Zasto volim Rusiju

pa shta ja da vam radim kad su neki od vas toliko neobrazovani i neinformisani
ja lichno krivim masovne proteste prosvetara sredinom 90-tih:(
neke jednostavno treba vratiti da ponavljaju od 1. osnovne
jer lepo je i korisno znati poneshto o srpskoj istoriji a i istoriji sveta a da nije b92 centrifuga
ne pendrekaju kasparova zbog shahovskofg umetja nego jer je dedica na platnom spisku ko vajni i bajni antiratni profiter i borac za zapadnu demokratiju u rusiji
a moze im se da takve trpaju u sibir
 
pa poshto je pokushaj duhovitosti prilichno isprazan plagijat da ja odgovorim na temu:
rusiju volim zbog ovoga:

http://2.***************/_51JPo6Qz3dQ/R0l0uPC6DBI/AAAAAAAAAN4/5hpvspMBHZQ/s400/kaspa.jpg

a kinu zbog ovoga:

051201_Tiananmen-Square_ex.jpg


jednostavno,neko ko da po pichci americhkim placenicima po defaultu u meni izaziva simpatiju
red je da na svojoj kichmi zarade taj leb a ne ko u srbiji:(

Onda sigurno obožavaš Srbiju zbog ovoga
KARADZIC%20-%20PROTESTI%20-%20%20-%20policija%20%20-%20BGD41%20-%2029-7-08.jpg


:lol:
 
nemam pojma koji je to mio skup
ali kad milicija bude pendrekom lupala po glavi baba borku dok ona sva onako odrtavela se vata za sliku adema jasharija volecu i srbjiu skoro ko majchicu:)
 
K'o da je važno... Ne znaš ni za Kinu ni za majčicu pa ih obožavaš.:D

pa za razliku od tebe ja znam shta postavljam
prvo je hirurshki precizna akcija lishavanja slobode garija kasparova zbog iznoshenja svojih evro atlanskih pederastija u javnost i remecenja javnog reda i mira moskve i uznemiravanja svih njenih normalnih gradjana
drugo je hirurshki precizno obrachunavanje sa grupom kineskih studenata i ostalom naprednom mladezi koja je isto tako zelela da se trpa u bulju sa ujka semom i njegovim vrednostima
ko shto vetj rekoh,nema nishta lepshe nego zemlja u kojoj placenici dobiju tradicionalni srpski lek i to besplatno-lopatu uglavu
 
pa za razliku od tebe ja znam shta postavljam
prvo je hirurshki precizna akcija lishavanja slobode garija kasparova zbog iznoshenja svojih evro atlanskih pederastija u javnost i remecenja javnog reda i mira moskve i uznemiravanja svih njenih normalnih gradjana
drugo je hirurshki precizno obrachunavanje sa grupom kineskih studenata i ostalom naprednom mladezi koja je isto tako zelela da se trpa u bulju sa ujka semom i njegovim vrednostima
ko shto vetj rekoh,nema nishta lepshe nego zemlja u kojoj placenici dobiju tradicionalni srpski lek i to besplatno-lopatu uglavu

Na mojoj slici je vrhunski izvedena akcija srpske policije na razbijanju huliganskih demonstracija u organizaciji SRS, a prilikom genijalne akcije srpskih vlasti - hapšenja Radovana Karadžića i njegovog isporučenja Međunarodnom sudu pravde u Hagu.:mrgreen: Tek da znamo o čemu se radi.:D
 
Na mojoj slici je vrhunski izvedena akcija srpske policije na razbijanju huliganskih demonstracija u organizaciji SRS, a prilikom genijalne akcije srpskih vlasti - hapšenja Radovana Karadžića i njegovog isporučenja Međunarodnom sudu pravde u Hagu.:mrgreen: Tek da znamo o čemu se radi.:D

..jel' ti josh zhao sto nisu nikog ubili prilikom vrhunski izvedene akcije?
 
..jel' ti josh zhao sto nisu nikog ubili prilikom vrhunski izvedene akcije?

Naravno da mi nije žao, naprotiv, drago mi je, što samo dokazuje da je Srbija država u kojoj se poštuje pravo na život i u kojoj se na demonstracijama ne ubijaju ljudi, zbog drugačijeg pogleda na stvari za razliku od država za koje kolega Derer kaže da obožava.:confused:
 
Poslednja izmena:
Naravno da mi nije žao, naprotiv, drago mi je, što samo dokazuje da je Srbija država u kojoj se poštuje pravo na život i u kojoj se na demonstracijama ne ubijaju ljudi, zbog drugačijeg pogleda na stvari za razliku od država za koje kolega Derer kaže da obožava.:confused:

Случајно или намерно се заборавља да је највећи убица оних који другачије мисле преко баре.
 

Back
Top