Zašto Vučić i srpski mediji ćute dok Kurti masovno zapošljava Srbe u opštinama na Severu Kosova?

nesko101

Elita
Poruka
18.170
AUTORSKA
Masovno zapošljavanje Srba je počelo u Kurtijevoj Opštini Leposavić na Severu Kosova.Zašto se ćuti o tome u Srbiji?
Da li to znači da nema ništa od ZSO jer da ima onda bi se sam Vučić javio i rekao da se ne zapošljavaju.
Pošto ćuti znači da će jednog dana reći da su sami Srbi na Kosovu krivi što se nije formirala ZSO a ne on koji je to loše ispregovarao.
 
AUTORSKA
Masovno zapošljavanje Srba je počelo u Kurtijevoj Opštini Leposavić na Severu Kosova.Zašto se ćuti o tome u Srbiji?
Da li to znači da nema ništa od ZSO jer da ima onda bi se sam Vučić javio i rekao da se ne zapošljavaju.
Pošto ćuti znači da će jednog dana reći da su sami Srbi na Kosovu krivi što se nije formirala ZSO a ne on koji je to loše ispregovarao.

Dobra vijest za gradjane Kosova, da ljudi dobiju poslove i da rade :bravo:
 
AUTORSKA
Masovno zapošljavanje Srba je počelo u Kurtijevoj Opštini Leposavić na Severu Kosova.Zašto se ćuti o tome u Srbiji?

Ma то Косово заебава целу Србију вековима.

Задњих десетлећа Срби долазе у Бреоград и жале се на Шипце,
а раније су Шипци долазили и жалили се на Србе.

Воле се ко задружни коњи !
 
AUTORSKA
Masovno zapošljavanje Srba je počelo u Kurtijevoj Opštini Leposavić na Severu Kosova.Zašto se ćuti o tome u Srbiji?
Da li to znači da nema ništa od ZSO jer da ima onda bi se sam Vučić javio i rekao da se ne zapošljavaju.
Pošto ćuti znači da će jednog dana reći da su sami Srbi na Kosovu krivi što se nije formirala ZSO a ne on koji je to loše ispregovarao.
gde si ti u ovoj priči?
 
Ma то Косово заебава целу Србију вековима.

Задњих десетлећа Срби долазе у Бреоград и жале се на Шипце,
а раније су Шипци долазили и жалили се на Србе.

Воле се ко задружни коњи !
Bicete upisani u istoriju kao talog koji je za kikiriki izdao svoj narod.
 
Ne, a ne moram da budem da bih video sa kim imam posla.

Мораш да би знао шта се стварно дешава на Косову.
Ти и такви као ти (ложачи) долазе из једног од три фазона:

1. Нису тамо и не знају шта се стварно тамо догађа,
а догађа се масовно бекство и Срба и Шипаца, Срба мало више.
Тамо остају ментоли, и потпуно неспособни.
Има и оних који повероваше српском десетерцу и "Завету" !!!

2. Не умеју да читају и разумеју вести које стижу са Косова.
А не умеју ни да саберу два и два, тј да се запитају ко би тамо нормалан живео ?
Да ли бих ја тамо живео и дрхтао ?!

3. Иживљавају се на пикчама које мисле да морају да навијају за српско Косово.
Је бем тебе и Косово.
 
Мораш да би знао шта се стварно дешава на Косову.
Ти и такви као ти (ложачи) долазе из једног од три фазона:

1. Нису тамо и не знају шта се стварно тамо догађа,
а догађа се масовно бекство и Срба и Шипаца, Срба мало више.
Тамо остају ментоли, и потпуно неспособни.
Има и оних који повероваше српском десетерцу и "Завету" !!!

2. Не умеју да читају и разумеју вести које стижу са Косова.
А не умеју ни да саберу два и два, тј да се запитају ко би тамо нормалан живео ?
Да ли бих ја тамо живео и дрхтао ?!

3. Иживљавају се на пикчама које мисле да морају да навијају за српско Косово.
Је бем тебе и Косово.
Ti si botardo potpuno prso, zalis se na Srbe koji beze sa KiM, a pitas se ko bi normalan tamo ziveo?

Idem s vremena na vreme dole kod nekih prijatelja i ljudi se osecaju potpuno prepustenim sami sebi i izdanim od pedera koji botuju za pedera.
 
AUTORSKA
Masovno zapošljavanje Srba je počelo u Kurtijevoj Opštini Leposavić na Severu Kosova.Zašto se ćuti o tome u Srbiji?
Da li to znači da nema ništa od ZSO jer da ima onda bi se sam Vučić javio i rekao da se ne zapošljavaju.
Pošto ćuti znači da će jednog dana reći da su sami Srbi na Kosovu krivi što se nije formirala ZSO a ne on koji je to loše ispregovarao.
To je taktika, isto kada su Srbi napustili organe vlasti.
 
AUTORSKA
Masovno zapošljavanje Srba je počelo u Kurtijevoj Opštini Leposavić na Severu Kosova.Zašto se ćuti o tome u Srbiji?
Da li to znači da nema ništa od ZSO jer da ima onda bi se sam Vučić javio i rekao da se ne zapošljavaju.
Pošto ćuti znači da će jednog dana reći da su sami Srbi na Kosovu krivi što se nije formirala ZSO a ne on koji je to loše ispregovarao.

E ******, šta je ovo s poslom na Kosovu?Zapošljavaju se Srbi, al' ni reči ne čuješ,ZSO ispade kao dim, ništa od toga nema,Vučić ćuti, al' neće valjda da nas svali.
 
Ti si botardo potpuno prso, zalis se na Srbe koji beze sa KiM, a pitas se ko bi normalan tamo ziveo?

Idem s vremena na vreme dole kod nekih prijatelja i ljudi se osecaju potpuno prepustenim sami sebi i izdanim od pedera koji botuju za pedera.
Ma gori je od ovih pravih šiptara na forumu veruj, na ignore trajnom je kod mene.
 
Možeš tako šiptare sa onima koji vas ne poznaju.Tvoj Kurti zapošljava da bi pravdao sebe da ne mora da osnuje ZSO.Posebno dobija na vremenu dok razara SEVER Kosova posle Vučićeve veleizdaje.
Cuti i ne prdi… Sad kad ne morate da se vucarate po mitinzima i klicete Aco srbine i da se slikate pored glasackih listica.
 

Back
Top