne morate da se vucarate po mitinzima i klicete Aco srbine i da se slikate pored glasackih listica.
Прдиш ти стално по мојим темема па уби.
Није твој Курти запослио хиљаде Срба па да можеш овако.
А и то што запошљава је из зле намере.
 
Ne solim no zasto ne objasnjavas ove stvari patriotkinji @limunada koja je putovala iz Bosne u Srbiju da bi glasala za Vucica.
Zasto bas toliko lazes?
Putovala nigdje nisam.A za koga sam glasala,nisam se izjasnila.
I to sam vise puta ovde naglasila.
Znaci,lazes otvoreno,drsko i bezobrazno.
I treba sad neko da vjeruje takvim kao ti?
 
AUTORSKA
Masovno zapošljavanje Srba je počelo u Kurtijevoj Opštini Leposavić na Severu Kosova.Zašto se ćuti o tome u Srbiji?
Da li to znači da nema ništa od ZSO jer da ima onda bi se sam Vučić javio i rekao da se ne zapošljavaju.
Pošto ćuti znači da će jednog dana reći da su sami Srbi na Kosovu krivi što se nije formirala ZSO a ne on koji je to loše ispregovarao.
jel bio natječaj...ili isti ljudi rade ono što su radili i prije kurtijeve okupacije...
 
AUTORSKA
Masovno zapošljavanje Srba je počelo u Kurtijevoj Opštini Leposavić na Severu Kosova.Zašto se ćuti o tome u Srbiji?
Da li to znači da nema ništa od ZSO jer da ima onda bi se sam Vučić javio i rekao da se ne zapošljavaju.
Pošto ćuti znači da će jednog dana reći da su sami Srbi na Kosovu krivi što se nije formirala ZSO a ne on koji je to loše ispregovarao.
Nee! Grozno! 😱 Kurti daje posao Srbima! 😱 Kamo ide ovaj svijet? Još će im i plaću dati, možda čak i beneficije. Užas!
 

Back
Top